Как се справяте с ПМС-а?

  • 2 003
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Никак. Нямам такива периоди, никога не съм имала. Поне не съм разбирала.  Grinning

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 612
Никак. Нямам такива периоди, никога не съм имала. Поне не съм разбирала.  Grinning

А другите около теб на същото мнение ли са  Mr. Green
 Peace

# 17
  • Мнения: 1 069
Спасението ми дойде тази сутрин, малко след като киселото ми настроение и физическото ми неразположение бяха в кулминацията си! До понеделник ще съм съвсем ОК!

# 18
  • под тепетата
  • Мнения: 9 311
Не се справям - след няколко кошмарни ПМС-а отидох при гинеколожката си и и изплаках мъката си Embarassed Не знам при вас, но мен много ме тормозеше изпотяването нощем, а и през деня, подуването,плюскането до ...смяната на настроения и рев...рев!Е, предписа ми хапчета, който се пият от 16 до 25 ден и  всичко е ок.Пих ги почти година и сега съм без тях(ноември и декември), за да видим как ще е без лекарства, но честно казано треперя да не почнат пак същите мъки... Ама иначе и аз на висок глас заявявам, че съм с ПМС  Twisted Evil  (не с превозно моторно средство )  Mr. Green  и да внимават с мен !

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Вдигам два-три скандала и готово. Моят трае 1-2 дена, търпимо.

# 20
  • Мнения: X
Ми.... не се справям, преживявам го. Освен това моята се появи след раждането. В момента съм в такъв.....очаквам "избавлението" утре, дано дойде, че ще лудна   smile3515

# 21
  • София
  • Мнения: 2 896
Аз пък откакто родих вече нямам такъв синдром, даже и болката при цикъл изчезна съвсем, за сметка на адските болки в кръста по време на овулация, ужасно е - кво се обърках и аз незнам? Дали някой може да ми обясни  newsm78

# 22
  • Мнения: 560
Никак. Нямам такива периоди, никога не съм имала. Поне не съм разбирала.  Grinning
И аз така.Дори нямам календарче и обикновено нямам идея кога ще ми дойде.Имах една колежка,на която и идваше на същите дати като на мен и питах нея,че да не се омажа в работата.Понякаго ми избива някоя тлъста пъпка на носа и по това се ориентирам.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 328
Стискам зъби, а ако не успея със стискането - хапя.
Голям проблем е и при мен. Нищо, че пия контрацептиви /в постинга, сложил началото на темата, мисля, че беше точно обратното - ПМС след спирането им/. Женско тегло  Confused

# 24
  • Мнения: 1 043
ЗАПИСВАЙТЕ ЧЕ АЗ КАТО ЗАБРЕМЕНЯХ И НЕМОГА ДА СИ СПОМНЯ КОГА МИ Е БИ ПОСЛЕДНИЯ ЦИКАЛ  Embarassed ГОЛЯМ СРАМ БРАХ АМА ИЗМИСЛИХ ДОЛО ГОРЕ ЕДНА ДАТА  Crazy , ЗАТОВА ОТСЕГА НАТАТЪК - САМО ДА МИ ДОЙДЕ ЩЕ ЗАПИСВМ Peace
А ЗА ТОВА КАК МИ ДЕЙСТВА - МАЛЙЙЙ  Rolling Eyes ХВЪРЧА НАПРЕД НАЗАД

# 25
  • Мнения: 1 546
Ям шоколад като не видяла... Mr. Green изпускам си нервите за всичко и най-често го отнася моето мило...

# 26
  • Мнения: 2 849
Кълбо от нерви съм в такива дни .Наблягам на шоколада . Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 8 505
Не ме тормози ПМС.Не ставам нервна,не ми е криво...сладко ям постоянно,то е важна част от храненето ми.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 098
При мен не е еднакво всеки път, понякога е изразен по-силно, понякога почти го няма... но обикновено ми се отваря гигантски апетит, качвам килограми, кипвам за глупости или рева постоянно... и се надявам да ми дойде по-скоро, за да вляза отново в релси!

# 29
  • Мнения: 2 897
Намирам си много работа или гледам някой хубав филм.
Не съм имала особено тежки моменти.

Общи условия

Активация на акаунт