На море в Турция - тема 75

  • 62 879
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Здравейте, момичета!
На 24.08.се прибрахме от нашата лятна ваканция.  Бяхме за трето лято във VOGUE Бодрум. 
7 дни ,двама възрастни  и дете на 10г - 2985лв.
Страшно съм доволна . Изключително чисто , невероятна храна . Аквапарк огромен  , Лунапарк без забележка. 
Ежедневна смяна на бельо, къпри,чехли . Зареждане на банята с козметика .
Прекрасни щоу програми .
Мъжете от компанията баха супер доволни от баровете в които се предлагат маркови питиета и ядки .
Едно от децата беше на 7мото небе заради сушито ,което всяка вечер присъстваше на блок масата.
Искам да кажа,че хотела търпи страхотна промяна от към ниво и то се вдига.
Ако желаете мога да споделя снимки. Търся ново място за следващото лято,  три години стигат ,нека открием следващия Рай ! Ще съм благодарна  за насоки ( между другото ми препоръчаха Фетие и Liberty Fabay , аз видях Granada luxury  Белек ,че е с голям аквапарк , но нямам никой познат ,който е бил там ) .

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
От коя агенция запазихте хотела? Тази цена със собствен транспорт ли е?Ако може да споделите за морето и плажа.Благодаря!!.
Очаквам  отзиви и на други които бяха септември на почивки.

# 677
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Със собствен транспорт бяхме . Един вид в последния момент направихме резервацията и то доста трудно ,защото бахме 4 семейства  и нямаше места . Хората с големи деца ,които искаха фамилна стая платиха по 4200 ,но държа да кажа ,че бяха в две стаи  всяка с тераса и много доволни  от този факт ,че са самостоятелни . Те в къщичките, ние за първи път в хотела и колкото се притеснявах - възхитена останах от стаите в хотела, възхитена ! С гардеробна ,огромна баня ,тераса огромна ,стаята 55 квадрата.
Плажът е страшно голям с тенти ,без тенти ,няколко кея . Има зона за хранете ,много ресторанти ,два бара - това е в зоната на плажа. Пясъка и ситен,морето чист . Да призная ,ние сме от Бургас.  Морето почти не сме го ползвали ,както се казва. Постоянно бяхме на един нов басейн с жестока гледка  и в аквапарка .



# 678
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Нелка, ако дебнеш  Azura delux, Соргун в Сиде ние бяхме там тази година, храната беше ок. Ама базата бая стара, . Най старата до тук, където и да сме били. Стаята си имаше доста забележки, може и такава  да ни се е паднала, над нещата бях. 😂Мини бара не се зарежда ше всеки ден, ако на някой му е важно. Само 2 пъти го напълниха за 7 те дни. В фб групите няма един недоволен, ама не е толкова розаво😊. Детските активности  също слаба работа, за детския кът да не говоря, имаше и  счупена пързалка нямаше как да не ми направи впечатление. Детския кът не  работеше от 12 до 16:00 всеки ден, а вечер до 19:00, към 4 ч правеха представление с облечени герой на поляната, по думи на децата "бебешка работа" 😂
За другия сезон се очаква хотелът да е след пълна реновация, дори тази година го затварят по-рано и последните резервации ги насочват към Азурата в Алания..

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
АIR Как мина вашата почивка?Има ли нещо променено в хотела в който бяхте от предното ви посещение?Младежа остана ли доволен?

# 680
  • Мнения: 1 514
Имам молба, тъй като в сайта на Версо Травел не виждам цени(нямат места) ако е удобно някой да ми подскаже какви бяха цените тази година за 7 нощувки за 3-ма възрастни (автобус)

# 681
  • Мнения: 425
Имам молба, тъй като в сайта на Версо Травел не виждам цени(нямат места) ако е удобно някой да ми подскаже какви бяха цените тази година за 7 нощувки за 3-ма възрастни (автобус)
За кой хотел???

# 682
  • Мнения: 1 514
Имам молба, тъй като в сайта на Версо Травел не виждам цени(нямат места) ако е удобно някой да ми подскаже какви бяха цените тази година за 7 нощувки за 3-ма възрастни (автобус)
За кой хотел???
Аквасис

# 683
  • sofia
  • Мнения: 693
СУпер! Насочвам се пак към Утопия.

Една огромна молба към всички- моля, пишете името на хотела и къде се намира! Дори и да се досещам, трябва да съм сигурна кой хотел ще добавя- Utopia Resort & Residence ли е,UTOPIA WORLD HOTEL ли е?

# 684
  • Мнения: 419
Нелка, ако дебнеш  Azura delux, Соргун в Сиде ние бяхме там тази година, храната беше ок. Ама базата бая стара, . Най старата до тук, където и да сме били. Стаята си имаше доста забележки, може и такава  да ни се е паднала, над нещата бях. 😂Мини бара не се зарежда ше всеки ден, ако на някой му е важно. Само 2 пъти го напълниха за 7 те дни. В фб групите няма един недоволен, ама не е толкова розаво😊. Детските активности  също слаба работа, за детския кът да не говоря, имаше и  счупена пързалка нямаше как да не ми направи впечатление. Детския кът не  работеше от 12 до 16:00 всеки ден, а вечер до 19:00, към 4 ч правеха представление с облечени герой на поляната, по думи на децата "бебешка работа" 😂
За другия сезон се очаква хотелът да е след пълна реновация, дори тази година го затварят по-рано и последните резервации ги насочват към Азурата в Алания..
Да, така е. Предвидена е реновация на хотела. Но там има много работа. От баните, който са доста зле, терасите също ужасно малки. Самите стай също. Климатика  ни беше сложен над 1 то единично легло и ако го пуснеш няма как детето да е отдолу. Басейните, аква парка са амортизирани. Плочките, около басейните бяха като парзалки, (постоянно падаха хора), а за преливниците на басейните не ми се говори 😂, както и самите те вътре не бяха цветущи . Иначе като цяло замисълът му е много хубав и е красиво, не мога да го отрека.Ще ми бъде интересно какво са направили и ще очаквам с нетърпение отзиви

# 685
  • София
  • Мнения: 3 159
Говореше се за реновация наистина.
Май ще го пропуснем, много благодаря за отзива. Изглежда като да има много работа, а ние почиваме в началото на юни и е рисковано.
Има един банер във фейсбук дето ме е таргетирал с турските почивки - панорама на ТУИ пегасус, много добре изглежда с пързалките и зеленината, точно като за нас. Със сигурност ще го проуча, въпреки че идва далече от летището, а съм обещала на ММ самолет задължително.

# 686
  • Мнения: 393
Здравейте!
Предстои ни пътуване към Кемер. Не сме били в този район. Можете ли да ми препоръчате мол за пазаруване? Със собствен транспорт сме.
На отиване мисля да спим някъде по път..можете ли да ми препоръчате хотел около Бурса или другаде?
Благодаря

# 687
  • София
  • Мнения: 480
Ние на 02.10 заминаваме с Емералд за Кушадасъ, Richmond Ephesus Resort. Второ ходене ще ми е там и ще докладвам ниво и актуална климатичната обстановка Nerd, като цяло не е особено ориентиран към малки деца, което нас ни устройва. Двойна стая, изглед към планината, 7 нощувки, автобус - 1700лв.
Миналия път бяхме с Турс Клуб, никой не ни посрещна там, след няколко дни намерихме папка до вратата на стаята ни с предложение за екскурзиите. Смях. Да отидеш до Ефес струва някакви лири с бусче, а те искат да те чарджат безумни пари.

В този ред на мисли, иска ми се да отидем на разходка с корабче/яхта, някой да се е организирал сам с местни фирми, да ми подскаже? Grinning

# 688
  • София
  • Мнения: 1 421
Ние на 02.10 заминаваме с Емералд за Кушадасъ, Richmond Ephesus Resort. Второ ходене ще ми е там и ще докладвам ниво и актуална климатичната обстановка Nerd, като цяло не е особено ориентиран към малки деца, което нас ни устройва. Двойна стая, изглед към планината, 7 нощувки, автобус - 1700лв.
Миналия път бяхме с Турс Клуб, никой не ни посрещна там, след няколко дни намерихме папка до вратата на стаята ни с предложение за екскурзиите. Смях. Да отидеш до Ефес струва някакви лири с бусче, а те искат да те чарджат безумни пари.

В този ред на мисли, иска ми се да отидем на разходка с корабче/яхта, някой да се е организирал сам с местни фирми, да ми подскаже? Grinning
От Ричмонд хващаш долмуша за Кушадасъ, казваш на чичака центрум и като слезеш, тръгваш по улицата все едно посока пристанището, левия тротоар. На около 150-200 м пак вляво виждаш тази табелка на тротоара, там питаш. Улицата е леееееко с наклон, подминават се няколко заведения за храна, има спрели много мотори там.


# 689
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Здравейте, някой влизал с ЛК вече в Турция? Дават ли Ви някакъв формуляр/бланка, който да пазите със себе си и да го покажете на излизане?
Аз влязох с паспорт, но вчера се пробвах да ползвам ЛК, за да купя билет за корабче до един гръцки остров и ми отказаха, не можело. Искаха ми паспорта. Аз не съм споменавала, че съм ползвала паспорт на влизане 🤔

Общи условия

Активация на акаунт