Foodobox-против разхищението на храна

  • 1 875
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 473
Бъркаш ги двете приложения, Sofia to go са Foody.to..)

# 16
  • Мнения: 757
Бъркаш ги двете приложения, Sofia to go са Foody.to..)

Ейййй, ако е така, много се извинявам, значи от това другото нямам впечатления - явно трябва да го тествам.

# 17
  • Мнения: 2


Това ми дадоха на мен от LALETTA на Славейков в София. За 6 лева получих мъфинчета и донът Wink
Като цяло е готино приложението. Дано се разрастнат, че да си взимам още някъкви кутии.DonutHamburgerFriesHotdogCake

# 18
  • Мнения: 13 666


Това ми дадоха на мен от LALETTA на Славейков в София. За 6 лева получих мъфинчета и донът Wink
Като цяло е готино приложението. Дано се разрастнат, че да си взимам още някъкви кутии.DonutHamburgerFriesHotdogCake
Да си ги хапваш с удоволствие.

Последна редакция: вт, 02 авг 2022, 20:49 от Пролетно цвете

# 19
  • Мнения: 430
И аз получих най-после ваучер днес. Ура

# 20
  • Мнения: 13 666
За съжаление моят ваучер, удари "греда". Избрах партньор , който е отпратил днес ММ с обяснението, че трябва да заплати за кутията. Не е въпроса в плащането, а разочарованието ми от рекламата тук,  всъщност наградите се губят някъде по трасето.
Има ли някой, който е попаднал на коректен партньор?

# 21
  • София
  • Мнения: 1 037
И аз получих най-после ваучер днес. Ура

Как се получават ваучери?

# 22
  • Мнения: 430
И аз получих най-после ваучер днес. Ура

Как се получават ваучери?

Имаше до скоро тема с игра и 9 съфорумци (+ мен) бяха изтеглени. Спечелихме ваучери за безплатна кутия с храна.



За съжаление моят ваучер, удари "греда". Избрах партньор , който е отпратил днес ММ с обяснението, че трябва да заплати за кутията. Не е въпроса в плащането, а разочарованието ми от рекламата тук,  всъщност наградите се губят някъде по трасето.
Има ли някой, който е попаднал на коректен партньор?

Аз също се канех да ползвам ваучера тези дни. Мислех утре да взема кутия от някъде, но определено имам съмнението, че на място ще откажат да дадат безплатно кутията. Но мисля да се пробвам утре все пак, и ще споделя. Вие въведохте ли ваучера в приложението?

# 23
  • Мнения: 13 666
И аз получих най-после ваучер днес. Ура

Как се получават ваучери?

Имаше до скоро тема с игра и 9 съфорумци (+ мен) бяха изтеглени. Спечелихме ваучери за безплатна кутия с храна.



За съжаление моят ваучер, удари "греда". Избрах партньор , който е отпратил днес ММ с обяснението, че трябва да заплати за кутията. Не е въпроса в плащането, а разочарованието ми от рекламата тук,  всъщност наградите се губят някъде по трасето.
Има ли някой, който е попаднал на коректен партньор?

Аз също се канех да ползвам ваучера тези дни. Мислех утре да взема кутия от някъде, но определено имам съмнението, че на място ще откажат да дадат безплатно кутията. Но мисля да се пробвам утре все пак, и ще споделя. Вие въведохте ли ваучера в приложението?
Да, въведох ваучера, изписа ми инструкция за ПИН, който да се въведе след получаването на кутията, но не е уважен в магазинчето. Моят срок е до 14.08, погледни и твоят да не го изтървеш.Благодаря за отговора.

# 24
  • Мнения: 430
Да, и моят е до 14-ти и за това утре вече ще трябва да го използвам. Ако пробвате ваучера на друг обект в приложението, невалиден ли е вече?

# 25
  • Мнения: 13 666
Да, и моят е до 14-ти и за това утре вече ще трябва да го използвам. Ако пробвате ваучера на друг обект в приложението, невалиден ли е вече?
Не мога да отговоря със сигурност, но предполагам, че е валиден. Все пак поръчката не е завършена.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Още при първия отказ бих се свързала с Foodobox, да вземат мерки. Най-вероятно ситуацията "царят дава, пъдарят не дава".

# 27
  • Мнения: 13 666
Още при първия отказ бих се свързала с Foodobox, да вземат мерки. Най-вероятно ситуацията "царят дава, пъдарят не дава".
Да и аз смятам като теб. Още вчера писах на Foodobox, не са ми отговорили до сега, но и не очаквам мигновенна реакция.

# 28
  • Мнения: 430
Не взех нищо - нямаше хубави оферти в приложението днес. Утре предполагам ще е още по-голяма скръб и може би няма да мога да се възползвам от ваучера. Ако някой мисли че ще може да се възползва утре да ми пише - ако не го използвам ще ви пратя кода.

# 29
  • Мнения: 1
И аз получих най-после ваучер днес. Ура

Как се получават ваучери?

Имаше до скоро тема с игра и 9 съфорумци (+ мен) бяха изтеглени. Спечелихме ваучери за безплатна кутия с храна.



За съжаление моят ваучер, удари "греда". Избрах партньор , който е отпратил днес ММ с обяснението, че трябва да заплати за кутията. Не е въпроса в плащането, а разочарованието ми от рекламата тук,  всъщност наградите се губят някъде по трасето.
Има ли някой, който е попаднал на коректен партньор?

Аз също се канех да ползвам ваучера тези дни. Мислех утре да взема кутия от някъде, но определено имам съмнението, че на място ще откажат да дадат безплатно кутията. Но мисля да се пробвам утре все пак, и ще споделя. Вие въведохте ли ваучера в приложението?
Да, въведох ваучера, изписа ми инструкция за ПИН, който да се въведе след получаването на кутията, но не е уважен в магазинчето. Моят срок е до 14.08, погледни и твоят да не го изтървеш.Благодаря за отговора.


Здравейте!

За да внесем максимална прозрачност, ще обясним ситуацията и тук. За нас всеки клиент е важен и държим да останете с позитивни впечатления от Foodobox. Лично се ангажираме с качеството на предлаганата от нас услуга и се стараем клиентите ни да са доволни.

Прикачаме снимки на кореспонденцията с екипа на Foodobox, за да покажем, че не сме Ви игнорирали и сме се постарали максимално бързо да Ви отговорим по темата как да използвате ваучера си за безплатна кутия.

На 12 август в 16:33 сме получили имейл от Вас, като на следващия, макар и почивен ден, сме Ви отговорили в 11:41. От Вашия профил има направени 2 поръчки - една на 2 ри август и една на 12-ти. При нито една от двете поръчки не е приложен кода от ваучера, затова направените поръчки е трябвало да бъдат заплатени на място. Ако кодът бъде приложен при запазването на кутията, то в приложението автоматично щеше да се приспадне сумата и щеше да се изпише цена 0.00лв. По този начин и нашите партньори щяха да са уведомени, че сумата ще им бъде платена, но не от клиента, а от нас.

За съжаление ние няма как да поправим ситуацията, а можем единствено да удължим срока на ваучера Ви, за да опитате отново и да се убедите, че си заслужава да спасявате храна с нас!

Виждаме, че вече 6-има от победителите в играта са използвали успешно ваучерите си в обекти от 3 града - София, Пловдив и Варна. Надяваме се да ни дадат обратна връзка тук.

Оставаме на разположение при всякакви въпроси и отново се извиняваме за недоразумението.

Последна редакция: пн, 15 авг 2022, 14:06 от foodobox_bulgaria

Общи условия

Активация на акаунт