Изпитани сайтове за парфюми - август 2022

  • 72 384
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 217
В Нотино код BG5KUPLIO сваля 5% и при намалени продукти.

# 722
  • Мнения: X
Вероятно е над определена сума, защото имам в кошницата мъжки продукт и е 34 лв, на тази цена не реагира кодът.

# 723
  • Мнения: 919
Здравейте, много страстно желая няколко аромата на парфюмс де Марли.
За Ориана ще проявя "желязна воля" и ще я дебна на добра цена, но въпросът ми е за Мелиора. Какво ще кажат шопинг гурутата, била ли е някога намалена, има ли я някъде на цена, различна от тази в Нотино? (може и от чужбински сайт) или направо да я поръчвам?

# 724
  • Мнения: 1 575
Здравейте, много страстно желая няколко аромата на парфюмс де Марли.
За Ориана ще проявя "желязна воля" и ще я дебна на добра цена, но въпросът ми е за Мелиора. Какво ще кажат шопинг гурутата, била ли е някога намалена, има ли я някъде на цена, различна от тази в Нотино? (може и от чужбински сайт) или направо да я поръчвам?
Вчера беше на 250 лв. в makeup.

# 725
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Въпросът за запис в новата тема е провокиран от постове на съфорумки и съфорумци, ще се допълва от последващите теми.

Българските онлайн магазини са актуализирани като информация (доставка, адреси, добавени са имейли и социални мрежи). Чуждите сайтове ще ги актуализирам за октомврийската тема.

В "Полезна информация" са обединени мострите и минитата, добавени са Discovery сетове на самите парфюмни къщи (не са много, ще се допълва с всяка нова тема, в края са и по-малко известните).

Общи условия

Активация на акаунт