Покажете сега и красиво украсените си коледни елхички!

  • 8 016
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 835
Благодаря, радвам се че ви харесва. На мен лично, ми идва в малко повече украсата й, но детето се радва. След време, може би ще помисля, за малко по-стилно украсяване, на елхата. Виждала съм варианти, само в синьо и сребърно, примерно, и много ми харесва.

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ние я украсихме вчера - ето я

# 17
  • Мнения: 3 835
Tilieva, супер готина елхичка! Дядо коледа от долу, сигурно пее. А корнфлекса, от подаръците ли е? Ако добре съм видяла. newsm78  Laughing

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ха-ха-ха  Embarassed
Да, Дядо Коледа пее, подарък ни е от леля ми. А корнфлекса просто съм забравила да го махна когато снимах  Mr. Green ама добре се е вързал с обстановката де..... hahaha

# 19
  • Мнения: 1 492
Нещо не ми е коледно още, не знам защо Tired
И по-центъра не е така украсено като миналите години.
Може би по-късно

# 20
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Браво на най - бързите и нетърпеливите   bouquet

Ние слагаме елхата след 15 декември, но я оставям почти целия януари.

# 21
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз я развалям след Атанасов ден!

# 22
  • Мнения: 3 835
Ние, чак до средата на февруари, си я гледаме.  Heart Eyes

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не смятам да празнуваме Никулден с коледна украса- нещо не се връзват двете неща. Така че засега нищо не мога да покажа.

# 24
  • Мнения: 3 835
А, сетих се да ви разкажа, една случка от миналата нова година. Щерка ми отива, ей така инцидентно на гости, в една комшийка. Започнала да се увърта около елхата, погледнала от тук, от там, после и от долу надникнала, нищо. Cry Хората се досетили, че търси подарък Laughing, бързичко спретнали нещо, забаламосали я, и го сложили под елхата. Наш'та се зарадвала, естествено, обаче замислено изгледала елхата отдолу нагоре................., и казала: Ами, да. Много ви е малка, елхата, затова ми е толкова малък подаръка! newsm62 След което, дъщерята на комшийката, ок. 20 год., също се замислила, и се плеснала по челото. smile3555 Ами, да, пък аз се чудих, защо все са ми толкова малки подаръците. Добре, че дойде Тея, да ми отвори очите!  hahaha Joy hahaha Joy

# 25
  • Мнения: 26
Ще изчакам още една седмица.Днес ходих на гости в сестра ми и видях,че тя вече е сложила елхата и е украсила целия апартамент.В тях вече се усеща коледния дух.

# 26
  • Мнения: 3 478
Само аз ли не мисля, че е рано?  Laughing
...

Не си само ти  Wink

И аз се присъединявам. Ние тази година украсихме в средата на ноември, и за напред така ще правя. Направих го най-вече заради малката, да се радва повече време детенце на тези красоти. Кеф ми е да си ги гледам и аз повечко време. Снимков материал на работа нямам за съжаление.

# 27
  • Мнения: 3 835
?????? Изненадка!!!!!!!!! Темичката ми, се е изпарила!!!!!!! Mr. Green Crazy  Outta Joint И се е превърнала на мнение, в друга тема!!!!!!!! Tired

# 28
  • Мнения: 619
ето я :
играчките са на високо защото малкото човече ги дърпа. Laughing

# 29
  • Мнения: 7 821
?????? Изненадка!!!!!!!!! Темичката ми, се е изпарила!!!!!!! Mr. Green Crazy  Outta Joint И се е превърнала на мнение, в друга тема!!!!!!!! Tired
Темата Ви не е изтрита! Мненията от нея не са се превърнали в нищо различно от това което са били - мнения! Две теми с еднаква тематика пуснати в един и същи ден са слети в една. Мненията в новата, слята тема се сортират по дата и час.
Предполагам, че просто не сте обърнали внимание, че вече има такава тема.
Колкото до питането ви относно кой кога си реди елхата и какво дърво украсява и такива теми има. Ако не можете да работите с търсачката, ще ви ги намеря аз.
Ето ги:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145216.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=141467.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=138993.0

Поздрави,
Ели

Общи условия

Активация на акаунт