Моля даите ни съвет ...

  • 1 070
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 605
Определено спрете соковете тогава

# 16
  • Мнения: 354
Ами значи ние сме на почти пет месеца и все още не съм давала сок Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 15 222
И аз ще те посъветвам да спреш сока. Бебето няма нужда от него. Докато навърши 4 месеца (поне) съвсем спокойно можеш да му даваш само адаптирано мляко и чак след това (а по-добре на 5 навършени месеца) да започнеш да мислиш за захранване.

# 18
  • Мнения: 361
Аз дадох сок на 3 навършени месеца.  Peace

# 19
  • Мнения: 7 803
И аз ще те посъветвам да спреш сока. Бебето няма нужда от него. Докато навърши 4 месеца (поне) съвсем спокойно можеш да му даваш само адаптирано мляко и чак след това (а по-добре на 5 навършени месеца) да започнеш да мислиш за захранване.

точно това е и моето мнение, захранването също не бива да е със сок (каша или пюре)

# 20
  • Мнения: 1 294
Нашата педиатърка постоянно ми повтаря, че не тя и не аз ще решаваме какво ще яде детето, а то ще определя това.Абсолютно съм съласна с нея HugЗапочнах опитите за захранване 2-ри месец(сокчета), последва провал, детето получи колики(никога е нямала силни колики) и спрях.Пробвах отново след 1-2 седмици, отново се появиха колики и пак спрях.Успех имахме след 3 месец.От четвърти започнахме пюрета и за сега проблеми нямаме(чук-чук).
Едва ли нещо което кара детето да страда, на този етап може да бъде полезно за него.Това е моето мнение.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт