ПГ КМКС Варна

  • 398
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Дъщеря ми бе
приета в ПГКМКС Варна(още позната от децата като "новата"). Преди да кандидатстваме бях започнала тема, на която се отзова един човек, на когото съм супер благодарна. Проблемът обаче е, че не намирам почти никаква информация за това училище(например мнения от родители/деца учещи там). Моля помогнете!:smile:

# 1
  • Мнения: 11 910
Мисля, че съм писала в темата за училища, Варна.
Ами, какво да кажа, в днешно време детето трябва да завърши поне 9 клас, за да се  разбере, че в крайна сметка, училището не слага кой знае какъв отпечатък.
ПГКМКС е за деца, които искат точно тези науки. Училището дава много, но и изисква много
Униформите са задължителни. Учи се на една смяна, освен за кратко учиха на 2 заради ковид. Преподава се добре, но има голямо текучество на учители. Пътуването е много. Дисциплина има, а който не се съобразява, има проблеми. Общообразователни те са с големи изисквания, както специалните

# 2
  • Мнения: 4
Мисля, че съм писала в темата за училища, Варна.
Ами, какво да кажа, в днешно време детето трябва да завърши поне 9 клас, за да се  разбере, че в крайна сметка, училището не слага кой знае какъв отпечатък.
ПГКМКС е за деца, които искат точно тези науки. Училището дава много, но и изисква много
Униформите са задължителни. Учи се на една смяна, освен за кратко учиха на 2 заради ковид. Преподава се добре, но има голямо текучество на учители. Пътуването е много. Дисциплина има, а който не се съобразява, има проблеми. Общообразователни те са с големи изисквания, както специалните

Уау, униформите са задължителни Frowning Ако например се носи тениската, отгоре може ли да се сложи горнище(не това от униформата)

# 3
  • Мнения: 11 910
Един елемент от униформата трябва да има.

Общи условия

Активация на акаунт