Кажете за ЦИТРОСЕПТА

  • 5 523
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Аз също ползвам Цитросепта вече трети сезон. Давах го доста през пролетта на малката, малко лятото, и сега есента пак започнах. Слагам и го вечер в адаптираното мляко - 200мл., така не се усеща. Капя и максимум 10 капки, само когато видя, че нещо се "вкисва", иначе по 5. Ние с баща и също го пием, само че в натурален сок - Грейпфрут. Е, става малко "резняк", но минава...
Иначе малката почти не се е разболявала, антибиотици не е пила (да чукна на дърво де). Сега е малко с кашлица, но последните дни ми свърши Цитросепта, а на нашата аптека нямаше и все си мисля, че за това така лесно лепна поредния вирус....

# 16
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Ще взема и аз да пробвам най - сетне. Все се каня, но след толкова много хвалби се навих.
  Само дето не знам дали е чак толкова чудодеен  newsm78, като чета в сайта им какво лекува, ми той универсален.

# 17
  • Мнения: 492
За децата разбрах и ще го пробвам на моето, но я кажете за бременни става ли ... От един месец се мъча с разни настинки и хреми  Sick

# 18
  • Мнения: 3 456
За децата разбрах и ще го пробвам на моето, но я кажете за бременни става ли ... От един месец се мъча с разни настинки и хреми  Sick
Става за бременни. Мисля, че ще ти помогне. Много хубав препарат. Виж по-нагоре рецепата за хремата.
Успех, дано се оправяш вече!  bouquet

# 19
  • Мнения: 318
И аз съм много доволна от Цитросепта. Цялото семейство се лекува с него, веднага пресича болестта. Бебето (сега на 1 година) имаше хрема и кашлица с хрипове от септември , които ту отшумяваха, ту се връщаха. Започнах да му давам преди две седмици да пие по капка на килограм и 1- 2 пъти на ден в носа. Кашлица вече няма, хремата отшумя почти напълно. Разреждам 3-4 капки в портокалов сок и му давам с пластмасова спринцовка 2-3 на ден, но вече давам профилактичната доза (1/2 капка на кило). Това дозиране е за деца до 5 години. Всичко е описано в упътването.

Само искам да добавя, че открих Цитросепта благодарение на форума. Понеже не живеем в България, постоянно карам познати да ми носят по 2-3 опаковки  Laughing Laughing Laughing
 

# 20
  • Мнения: 1 817
Цитросептът е вълшебно лекарство. И аз себорих 4 години с гъбички, и за 1 месец на цитросепт се оправих!  bouquet

# 21
  • Мнения: 287
ZiMa , би ли споделила с какъв вид гъбички си се справила?

# 22
  • Мнения: 81
Цитросептът е прекрасно антибактериално, противовирусно, противогъбично и въобще противоболестно Wink средство. Вкъщи се лекуваме основно с него . И детето го пие от 3 годишна без проблеми. В прясно мляко горчивината не се усеща.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
С цитросепт потдържам детето когато е на детска градина. Преди 3 дни ходеше и беше болна. След като започнахме да пием профилактичната доза се разреди много боледуването на дечко.Зимата я изкара без да пипне грипа, през юни направи една ангина вирусна и това мина много бързо.Препоръчвам го!

# 24
  • Мнения: 1 817
Дани, излекувах се от много упорите, хронични, 4-годишни вагинални гъбички.
Пия го и при грипна епидемия. Не боледувам повече от веднъж в годината.  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 1 326
В сок от портокал най-не се усеща......
За Цитросепта има начини да се накара детето да го изпие, но за
Зелената Енергия........ Sick ...за съжеление не мога дя я прокарам по никакъв начин  Sad

# 26
  • Мнения: 1 737
З.Е. се разтваря във всякаква храна и се обърква добре. Разтваряла съм я и в АМ, ако детето ми пиеше сок и в него щях да му давам.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Аз след като го изпивах лапвах по един бонбон (карамел) от тези които ги продават насипно по магазините.

# 28
  • Мнения: 5 140
Смятам и аз да го купя и да пробваме.
За алергии става ли?
Каква е цената на една опаковка и намира ли се в аптеките например.

# 29
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
В упътването пише, че става за алергии, но не уточняват от кой вид. Но пише, че е със силно противовъзпалително и противоалергично действие, напълно съвместим с всички лекарствени препарати и билкови екстракти.
Аз го купувам на цена около 15 лева за 15 мл. и 35 лева за 50 мл. от аптека. Предпочитам голямата опковка, тей като всички го пием....

Общи условия

Активация на акаунт