На море в Турция - тема 75

  • 62 923
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 3 160
Нелка, мисля че съм чела отзива ти. За редовна цена съм съгласна, но за ранни ми се струва множко. Ще изчакам и другите агенции да пуснат оферти, както и TR. Ако ли не ще се насочим другаде.

Допълвам, сега реших да погледна каква е цената на Летониа във Фетие, за същия период. 1280Е за двойна стая, докато миналата година резервирах за 1296лв. 5 нощувки, а не 7, но все пак… дано никой не се върже на тези “промоции”.

Според моя скромен анализ, това са си редовните цени за догодина без отстъпка за ранни, или поне на повечето хотели. Където има отстъпка си я пише, например тук:
Скрит текст:

Или поне ми се иска да е така Innocent

Харесва ми новата търсачка на Тез тур, аз съм им фен, само сайта куцаше. Внимавай с ТР, миналата година се наиграх с тях точно за Грийн палас, отмениха ми резервацията в последния момент въпреки че я бяха потвърдили и имаха информация какви сме. Не само нашата, и други се оплакаха в темата.

# 661
  • Мнения: 1 323
Благодаря! Аз съм ги ползвала преди и не съм имала проблем. Но като резервирах миналата година, от наша агенция получих по-ниска цена от ТР. Ще си проверя пак навсякъде.
А дали има значение самия хотел за отменената резервация или от сайта са решили в последни момент, че не отговаряте на критериите за резервация?

# 662
  • София
  • Мнения: 3 160
Благодаря! Аз съм ги ползвала преди и не съм имала проблем. Но като резервирах миналата година, от наша агенция получих по-ниска цена от ТР. Ще си проверя пак навсякъде.
А дали има значение самия хотел за отменената резервация или от сайта са решили в последни момент, че не отговаряте на критериите за резервация?
Никаква идея нямам от къде дойде, те са много по веригата - ТР, още една агенция и после самия хотел. Имаше и за други хотели оплакване в темата, но моя опит беше точно с Грийн палас.

За 2023 ще дебна със сигурност Adalya Elite Lara, Kamelya Selin, Азура в Сиде и де да знам и аз още кое, иска ми се да не се изхвърляме за разлика от миналата година, но да има хубави пързалки, забавления за децата и храната да е ОК. Може би и Мега Сарай, но не го видях в резултатите на Тез, сигурно е рано за него.

# 663
  • Мнения: 419
Нелка, ако дебнеш  Azura delux, Соргун в Сиде ние бяхме там тази година, храната беше ок. Ама базата бая стара, . Най старата до тук, където и да сме били. Стаята си имаше доста забележки, може и такава  да ни се е паднала, над нещата бях. 😂Мини бара не се зарежда ше всеки ден, ако на някой му е важно. Само 2 пъти го напълниха за 7 те дни. В фб групите няма един недоволен, ама не е толкова розаво😊. Детските активности  също слаба работа, за детския кът да не говоря, имаше и  счупена пързалка нямаше как да не ми направи впечатление. Детския кът не  работеше от 12 до 16:00 всеки ден, а вечер до 19:00, към 4 ч правеха представление с облечени герой на поляната, по думи на децата "бебешка работа" 😂

# 664
  • София
  • Мнения: 4 752
За Белек нямаше цени тази сутрин, но погледнах Hemera в Сиде и цените ми се видяха с поне 500 лв по-скъпи за подобен период преди, ако не и повече.

# 665
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 027
Днес бяхме до Тез тур, дадоха ни оферти за някои хотели, но казаха, че не всички са пуснали цени. До две седмици би трябвало да имат.

# 666
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Ние октомври сме с Тез Тур. Доколкото виждам чартъра е на TWI. Уж гледах часове, чакам да видим окончателно дали няма да има промяна. Някой летял ли е с този чартър?
Надявам се и да сме доволни от Тез Тур, за пръв път ще ходим в Турция ние.

# 667
  • Мнения: 1 522
Гледам за Нирвана Космополитен в Лара, но не го виждам... аз съм явно малко смотана щото с този техен сайт не се оправям от време оно😁
Ами цените са впечатляващи, явно това ще е.

# 668
  • София
  • Мнения: 4 884
Има ли някъде в района на Анталия тествани хотели, които имат отопляеми външни басейни?

# 669
  • София
  • Мнения: 4 752
Преди няколко страници Роже даде такава информация- запомнила съм за Титаник Делукс Белек. Потърсете.

# 670
  • Мнения: 425
Гледам за Нирвана Космополитен в Лара, но не го виждам... аз съм явно малко смотана щото с този техен сайт не се оправям от време оно😁
Ами цените са впечатляващи, явно това ще е.
Явно и аз съм смотана, защото и аз не мога да се оправя със сайта на Тез тур...

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Здравейте!
Скоро ще ходя в Алания на море.
Туристическата фирма НЕ може да ми отговори какви вътрешни екскурзии се предлагат там. Напр.: В Кушадасъ вътрешните екскурзии бяха: Разходка с яхта, Посещение на Памуккале, Посещение на Древния Ефес и къщата, в която е живяла Дева Мария и т.н. В Мармарис също знаех какви са вътрешните екскурзии, НО тук в Алания - никой нищо не казва!
Моля който е бил от вас, можете ли да ми кажете какви  вътрешните екскурзии  се предлагат от Алания и на какви цени?

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 2 018
Тез тур не предлагат всички хотели.Така ,че е нормално някои да не ги намирате.При тях е хубаво ,че можеш да запазиш хотел и сега да платиш само 10% за разлика от повечето където искат над 30% или пълно плащане.

# 673
  • Мнения: 1 652
Здравейте!
Скоро ще ходя в Алания на море.
Туристическата фирма НЕ може да ми отговори какви вътрешни екскурзии се предлагат там. Напр.: В Кушадасъ вътрешните екскурзии бяха: Разходка с яхта, Посещение на Памуккале, Посещение на Древния Ефес и къщата, в която е живяла Дева Мария и т.н. В Мармарис също знаех какви са вътрешните екскурзии, НО тук в Алания - никой нищо не казва!
Моля който е бил от вас, можете ли да ми кажете какви  вътрешните екскурзии  се предлагат от Алания и на какви цени?
Гугъл е по-сведущ от всяка турагенция. За три секунди в търсачката излиза това. Тези са на руски, но цените навсякъде са сходни. Ако се разходите из центъра на всеки морски град (Алания и т.н.), има безброй фирми, които ще ви предложат всичко.
Не разбирам каква е тази турагенция, която не може да даде отговор на такъв елементарен въпрос.

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Тез тур не предлагат всички хотели.Така ,че е нормално някои да не ги намирате.При тях е хубаво ,че можеш да запазиш хотел и сега да платиш само 10% за разлика от повечето където искат над 30% или пълно плащане.

Когато съм ходила друг път в Турция в Мармарис например, НЕ хотела а фирма, с която Тур-агенциите в България сключват договор организираше вътрешните екскурзии, но за тях знаехме още от България така, че да си направиш сметката колко пари да отделиш предварително. Затова питам.

Общи условия

Активация на акаунт