НПМГ - тема 8

  • 67 039
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 457
Школи преподаващи език има "влезли" в много училища, независимо дали училището е езиково. Но, разбрах няма, ок

# 691
  • Мнения: 8 266
Не знам за кой клас питате, но при условие, че отскоро намалиха гимназиалните паралелки, че да има 5-7 клас, някак нелогично е да "влязат" езикови школи, за които трябват класни стаи. Все пак се предполага, че допълнителни клубове/кръжоци/школи по "профилиращите" гимназията биха заели евентуално освободила се класна стая...

Школите, организирани от НПМГ (математика, биология, физика, химия...) за седмокласници са в извънучебно време Hands V

# 692
  • София
  • Мнения: 809
Здравейте, на някой преподава ли му Марияна Костова по БЕЛ?

# 693
  • Мнения: 6 950
Здравейте, на някой преподава ли му Марияна Костова по БЕЛ?

Учителката е ново попълнение в екипа и за пръв път ще преподава в гимназията от следващата учебна година.

# 694
  • Мнения: 157
А кой випуск ще поеме има ли информация?

# 695
  • София
  • Мнения: 3 540
Похвалвам се: първо желание НПМГ Химия Heart Eyes
Честито!

# 696
  • Мнения: 9
Приети сме в паралелката мат с НЕ, има ли и други да се запознаем Simple Smile

# 697
  • Мнения: 1 659
Записвам се дете, прието физика, единственото му желание от пети клас насам.

# 698
  • София
  • Мнения: 898
Чудесно е, когато желанията и мечтите на децата се сбъдват, особено когато са се потрудили здраво за това.
Браво и да ви е честито.

# 699
  • София
  • Мнения: 2 709
И моят е приет с география, най-желаното му беше това, паралелката на баща му. А синът на кумата (съученичка на мъжо ми) е приет с физика.
От първи клас двамцата са си най-добри приятелчета и в един клас (съседи сме), сега в едно училище.

На добър час на всички новоприети деца!

# 700
  • Мнения: 1 129
И моят е приет с география, най-желаното му беше това, паралелката на баща му. А синът на кумата (съученичка на мъжо ми) е приет с физика.
От първи клас двамцата са си най-добри приятелчета и в един клас (съседи сме), сега в едно училище.

На добър час на всички новоприети деца!

Честито на децата. Имайте предвид, че вероятно ще са в различни смени.

# 701
  • Мнения: 75
И аз се включвам сред новите НПМГ-ейци!Дъщеря ми е приета по първото си желание в паралелката с химия.
В тази връзка имате ли някаква представа кой химик ще ги поеме?

# 702
  • София
  • Мнения: 99
Запис с девойка приета физика 😊

# 703
  • София
  • Мнения: 2 709
танита, изненадахте ме с това уточнение.
Сефте чувам за такова разделение, но здраве да има.

# 704
  • София
  • Мнения: 1 588
Сънчо, само за 8ми клас е. А, Б и В учат в едната смяна, а останалите в другата.
Но сега, с налични 5- 7 клас вече, може и да има разлики.
Скрит текст:
И в 91 НЕГ е така само за 8ми клас - бяха разделени, после наваксаха и се опознаха целия випуск.
Честито на младежа! Да се чувства в свои води в гимназията!

Общи условия

Активация на акаунт