VITAMAG – най-доброто място за пазаруване на хранителни добавки в България

  • 10 171
  • 197
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 585
Поради невъзможност да се свържем с потребителя Април, се наложи да бъде изтеглен нов печеливш, който ще получи хранителна добавка от Vitamag. Честито на: Монако

Монако ще получи лично съобщение с инструкции за получаване на наградата.

# 181
  • Мнения: 1 585


Темата отново е отключена за коментари, за да могат потребителите, спечелили желаните продукти, да споделят своите отзиви.

Очаквайте допълнително включване и от Didi_Bidi, Ули, Fever Ray и стъпчица, които също ще разкажат подробности за своя личен опит с някои от хранителните добавки, предлагащи се на Vitamag.bg

# 182
  • София
  • Мнения: 6 198
Здравейте, включвам се да споделя впечатления за спечеления продукт- в моя случай Колаген. За първи път пия хранителна добавка изобщо и честно казано подходих доста скептично. Пожелах колаген, защото с влизането в менопауза и след прекаран Ковид положението със ставите хич не е розово. Трудно се изправям, болят ме и съм много скована. Приемам от колагена препоръчителния дневен профилактичен прием от 5гр. За моя огромна изненада около 10 дни след началото на приема малко по малко оплакванията ми намаляха. Не изведнъж и не 100%, но има огромна разлика. Ставите спряха да ме болят и определено не съм толкова скована- вече не ходя като патка като стана от дивана. Simple Smile) За ноктите не мога да кажа много, защото съм с гел лак, но израснаха една идея по- бързо, което важи и за косата ми. Разтварям колагена във вода. В началото не ми хареса, че остава на бучици, но установих, че като го оставя за няколко минути, той се разтваря идеално и става бистра течност. Вкусът не е приятен, но не е и гаден. Аз по принцип не обичам лекарства в течен вид, но го глътвам без проблем.
Неочаквано добър ефект имаше колагенът и ще продължа да го приемам.

П.П. Точно отивам на маникюр и после ще добавя, ако има отзиви от маникюристката. Wink

# 183
  • София
  • Мнения: 13 676
Благодаря, Жаклин.
Аз се включвам с удоволствие и бих го направила и без да бях получила тази любезна покана.
По-горе в темата писах, че съм ползвала Биотин
https://vitamag.bg/magazin/zein-pharma/vitamini/biotin/
Ползвала съм и от тяхната Фолиева киселина с биотин
https://vitamag.bg/magazin/zein-pharma/zdravi-stavi/zeinpharma-h … -%d1%85-120-kaps/
Впоследствие поръчах също Хиалуроновата киселина, която ми стана интересна покрай тази тема, но още съм в началото на приема и тепърва ми предстои да изградя мнение и за този продукт:
https://vitamag.bg/magazin/zein-pharma/zdravi-stavi/zeinpharma-h … -%d1%85-120-kaps/

Сега ще споделя с тези, които имат интерес, мнението си за Биотина и за ФК с биотин.

Биотин в нашето семейство ползваме от много години. И аз, и съпругът ми, както и големите ни дъщери от няколко години насам.
Биотинът наистина неслучайно е наричан „витамин на красотата“. Преди да почна да го приемам имах проблем с фините бръчици и с 2 сериозни мимически бръчки на челото, а съпругът ми страда от дете от АД и при стрес получава кожни раздразнения и дифузен косопад. Откакто го приемаме, в съчетание с включване на съответната бяла и дермо козметика, при мен фините линии оптически се загладиха, а дори и мимическите бръчки се „успокоиха“. При съпруга ми напълно изчезнаха периодите на суха и лющеща се кожа, а косата му видимо стана по-здрава и по-плътна.
Биотинът има роля и при метаболизма, което за нашия начин на живот е от голямо значение. Ние спортуваме много активно, но в същото време имаме немалко ангажименти с децата, дома, професията ни, което често обърква телата ни и точно биотинът е „ключът“ към постигането на баланса. И към поддържането на здраво и стегнато тяло, което без външна помощ би било трудно за хора около 50-те и с 5 деца.
Дъщерите ни се кълнат, че от Биотина косите и ноктите им растат много по-бързо и по-здрави, в което не е нужно да ме убеждават. Wink
Освен това, наскоро разбрахме, че Биотинът сваля и високия холестерол, заради което взехме 1 опаковка на свекърва ми, която има проблем с холестерола и е с диабет (без да се налага прием на Инсулин). Тя го пие от около 2 месеца и споделя, че наистина се чувства освежена, а при последните изследвания лошият холестерол е бил почти в нормалните граници.

ФК с биотин ползвах през бременността и вземам в момента, понеже кърмя. При мен от изключително значение е, че фолиевата киселина е в метилирана форма, защото аз не мога да я усвоявам добре и единствено Метилфолатът се възприема от организма ми. В комбинацията с Биотин таблетките ме поддържаха свежа и тонизирана през бременността. Косата, кожата и ноктите ми бяха в перфектно състояние, въпреки напредналата ми възраст през бременността (47 г.). Бебето се развиваше много добре и сега е един прекрасен малък човек, чиито изследвания след раждането бяха идеални.
Освен това, добавката поддържа хемоглобина и образуването на червени кръвни телца, което беше ключово за мен. Аз съм с нисък хемоглобин и за първи път при тази бременност (детето е 5-то в семейството ни) не се налагаше да приемам допълнително желязосъдържащи препарати.

Като цяло, продуктите на Витамаг ме впечатлиха със своя натурален и вегетариански произход, както и с липсата на глутен в просуктите, което е от съществено значение за хора над 35 г., при които все по-трудно се усвоява глутенът и животинските продукти.
Другата приятна изненада е, че разфасовките съдържат голямо количество капсули/таблетки, а необходимата дневна доза е само по 1 капсула/таблетка. Повечето други добавки изискват да се пият по 3 до 9 хапчета дневно, а тук е достатъчна само 1. Биотинът идва в опаковка от 120 капсули, а ФК – от 30 таблетки.
В момента у дома сме се заредили вече с няколко опаковки от Биотина и с удоволствие го препоръчвам на всички свои познати. Като цяло съм доволна от всички продукти на Витамаг и дори смятам да добавя някоя и друга опаковка към подаръците на най-близките за предстоящите Коледни и Новогодишни празници, вкл. на „вносната“ част от родата.

Последна редакция: пн, 10 окт 2022, 11:37 от Fever Ray

# 184
  • Мнения: 4 195
Аз получих Омега 3 и съм много доволна от качеството на продукта. Спрямо други таблетки, които съм приемала преди, концентрацияна на EPA / DHA е значително по-висока. Усещането на продукта като цяло е на такъв с отлично качество. Омега 3 мастните киселини са много полезни организма, аз ги избрах най-вече заради очите и мозъка, те съответно са свързани. Чела съм, че в дългосрочен план предотвратяват редица проблеми.

# 185
  • Варна
  • Мнения: 3 274
Пазарувала съм n на брой пъти от Vitamag, покрай мен и поне още 3-4 мои приятелки. Най-често поръчвам нещата на Animal parade. Аз съм много придирчива към формулите, защото държа да са от натурален произход и без захар, глюкозо-фруктозни сиропи и тем подобни. Тези отговарят на всичките ми претенции и най-важното - детето много ги харесва. Основно взимам мултивитамините, но сме пробвали и блендовете със зелени храни, ензими, омега 3 и ДХА формулите. Всичките са топ за мен. За себе си от същата марка съм взимала течния мултивитамин - също разкошен състав, но на мен ми идва много сладка. Друг продукт, който съм купувала многократно, е колагенът и мога отговорно да заявя, че при мен работи. Правих по едно време доста тежки тренировки и когато ми свърши опаковката, започнаха да ме болят колената. Поръчах си нова опаковка и след 2-3 дни прием болката изчезна. Гледам, че са заредили пчелно млечице и си поръчах да го пробвам, че почна училищния сезон и искам с нещо да подсиля защитата. Ще споделя когато натрупам повече впечатления.

# 186
  • София
  • Мнения: 20 212
И аз съм от късметлиите, имали възможността да пробват продукт от портфолиото на Витамаг. Избрах си Колаген, защото от година и половина съм с доста тежък пост Ковид, сериозно обездвижване вследствие на това и силни ставни болки. Ноктите ми също станаха ужасно крехки и разслояващи се и не се повлияват от нищо.
След края на играта от сайта ми се обадиха, за да съгласуват изпращането на продукта с удобно за мен време за получаване. Изпратиха го на следващия ден.
Приемах по 1 доза от 10.5 гр и опаковката ми стигна за 28 дни. Пиех го на гладно, един час преди храна, защото преди години указанията за прием бяха такива. Включих и витамин С по препоръки на Витамаг.
В началото срещах известни трудности с разтварянето на продукта - оставаха бучици колкото и да разбърквах. Но веднъж се забавих с изпиването и установих като milasara, че като го оставя за 3-4 минути, се разтваря напълно. Вкусът и ароматът са типичните за колаген - на желатин. Немного приятни, но не и нещо, което не може да се преглътне.
Още след първата седмица усетих осезаемо облекчение на болките, особено тези в коленете, които бяха  и най-силни. Ноктите ми обаче не се повлияха изобщо и от Колагена. Допускам, че е възможно да видя ефект и при тях при по-продължителен прием. Харесах и много други добавки в сайта и възнамерявам да им стана редовен клиент.
Междувременно се сетих, че преди години, когато дъщеря ми беше малка, поръчвахме от Щатите добавки на Animal parade и бяхме много доволни от качеството на продуктите.

