“Подкрепа за съфорумка и двете ѝ прекрасни деца - midnightStar, тук сме!“

  • 93 393
  • 774
  •   1
Отговори
# 60
  • Другата България
  • Мнения: 37 862
Не съм го правила,но какво пък .За два дни ще разуча подобни групи и ще създам .Ще продаваме на търгове за 24 часа ,най -високата цена се одобрява от продавача,получава снимка на платежното и си праща продаваното по куриер.Ако се навие още някоя дама да го направим действаме .Трябват поне двама администратори за групата,една -две снимки на Павел и да се разпространява активно.Мид да даде точна диагноза и епикризи и разбира се съгласието на семейството им.Доста бг мами имат хубави,но ненужни вещи ,които може да продадем в полза на Павел.Мид,дори и на този етап да не си съгласна,имай го предвид .
Благодаря, Бобчи, оставям го Мид да го прочете и да прецени самата тя.
Аз с каквото кажеш, ще се включа, имам предвид за групата ако се стигне дотам, иначе за вещите съм напълно съгласна - така е, и аз имам неща, които мога да предложа.

# 61
  • Мнения: 9 026
Имам опит със страници и групи във фейсбук.
Добре е да се направи първо страница и група свързана с нея. В страницата да е описано всичко, от там могат да се канят в групата всички хора харесали страницата.
В момента не съм в София и нямам достъп до компютър, мога да съдействам в понеделник.  Но не е трудно.

# 62
  • Мнения: 15 356
Алина,благодаря!Ще те ползвам,още един ще се включи ли за админ ,по възможност човек с повече свободно време.Аз работя от вкъщи и съм на лаптопа почти постоянно,още някой има ли който може да е на линия през деня?

# 63
  • Другата България
  • Мнения: 37 862
Аз не мога, работя на смени по 12/24 чАса, вкл. и нощни.
И то никакъв вариант за хоум офис. Като свободно време не мога ми е мисълта, иначе разбира се, ще се включа.

# 64
  • Мнения: 9 026
Алина,благодаря!Ще те ползвам,още един ще се включи ли за админ ,по възможност човек с повече свободно време.Аз работя от вкъщи и съм на лаптопа почти постоянно,още някой има ли който може да е на линия през деня?
И аз работя от вкъщи, постоянно съм онлайн,  ама точно тая седмица ме няма.
В понеделник ще ти пиша и ще се включа в администрирането.

# 65
  • Мнения: 14 851
Бобчи,пиши ме и мен,само че трябва да ми обясните на лс какво да правя,че фейса съм го отписала преди 100 години и хич не съм в час.

Последна редакция: ср, 27 юли 2022, 17:02 от Anyyyone

# 66
  • Мнения: 15 356
Ок,аз,Ени и Алина .Ще ви пратя профила ми на лично .Останалите ще споделяте усилено и ще успеем да съберем пари
Ще пиша на Мид да ми прати всички епикризи ,снимка на Павел и почвам да мисля текст.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 10 754
Бобчи и аз мога да помагам, докато не се е пръкнала Бориса, после може би няма да мога.

# 68
  • Мнения: 15 356
Стеле,ще може ли да сложим кутия в магазина?На някакъв период ще превеждаш парите по сметката на Павел .Трябва да проучим иска ли се някакво разрешение и от кого ,не съм в час.
Алина и Ени,пращам моя профил,мисля че имам ограничение за покани,пишете в месинджър ще ви добавя .

# 69
  • Варна
  • Мнения: 10 754
Мога, ако зависи само от мен, иначе не знам някакви институции да не ме захапят. В България безумия всякакви, иначе не ми пречи, ще купя една кутия, ще я запечатам, ще разпечатам защо и за какво събираме пари и после ще се отчета до стотинка, камери имам в целия магазин.

# 70
  • Мнения: 18 744
Мид, по моторджийски и змийски форуми и групи дали да не пуснете линк към тази тема? Предполагам, че хората там също ще са съпричастни.

# 71
  • София
  • Мнения: 18 804
Ще пусне той, блокиран му е фейса още няколко дни.

Огромно благодаря на всички Вас❤️🙏

# 72
  • Мнения: 1 489
Кураж, Мид! С теб сме! Сили ти желая на теб и Павел!

Бобчи, аз нямам много свободно време, но мога да се включа с книги и бебешки дрешки! Пишете като е готова групата във фейсбук!

# 73
  • Мнения: 15 356
Ще пишем,в началото на седмицата започваме и ще сложим линкове из темите.
Кой каквото има,дрешки,обувки,книги,аксесоари ,каквото се сетите продавате в полза на Павел.В момента семейството е в сложна ситуация,Мид е плътно до него.Надяваме се да стигнем до повече хора и който няма възможност,може само да сподели страницата .И това е помощ.

# 74
  • Мнения: 1 725
Фейсбук базарът на Джони отдавна не е активен (за съжаление), но пък си стои, та ако не усетя като се случи, някой да ме сръчка, че да постна линк към този за Павел. Друго като не мога, поне да разпространявам.

Общи условия

Активация на акаунт