Идеи за детско червило/гланц?

  • 3 373
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 818
Алина понякога ползва моя вазелин на Леокрема, с вкус на ягода.  Особено зимата й давам. Добре, че вече се научи да си го слага горе долу, че преди отиваше по една опаковка за 5 мазания  ooooh! Mr. Green

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Купуваме от детските продукти на Oriflame,добри са и децата са доволни. Peace

# 17
  • Мнения: 3 271
За Орифлейм не ми е хрумвало, благодаря!

# 18
  • Мнения: 984
Миленка, и аз купувам на Нивеа. Има ароматни и безароматни, цветни и безцветни, изобщо избор голям. В детската градина на Цвета даже едно момченце си носеше, разбира се не за 'червило', а по предназначение.

аз купувам на моите момичета балсам/вазелин за устни, последните са им на нивеа. на габа устните се напукват още при първото застудяване, ако не слага балсам.
розово балсамче-устните имат съвсем лек розов утенък

# 19
  • Мнения: 2 922
За Орифлейм не ми е хрумвало, благодаря!
Да, в Орифлейм има балсамче "звезден блясък за устни"  Laughing

# 20
  • Мнения: 8 505
Слагам и от моя балсам за устни (на Юсерин),безцветен е.За съжаление е наследила от мен вечно напуканите устни Confused

# 21
  • Мнения: 505
И моята принцеса иска такива неща.  ooooh! Лак, червило, парфюм... оня ден и от моята спирала за очи искаше да си слага.  Rolling Eyes Да не говорим, че един ден брат й я беше "гримирал" с един химикал.  ooooh!  В Бонжур има детски гримове на Барби. Цели комплекти. Аз й купих два пъти нещо като червило, което беше изчовъркано и изхабено за няколко часа.  Hug Но пък беше мнооого щастлива, че е получила такъв подарък.  Joy

# 22
  • Мнения: 3 271
Днес заедно й купихме от ягодовото балсамче на Нивеа и беше страшно щастлива! Цял ден не се разделя с него! Отдавна ги гледам, но нямаше да посмея да взема, ако не бяхте казали
Благодря ви   bouquet

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
На Ейвън, на Барби и на Орифлейм. Peace
Племенницата ми имаше детски комлект на Ейвън и беше много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт