Гледайте Карбовски тази вечер

  • 3 384
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 490
Много философско стана.
Всеки разбира щастието по-различен начин.
Но според мен това момиче заради личната трагедия на майка си пропуска много хубави неща в живота -не виждам нищо неморално в оргазма и банския . Не морално е да убиеш или откраднеш. Да излъжеш, да предадеш.
В малките, хубави неща в живота няма нищо лошо.
Мозъка й е промит единствено в насока мъже и секс заради преживяното от майка й .
Различната среда ражда различни личности.

# 31
  • Мнения: 3 405
Всеки има право на избор.

# 32
  • Мнения: 3 447
Анджи, права си по принцип... ама по принцип  Simple Smile Правото на избор само по себе си, написано на хартия, не ти дава нищо. Вземи например едно българско момиче, което не е възпитавано в религиозни догми, но живее при същите условия. То знае, че не е неморално да се пече по бански и никой не му го забранява, само че няма пари за бански... камо ли за море. По-щастливо ли ще бъде?
Дори и да имаш право на избор, не винаги нещата зависят от твоите желания, мечти и хъс. Не и в България, не и в момента.

# 33
  • Мнения: 239



Между Карбовски и мен има бая разлики. Първите няколко са: ес класа, мезонет, ланец, бицепс, цайси, ръст/тегло, пичета, акъл, хетеросексуалност.


С гимнастик ли е? WinkАко и Карбовски се накичи и изкара същите екстри ще станете ли еднакви Sunglasses Laughing

Обичам ланци с гимнастик и ти го знаеш. Grinning

Аз съм по-уникален от джизъс.

'Има много хора със пари, някои обаче са големи се ляни.' Ванко 1

# 34
  • Мнения: 1 080
Всеки е щастлив по свой начин малко по- малко отколкото нещастен .

# 35
  • Мнения: 620
За мен историята беше пример как вярата не винаги помага......напротив момичето е осакатено от фанатизъм Sad

# 36
  • Мнения: 1 002
Не мисля, че се чувстват по-прецакани, нещастни и изтерзани от "белите хора"  Simple Smile
точно прецакани се чувстват, особено като видят , че има и друг живот ..познавам такива момичета , като студентка се запознах и те изобщо не харесваха положението на жената в мюс. общество .
и се чувстваха точно прецакани - женени на по 18 за мъж , който почти не познават и не обичат .
не знам дали да разказвам истории - историята на Атидже е история и на много други момичета от Родопите .

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 08:49 от white_r

# 37
  • Мнения: 1 002

       А на мен много ми харесва как живеят - просто, без цигари и алкохол, религиозно, природосъобразно... Направо живот-мечта 
и аз така живея - без цигари и алкохол , вегетарианка ,
  ..е , и без религия естествено  - ''живот мечта'' , както казваш  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 3 164
Много такива съдби има, да, за съжаление....живеят(това ако е живот...) в свят, диктуван от хОджата Stop , не защото го искат те самите, а защото Вярата им така повелява...пример самата Атидже....решава сама да разполага със съдбата си и с тази на дъщеря си, най-малкото да не последва нейния пример....отваря й очите, че има и друг свят, по-хубав от техния Peace

Не съм нито потресена, нито разтресена.....
приемам го и нищо повече......

# 39
Винаги съм се благодаряла,че съм родена тука,а не в Саудитска арабия , Сирия или някоя друга държава
от техния сорт.Там си е по-добре да се родиш куче,отколкото жена. Sad

# 40
  • Мнения: 2 759
      Само аз ли си мечтая за такъв живот  Hug?

# 41
  • Мнения: 13 512
Винаги съм се благодаряла,че съм родена тука,а не в Саудитска арабия , Сирия или някоя друга държава
от техния сорт.Там си е по-добре да се родиш куче,отколкото жена. Sad
Била ли си тм,че знаеш? Аз съм живяла 6 години в Сирия и такива неща там  отдааааавна не се случват, а жените са много по-уважавани и тачени ,отколкото тук, но това е друга тема и нямам намерение никого да  убеждавам.
Но по въпроса за краденето на булките.....арменец от Армения  ми е разказвал  за краденето на булки  там- по абсолютно същия начин...което продължава и до  днес там, а не  е спряло през 88 година,както при нас.  Е, аз не бих исккала  да съм родена в Армения пък!

# 42
  • Мнения: 13 512
Вече като прочета "леле колко съм потресена " и не знам какво ми става  Confused
Хората са щастливи от живота си така. И колкото и да е странно за някои "модерни" мозъци, има много, които живеят така, че даже им и харесва.
Много точно си го казала. Кои сме ние,че да  им се месим? Преди време бях гледала едно предаване с първата-жена   с висше образованиев Саудитска Арабия-сега вече професор, завършила в Щатите. И тя казва- кои сте вие,че да се боритер за правата ни, да ни казвате кое е хуманно,кое е хубаво и кое е редно. На нас /жените/ ни харесва  така. Не искаме права наравно с мъжете- за какво са ни? Ние имаме  грижата за децата и съпрузите си. Всичко останало е тяхна грижа. За какво ни е да  гласуваме? Това ни право какво  ще ни даде в повече? Не ни  бъркайте в мозъците...от стотици години живеем така и ни е добре. Ако ни е зле, ние сами ще се надигнем.И бъдете сигурни,ще си го извоюваме, ако го поискаме. И аз напълно споделям това. Кои сме ние,че да имтказваме как да живеят?

# 43
  • Мнения: 3 447
И тя казва- кои сте вие,че да се боритер за правата ни, да ни казвате кое е хуманно,кое е хубаво и кое е редно.
Точно така. Много рискуваме да заприличаме на добрите мисионери, дето цивилизовали тъпите индианци... не е хубаво.

# 44
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Винаги съм се благодаряла,че съм родена тука,а не в Саудитска Арабия , Сирия или някоя друга държава
от техния сорт.Там си е по-добре да се родиш куче,отколкото жена. Sad

Живея от 8 години в Сирия.Смятам, че преди да се напише толкова категорично мнение за държавите от тоя "сорт", човек трябва да си направи труда да се информира поне малко за живота там.

П.П. Съжалявам, ако мнението ме не е по темата, но това изказване ме подразни.

Общи условия

Активация на акаунт