Българската Коледа

  • 2 057
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 216
И нашето фемили праща. От както сьществува" Бьлгарската коледа" пращаме. Ще изльжа,ако кажа,че го правя всеки ден,но всеки пьт щом ме подсетят-реклами,разговори,ето сега и вьв форума пращаме.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Mного хубаво начинание.  Peace Участници сме всяка година с мъж ми в него. Дано повечко дечица дочакат помощта ни  Praynig

Еееееееех, ако можеше всеки човек, всеки месец да заделя по левче за болно човече?!  Hug

# 17
  • Мнения: 3 371
И моето семейство винаги праща sms-и и за Българската Коледа и за "Топъл обяд"! За съжаление и аз като Василиса съм чувала подобни слухове , но дано вече нещата да са изчистени и се надявам все повече хора да се включват в подобни кампании!

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
И нашето фемили праща. От както сьществува" Бьлгарската коледа" пращаме. Ще изльжа,ако кажа,че го правя всеки ден,но всеки пьт щом ме подсетят-реклами,разговори,ето сега и вьв форума пращаме.
И ние така.

# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Телефонът не е реклама, пиши го.

Аз искам друго да питам, който има вътрешно инфо от мобилните компании - целият лев ли отива за децата, или (както съм чувала) - 30-40% само?

Бу, цалата сума от 1 лев постъпва в сметката на Българската Коледа. ДДС- то го поемат операторите.

Нека да си пожелаем да има повече българи, които да дарят надежда и по-малко тъжни детски очи!

# 20
  • Мнения: 3 334
пуснах и аз токущо 3 SMS-а.Наистина нека всички дарят по 1лв.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 162
Накой знае ли докога ще са отворени линиите? Аз се прибирам чак на 23.12. Има ли шанс и аз да пусна няколко?

# 22
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Пращам винаги като се сетя , ето и сега

Също.
Обикновено винаги като ме подсетят по ТВ с реклама.

# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Накой знае ли докога ще са отворени линиите? Аз се прибирам чак на 23.12. Има ли шанс и аз да пусна няколко?

Телефоните са активни до 31.12.2006 включително  Peace

# 24
  • Мнения: 78
И аз изпратих няколко и ще изпратя пак.Нека да помогнем на дечицата - те го заслужават newsm10

# 25
  • Мнения: 1 059
всяка година пращаме

# 26
  • Мнения: 644
всяка година пращаме


И аз така 

# 27
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Това е най-малкото което може да направим Peace

# 28
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Това е най-малкото което може да направим Peace

Така е!Поне съм спокойна,че парите ще отидат по предназначение.Всяка година пращаме,дано да им е ВЕСЕЛА Коледата! Hug  bouquet

# 29
  • Мнения: 6 472
И тази година се отчетохме Grinning

Общи условия

Активация на акаунт