На море в Турция - тема 75

  • 62 976
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 023
В кой хотел ще сте?И ми е интересно какви са цените от Германия?

# 16
  • Мнения: 2 585


През тези сайтове могат ли да се направят резервации за български граждани?
И за тези от по-отдавна в темата кой е Халим?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 423


През тези сайтове могат ли да се направят резервации за български граждани?
И за тези от по-отдавна в темата кой е Халим?
Халим е пич, който оказва съдействие при резервации чрез хотела, въобще помага при нужда от комуникация с хотела, с турски агенции, прави го абсолютно безвъзмездно, защото не знам дали споменах е пич.  Дали обаче не сме му се качили на главата, че по-капризен от БГ туриста е само РУ туриста?!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 023
Тези сайтове са само за турци.Някои от нашите сънародници които имат близки там им запазват.Не знам как става!.Халим беше такъв .Но явно му писна и се загуби.А и не е длъжен.

# 19
  • sofia
  • Мнения: 696
Има ли смисъл да стои тази информация на първа страница?

# 20
  • Мнения: 3 139
Не мисля, че е коректно без изричното му съгласие за настоящата тема ....  Преди може и да е бил съгласен, но нещата се променят.

# 21
  • sofia
  • Мнения: 696
Аз, по скоро за турските сайтове се чудя, има ли някой който ги е ползвал успешно последните година- две?

Последна редакция: нд, 24 юли 2022, 20:31 от Tюркоаз

# 22
  • Мнения: 711
Аз по скоро за турските сайтове се чудя, има ли някой който ги е ползвал успешно последните година- две?

Миналата година 2 резервации, тази година 1 резервация. ✌🏻

# 23
  • Мнения: 2 585
Аз бях питала преди години за първия сайт имат офис в Одрин или в Истанбул е било.. не помня, по-скоро в Одрин беше и ми казаха, че български туристи не могат да се възползват и няма как да направи турски гражданин резервацията за нас.
И по тази причина питам как стоят нещата Simple Smile
Ще помоля който е правил резервация да разкаже. Може и на лично както е удобно.
Благодаря предварително.

# 24
  • Мнения: 711
Пишете във WhatsApp на номера на Халим, той ще ви отговори. Мога да кажа конкретно за Jolly tour, че бяха спрели да правят резервации за чужденци, когато имаше сътресение на лирата, но сега мисля, че пак правят. Трябва някой (Халим) да ги попита. Simple Smile
Ние имаме резервация към тях, направена октомври миналата година 😁

# 25
  • Мнения: 115
Ние ще бъдем в IC Santai Family. Нямаше много мнения за него, та дано останем доволни. А всъщност ние запазихме почивката от България, защото трябва да си сменим паспортите. Но преди да резервирам прегледах и няколко немски сайта и цената беше същата, като разликата само е че от Германия е със самолет, а ние от България с автобус ще пътуваме. Но след доста коментири, че се губят буквално дни с чартърите, предпочитам автобуса.
Цитат на: slavei4e [b
[/b]link=topic=1467323.msg45084584#msg45084584 date=1658659281]
В кой хотел ще сте?И ми е интересно какви са цените от Германия?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 023
Браво!Избора ви на хотел е чудесен.Хотела беше през един от нашият.Успях да го видя от плажа.Изглеждаше много високо ниво.В хладилниците на плажа им бяга заредени само кенчета.Имаше много зеленина и простор.Оставихме едно семейство там и на връщане успях да ги разпитам.Бяха много доволни от всичко.Ще очаквам с нетърпение отзива ви.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 518
Благодаря за новата тема! До нашата почивка живот и здраве остават 33 дни! Нямаме търпение! Резервацията ни е за Starlight Resort Hotel 5* Side, с Турс Клуб. Получихме уведомление , че за почивките през м.август трябва да доплатим по 40 лв на човек за пътуване с автобус.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 423
Благодаря за новата тема! До нашата почивка живот и здраве остават 33 дни! Нямаме търпение! Резервацията ни е за Starlight Resort Hotel 5* Side, с Турс Клуб. Получихме уведомление , че за почивките през м.август трябва да доплатим по 40 лв на човек за пътуване с автобус.

Ще чакам отзиви...събирам данни за догодина, за тая е свирено.

# 29
  • Мнения: 802
Благодаря за новата тема! До нашата почивка живот и здраве остават 33 дни! Нямаме търпение! Резервацията ни е за Starlight Resort Hotel 5* Side, с Турс Клуб. Получихме уведомление , че за почивките през м.август трябва да доплатим по 40 лв на човек за пътуване с автобус.
От коя дата сте и кога сте направили резервацията?

Общи условия

Активация на акаунт