🌸🐟 АВГУСТ 🐟🌸 2022 💙 👶🏻👧🏻 🎀 (Тема 17)

  • 33 445
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 829
Червенокоса, жив и здрав да е малкия Михаил 🙂

Пупелина - при махане на конците от секциото, ме посъветваха да чистя всяка вечер (или при всяка смяна на лепенката) със спирт и после да пръскам със Цикатридина спрей (докогато реша). Иначе в болницата акушерките ми обясняваха, ако реша да се къпя и намокря лепенката, да се обадя да ми я сменят.

Милото - как спиш по корем 🙂 Не сплескваш ли гърдите? Аз не мога да спя по корем (а много обичам)..

# 676
  • Мнения: 2 890
Червенокоса, жив и здрав да е малкия Михаил 🙂

Пупелина - при махане на конците от секциото, ме посъветваха да чистя всяка вечер (или при всяка смяна на лепенката) със спирт и после да пръскам със Цикатридина спрей (докогато реша). Иначе в болницата акушерките ми обясняваха, ако реша да се къпя и намокря лепенката, да се обадя да ми я сменят.

Милото - как спиш по корем 🙂 Не сплескваш ли гърдите? Аз не мога да спя по корем (а много обичам)..
Аз не кърмя и няма какво да сплесквам. С малък бюст съм😏🙈

# 677
  • Асеновград
  • Мнения: 1 390
Червенокоса Честит да е Михаил! Бързо възстановяване на теб!

# 678
  • Мнения: 1 253
Честито бебенце , Вещице ! 💙

# 679
  • Мнения: 2 748
Така чаканото спане по корем при мен също е мираж все още заради гърдите. Препълнени са, огромни, на камък и трябва да ги пазя. В един момент омекват и не е проблем да се спи и по корем

# 680
  • Мнения: 771
Мен ме приеха в болницата с контракции на 5 минути и разкритие 4см. Сега стоя и чакам. Ще пиша, като родя. Simple Smile

# 681
  • София
  • Мнения: 371
Мен ме приеха в болницата с контракции на 5 минути и разкритие 4см. Сега стоя и чакам. Ще пиша, като родя. Simple Smile

Късмет!

Честито на новите мами! 💗

# 682
  • Мнения: 2 748
Королева, успех! Много се развълнувах! Стискам палци скоро да си гушнеш бебчето Hug

# 683
  • Мнения: 1 253
Леко раждане , Королева !

# 684
  • Мнения: 28
Королева, леко раждане и всичко да е наред с теб и бебето!
Ще чакаме хубавите вести!

# 685
  • Мнения: 163
Червенокоса Вещица, щастливо дете да бъде Михаил и нека много ви радва !

Каролева, успех! Дано всичко мине бързо и по-безболезнено !

Малко останахме тези, които все още чакаме май! 😝

# 686
  • София
  • Мнения: 276
Королева, предполагам раждането е минало вече, чакаме да се похвалиш. Simple Smile

И аз все още чакам появата на нашата бебка. Имам болки и стягания по много пъти на ден, но са не регулярни. Утре съм на преглед, да видим какво ще каже АГ.
Терминът му е другата Неделя.

# 687
  • Мнения: 771
В 04:32 родих дъщеря ми - Ивана. 50см. 3050кг.
Няма да лъжа, болеше наистина много. По-късно ще напиша подробности.

# 688
  • Мнения: 2 890
В 04:32 родих дъщеря ми - Ивана. 50см. 3050кг.
Няма да лъжа, болеше наистина много. По-късно ще напиша подробности.
Честита да е Ивана. Бъдете живи и здрави!

# 689
  • Мнения: 956
Честит Михаил и честита Ивана! Да са ви живи и здрави и да имат много късмет в живота! 

Успех на все още чакащите!

Общи условия

Активация на акаунт