# 187
  • Мнения: 3 410
Като един от късметлиите, спечелили в играта, се включвам да споделя своя опит с колагена на Витамаг.
Получих го и започнахме да го пием и двамата с моя съпруг. Разтваряме го в леко хладка вода. Не е с неприятен вкус, по-скоро неутрален. Лек аромат на ванилия. Комбинирахме с витамин Ц за пълно усвояване. Поръчах втора кутия, тъй като пиехме и двамата. Той сподели, че се чувства чудесно и леките болки в ставите не го притесняват около две седмици след началото на приема. Аз забелязвам намаляване на косопада.
След края на почивката ще направим още един курс с  прием на комбиниран колаген, защото това все пак е хранителна добавка, а не вълшебен еликсир,  и тайната е в постоянството. А вече имаме и код за намаление при следваща поръчка Wink
Препоръчала съм продукта на няколко свои приятелки, препоръчвам и на потребителите тук!

# 188
  • София
  • Мнения: 6 198

П.П. Точно отивам на маникюр и после ще добавя, ако има отзиви от маникюристката. Wink

Цитирам първата ѝ реакция- я, този път са много избуяли Simple Smile))
Проверихме специално- предишния път съм била преди 20 дни, т.е. не е от това, че съм отишла след по- дълъг период- винаги ходя на 3 седмици. Та по- бързият растеж е потвърден от човек, който не знае, че приемам колаген.

# 189
  • sofia
  • Мнения: 1 949
На първо място бих искала да благодаря за възможността да пробвам продукта, който избрах, а именно Хидролизиран Колаген / COLLAGEN Peptides – NaturesPlus.   https://vitamag.bg/magazin/source-of-life/kosa-koja-i-nokti/coll … izoliran-kolagen/    .
Приемам колагена вече почти месец, като го добавям както в топло мляко, така и в студени напитки, дори експериментирах, като поръсих върху салата, добавям редовно в сутрешното смути. Добавката се разтваря еднакво добре в студена или топла напитка и вкуса е много лек и приятен на ванилия. Първото нещо на което бих искала да обърна внимание е общия тонус, който се промени от както приемам Колагена. След дългата почивка лятото започнах активни тренировки у дома и тонуса, заедно с тренировките и колагена ми се подобри значително. Имам сила и повече желание за движение, което е страхотно. Обръщам внимание и на косата си, защото въпреки дългото излагане на слънце и морска вода това лято не е толкова изтощена, както минали години.
 Когато получих продукта се поинтересувах от марката, защото честно да си призная не я бях чувала до сега и останах приятно изненадана от присъствието на марката в 120 държави. Сериозно присъствие на 5 континента.
С удоволствие бих продължила приема на този продукт, когато той свърши, защото всъщност се оказа и доста икономичен и мисля съвсем скоро да си поръчам и друг продукт от марката, който е Пробиотика Комплекс на NaturesPlus, който открих в сайта на страхотна цена https://vitamag.bg/magazin/source-of-life/probiotici-i-enzimi/gi … bro-hranosmilane/ . Винаги е полезно да "поглезиш" стомахчето си преди сезона на зимнината.

# 190
  • Мнения: X
Здравейте, благодаря и аз за предоставената възможност! Flowers Blossom

Към детските мултивитамини Animal Parade
https://vitamag.bg/magazin/animal-parade/myltivitamini/gold-multi/
се насочих още преди години, поради естествените им високоусвоими форми с натурални оцветители и овкусители.
Марката е американска, харесвана в много страни и притежаваща сертификати за произход и качество на съставките. Привлече ме в конкретния продукт и съдържанието на вит.К2, имащ отношение към правилния транспорт и усвояване на калция в организма. Рядко го виждам включен във витаминна формула за деца, а е важен в периода на бързо развитие. Също  достатъчната доза вит.Д3 и не на последно място - липсата на добавена захар, което е важно за зъбите, тъй като таблетките се дъвчат. Бонус са добавените ензимен, пробиотичен и ЕМК комплекс.

Започнах да ги давам от 4 годишна възраст и ефекта е бил добър, не е боледувал често или е минавало сравнително бързо.  През цялото време допълвам с омега3. Започваме приема месец преди учебната година в профилактична доза от 1 таблетка, а при първи симптоми на настинка или много боледуващи в класа, вдигаме дозата на 2 на ден.
С удоволствие сам е избирал кое от четирите животинчета да схруска и вкуса им се е приемал охотно. Таблетките в животински форми са достатъчно малки за деца на различна възраст.

Доставката пристига бързо, често има намаления, попадала съм на безплатна доставка или допълнителни отстъпки при определени условия/комбинации, както и на подарък-книжка, а самите продукти са били надлежно защитени срещу влага.

Последните години купувам детските дъвчащи вит.Д3
https://vitamag.bg/magazin/animal-parade/myltivitamini/vitamin-d3/
и Вит.С
https://vitamag.bg/magazin/animal-parade/myltivitamini/vitamin-c/
за подсилване на имунитета в студения сезон.
Също и Магнезия за деца
https://vitamag.bg/magazin/animal-parade/magnesium/magkidz-magnezii/
към края на учебната година, когато наблюдавам голямо претоварване, а действа благотворно и на съня.

Добър опит имам и с таблетките за смучене с цинк, витамини и растителни екстракти за възрастни
https://vitamag.bg/magazin/herbal-actives/immune-stimulators/imyn-aktin-s-cink/
които заради начина на прием дават бързо облекчение при проблеми с гърлото.
Магнезий за възрастни
https://vitamag.bg/magazin/source-of-life/anti-stress-i-relax/ka … magnezii-kapsuli/
с натурален произход, изпитано бързо действие при крампи, констипация и безсъние.

Продължаваме отново да избираме сред продуктите на марката при проблем или за профилактика.Flowers Herb

Последна редакция: вт, 11 окт 2022, 12:43 от Анонимен

# 191
  • Мнения: 2 696
Имам проблеми със ставите и бих пробвала от Колагена
    https://vitamag.bg/magazin/source-of-life/kosa-koja-i-nokti/coll … izoliran-kolagen/

# 192
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 726
Благодарение на БГ мама и витамаг имах възможността да опитам продукт за себе си... Мислих, мислих и реших, че си заслужава многократно повече да взема награда за децата! Състава прекрасен, препоръки в изобилие в Интернет и най-важното лесно усвоими желирани бонбони с неустоим вкус.
Получих омега 3-6-9 animal parade за децата. А те се блъска ха едно друго и тикаха към шкафа откъдето ги смъквам, за да вземат "първо аз". Толкова им харесаха на вкус, съответно и липсваха 3те дни в които нямаше, след като свършиха, че малкия ми син обикаляше хола с празното бурканче и повтаряне " жалкооо, жалкооо" Simple Smile
Сега, по същество, много добра формула, вкуса е ясен, а ефекта е осезаем апетит! Децата проядоха храна! Буквално големия ми син започна да яде. Предполагам имат пряка връзка с апетито стимулирането и определено сякаш действат като катализатор за апетит!
П. С. Витамаг, моля Ви, продължавайте да предлагате само качествени продукти на достъпни цени, както правите сега!
Благодаря изключително много!!!

# 193
  • Мнения: 1 585
Имам проблеми със ставите и бих пробвала от Колагена
    https://vitamag.bg/magazin/source-of-life/kosa-koja-i-nokti/coll … izoliran-kolagen/

Здравейте,

Играта е приключила и всички победители са изтеглени.
Моля, имайте предвид, че темата е отключена само за потребителски ревюта и оценки.

# 194
  • Мнения: 10 974
Откакто преди над година открих хелатирания магнезий на ZeinPharma във Витамаг, купувам само него.

Ако трябва да избера една добавка, която да пия, то това ще е магнезий, а този вариант е изключително добър избор, защото освен, че е форма на магнезий, която се усвоява много добре, е и на много добра цена. Предвид, че човек вече не може да разчита, че може да се набавя магнезий от храната и важността му за толкова много процеси в тялото, суплементирането остава единствен вариант.
Хелатираният магнезий, за разлика от някои други форми, е добре да се приема вечер, защото едно от нещата, за които спомага, е по-добър сън.

Количеството също е достатъчно, за да не се налага да се купува през две седмици.
Предвид колко беше трудно да се набави качествен магнезий в добра концентрация и на достъпна цена преди, е истинско облекчение, че вече може да се купи и от български магазин.

Общи условия

Активация на акаунт