Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 83

  • 41 860
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 250
не, ко култивиране - не сме... ние сме с мъжки фактор... Правим Макси +Имси+Икси (за което доплащаме).
Иначе имам 4 трансфера (3 стимулации), комбиниран трансфер, свеж трансфер, размразен трансфер и досега кръгла 0..
сега правихме PGS на ембрионите и сега ми предстои Era тест...
мисля да обсъдя с док и хистероскопия...

# 76
  • Мнения: 129
А в бг ли си? Може би не е лош вариант и аз си мисля. И ние сме с мъжки фактор. Ако не е в ембрионите проблема (което казват че се съмняват защото били добри..), значи проблемът ще е в имплантирането. Ако ми е ок хистерото, значи ще остане вариант просто тялото да регира на непознатите мъничета. И за това ко-кутивирането съща ми звучи добро подпомагане...то сигурно има и други техники, но не съм прочела или чула за сега...и за това се интересувам. другото си е божа работа и читави докита.. И вяра, ще се случи! Скоро да ни се похвалиш Blush  Hug

# 77
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 250
В Токуда съм.... там са всичките ми опити... и аз си мислих, че ембрионите са ок, защото се делят както трябва, стигат до 5ти ден..., но след PGS се оказа, че от 5 само едно е ОК. Така, че явно има проблем при тях, нищо, че кариотипа ни е ОК...

Последна редакция: ср, 03 авг 2022, 12:57 от bebebe

# 78
  • Мнения: 129
Момичета, може ли да посъветвате за всякакви изследвания, които е хубаво да се направят, за да има макар и малк но по-добър шанс за успешна имплантация?
А имате ли идея още ли да 4 или вече 3 опита по фонда??

Последна редакция: ср, 03 авг 2022, 20:10 от InYan238

# 79
  • Мнения: 793
Още са 4 опита. Може да се направят биопсии,хистероскопия... но общо взето всичко е божа работа..
Момичета, може ли да посъветвате за всякакви изследвания, които е хубаво да се направят, за да има макар и малк но по-добър шанс за успешна имплантация?
А имате ли идея още ли да 4 или вече 3 опита по фонда??

# 80
  • Мнения: 69
Здравейте, момичета!!
Има ли сред вас момичета с успешно ин витро и Поликистозни яйчници?
Изчетох една камара глупости и главата ме заболя..

# 81
  • Мнения: 184
Здравейте отново!😇
Преди трансфер какво Ви изписват?
Вчера бях на преглед, всичко било отлично и стартирахме подготовка за ЗЕТ, която от вчера включва доста лекарства. За мое съжаление не успях да намеря Климара никъде и съм с по шест хапчета естрофем, от които ми става зле...
При вас от втори ден ли започва подготовката?

# 82
  • Мнения: 793
Аз бях на естествен цикъл и почнахме от 11 ден да следим за овулация,после таймиране с хориомон и циклогест само до трансфера...Сега съм на доста повече неща след него... За естрофема задължително яж преди да го пиеш, при свежия ми трансфер бях на него,че даже 2 сутрини го върнах и после почнах да хапвам солетки и нямах проблеми. Simple Smile
Здравейте отново!😇
Преди трансфер какво Ви изписват?
Вчера бях на преглед, всичко било отлично и стартирахме подготовка за ЗЕТ, която от вчера включва доста лекарства. За мое съжаление не успях да намеря Климара никъде и съм с по шест хапчета естрофем, от които ми става зле...
При вас от втори ден ли започва подготовката?

# 83
  • Мнения: 448
При мен беше от 2ри ден, както с теб естрофем. Ще контролират те организма ти, за това от днес. Не се учудвай, ако не ти гледат фоликули, гледат само лигавица, понеже на мен ми беше странно за това го казвам. Всичко ще е наред ❤️🤞

# 84
  • Мнения: 184
Много ви благодаря, момичета!❤️
Явно всеки лекар избира различно.
Днес ще ги пия след хапване, дано е по-добре.😇

# 85
  • Мнения: 58
Здравейте момичета, аз съм доста притеснена вчера бях на преглед 11ден от цикъла с идеята да направим вече ЗЕТ след два цикъла почивка след стимулацията, нооо доктора видя ендометриозна киста и иска още два цикъла да минат за да не правим на празно опити, като следващия месец да пия противозачатъчни. Вече не знам още какво ще излезе докато започнем и дали ще се изчисти изобщо тази киста с хапчета, ако има някой който е било в подобна ситуация моля ви споделете как се справихте?

# 86
  • Мнения: 223
Може да пробваш Simple Smile върши чудеса, поне така споделят всички в групата

Здравейте момичета, аз съм доста притеснена вчера бях на преглед 11ден от цикъла с идеята да направим вече ЗЕТ след два цикъла почивка след стимулацията, нооо доктора видя ендометриозна киста и иска още два цикъла да минат за да не правим на празно опити, като следващия месец да пия противозачатъчни. Вече не знам още какво ще излезе докато започнем и дали ще се изчисти изобщо тази киста с хапчета, ако има някой който е било в подобна ситуация моля ви споделете как се справихте?
[/quote]

# 87
  • Мнения: 1 050
Аз също я следя тази група, има доста неща в нея. Като например отвара от смокини за подобряване качеството на яйцеклетките. Може да не помогне, но поне няма да навреди...

# 88
  • Мнения: 801
Мен ми е много интересно как решавате, че няма да навреди?

# 89
  • Мнения: 223
Ами то пише какви противопоказания има.Който ги спазва няма да му навреди Simple Smile)))))
Мен ми е много интересно как решавате, че няма да навреди?

Общи условия

Активация на акаунт