Кое от имената?А може да предложите и друго нестандартно име!

  • 8 051
  • 156
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
на мен пък ми харесват изцяло българските имена Crossing Arms

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
на мен пък ми харесват изцяло българските имена Crossing Arms
И на мен, но от изброените се спирам на Мелани.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 552
Предлагам  Палмира

# 18
  • Мнения: 1 404
свършиха ли хубавите български имена?

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
1-ва гласувала със 7 гласа.
Всяко едно име ми допада. не мога да си избера фаворит  Confused

# 20
  • София
  • Мнения: 272
E R I N A

# 21
  • Мнения: 1 455
Бих ти предложила Кристи,а от изброените не харесах нито едно.

# 22
  • Мнения: 3 478
свършиха ли хубавите български имена?

Извинявай, но защо трябва да е с българско име? И защо въобще трябва да се прави такъв коментар. Не се заяждам, просто питам Peace. Все пак момичето  е пуснало анкетата за кое име да гласуваме, не запитване кой е за БГ имена и кой за чужди.  Всеки има личен избор в това отношение. Аз нямам против БГ имена, но пък предпочитам  чужди, разбира се не прекалено изчанчени. Нещо, което да е смес от чуждо и БГ най ми допада.

За майчето пуснало анкетата, много от имената ми харесаха. Гласувам за Мелани, Силия.

Харесвам Никол, Микаела, Елейна...

# 23
  • Мнения: 3 500
свършиха ли хубавите български имена?

Извинявай, но защо трябва да е с българско име? И защо въобще трябва да се прави такъв коментар. Не се заяждам, просто питам Peace. Все пак момичето  е пуснало анкетата за кое име да гласуваме, не запитване кой е за БГ имена и кой за чужди.  Всеки има личен избор в това отношение. Аз нямам против БГ имена, но пък предпочитам  чужди, разбира се не прекалено изчанчени. Нещо, което да е смес от чуждо и БГ най ми допада.

За майчето пуснало анкетата, много от имената ми харесаха. Гласувам за Мелани, Силия.

Харесвам Никол, Микаела, Елейна...
Peace Съгласна съм.
Всеки си кръщава детето кой както пожелае.Не виждам смисъл в коментара, освен някаква демонстрация на родолюбие и патриотизъм.Освен това авторката е помолила и за други имена като условието й е да е "уникално и нестандартно", никъде не пише, че не трябва да е българско.

# 24
  • Мнения: 11 004
Гласувах за Ноел и Селия  Peace
Предлагам Йолита.

# 25
  • Мнения: 301
Гласувам за Ерика!!!!!

И предлагам:
Тиана
Бианка
Киара
Ая
Ида
и така мога до сутринта да пиша Laughing
още докато бях бременна с принцесата ми,със мъжа ми бяхме направили огромен списък с бълг. и чужди имена-с всяка буква по мноооого имена и така доста нестандартни са ми идвали наум Hug Grinning

п.п.Фаворити ни останаха Ерика и Рафаела-и така избрахме Рафаела Laughingа Ерика го оставихме за второто,а ако е Мъж ще е Ерик Mr. Green Hug

# 26
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil
Анна - Мария
Йоанна - Мария
това са мойте фаворити

# 27
# 28
  • Мнения: 801
аз да попитам, защо иска майка нестандартно име? то и старите БГ имена са доста нестандартни и малко употребявани......и уникални

# 29

Общи условия

Активация на акаунт