Надявам се че приемате нови:)

  • 2 881
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
Цитат на: strelche
Защо?Шуми е №1 !!!! Wink

Това май е за отделна тема,но.... Grinning Формулата стана много безинтересна заради него.нищо че е N1 Wink

# 16
  • Мнения: 4 473
Цитат на: svet7
Цитат на: strelche
Защо?Шуми е №1 !!!! Wink

Това май е за отделна тема,но.... Grinning Формулата стана много безинтересна заради него.нищо че е N1 Wink
Прав си! Wink

# 17
здравейте и от мен,аз също съм новичък

# 18
  • Мнения: 5 539
Цитат на: Anonymous
здравейте и от мен,аз също съм новичък


Ами покажи се де, няма да те изядем Flutter

# 19
Цитат на: lilita
Цитат на: Anonymous
здравейте и от мен,аз също съм новичък


Ами покажи се де, няма да те изядем Flutter


аз пък си кисля че 25% от жените са мъжеядки Stuck Out Tongue  Sign Exclamation  Twisted Evil

 #Sniper

добре дошли на всички нови !
ще има на какво да се смеете Grinning  Laughing  Rolling Eyes  Thinking  Close-mas:  Wink

# 20
  • Мнения: 4 212
Цитат на: strelche
Цитат на: svet7
Цитат на: strelche
Защо?Шуми е №1 !!!! Wink

Това май е за отделна тема,но.... Grinning Формулата стана много безинтересна заради него.нищо че е N1 Wink
Прав си! Wink


Ами да, много си прав, скука си е, щом ве4е заспиваме с бирата пред телевизора. Аз бях фенка Аертон Сена, ама....после на МОнтоя, сега нали съм в Испания се радвам на успехите на Алонсо, има потенциал мом4ето Flutter

Свет, ходил ли си на формула 1 Confused:

# 21
  • Мнения: 5 539
Цитат на: KARY
Цитат на: lilita
Цитат на: Anonymous
здравейте и от мен,аз също съм новичък


Ами покажи се де, няма да те изядем Flutter


аз пък си кисля че 25% от жените са мъжеядки Stuck Out Tongue  Sign Exclamation  Twisted Evil

 #Sniper


Защо пък точно 25%??? Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 51
Здравейте и от мен,
регистрирах се преди няколко месеца, но все не се решавах да пиша ( работа ), сега....ще променим това... Simple Smile
А и се надявам да науча тук.......каков се очаква от нас като бъдещи татковци!! Simple Smile

# 23
Цитат на: Teya
, ходил ли си на формула 1 Confused:

Никога,но се надявам това да се промени някога Grinning  Wink

# 24
Цитат на: TN
Здравейте и от мен,
регистрирах се преди няколко месеца, но все не се решавах да пиша ( работа ), сега....ще променим това... Simple Smile
А и се надявам да науча тук.......каков се очаква от нас като бъдещи татковци!! Simple Smile


Ами и от мен едно здравейте. Аз се регистрирах също преди много време, но все не ми остава свободно такова за да прочета и този форум. Но напоследък жена ми все ми праща линкове от тук и ще стана по-редовен явно. Пака че ме бройте и мен за нов потребител.  Wink

# 25
  • Мнения: 272
e хайде здрасти и от мене Simple Smile

ама предупреждавам че съм си един гаден спамър Simple Smile)

# 26
Ами, аре здрасти и от мен тогава Simple Smile

# 27
Цитат на: svet7
Благодаря на всички! Stuck Out Tongue А случайно да се срещат варненци тук?

Здравей svet7,ние сме варненци,но сега живеем с Teya в Спейн...кво да прайш.Добре дошли и на Brandt и druppi от мен beer

# 28
[quote="strelche] Защо?Шуми е №1 !!!! Wink[/quote]

Не просто номер 1 - седемкратен номер 1!
Което прави нещата "малко" подтискащи за останалите шофьорчета на Ф1  tooth tooth

# 29
  • Мнения: 5 539
Цитат на: artmika
Цитат на: strelche
Защо?Шуми е №1 !!!! Wink


Не просто номер 1 - седемкратен номер 1!
Което прави нещата "малко" подтискащи за останалите шофьорчета на Ф1  tooth tooth


И "малко" скучни за публиката

Общи условия

Активация на акаунт