Отговори
# 330
  • Мнения: 451
Направо не ми се говори за тия климатици. Ние на работа нямаме, но курсът, който посещавам... Тия идиоти го пускат на 22 градуса, откачам направо.
По какво е този курс бе душа?

# 331
  • Мнения: 17 410
Направо не ми се говори за тия климатици. Ние на работа нямаме, но курсът, който посещавам... Тия идиоти го пускат на 22 градуса, откачам направо.

Е, на отопление ли да ти го пуснат? Аз седма година не мога да си науча колегите какво е подкомфорт, има ли почва у нас; как се темперират помещения; защо да проветряваме; това, че си си спрял климатика щот те кефи да се потиш на 26-7 градуса  пък създава ужас за околните и така нататъкА.

# 332
  • Мнения: 7 527
Направо не ми се говори за тия климатици. Ние на работа нямаме, но курсът, който посещавам... Тия идиоти го пускат на 22 градуса, откачам направо.
По какво е този курс бе душа?

По елиминиране на досадници с поглед. 😂

# 333
  • София
  • Мнения: 35 290
Замразява ги.

# 334
  • Варна
  • Мнения: 36 775
За съжаление климатикът бълва леден въздух от тавана точно над нашите бюра за да може на онези, които искат да седят най-отзад (за да си лафят и да не са под носа на лектора) да им е хладно. Ако е включен на охлаждане на 26 градуса никой не се поти, изпробвано. Обаче няма, братче.

Аз си реших проблема де. Карам си лекциите онлайн от вкъщи, доста от другите също. Моржовете си ходят присъствено, занятия се водят с по 4-5 човека, всички седнали най-отзад, а лекторът чете на празните предни маси.

# 335
  • Мнения: 20 155
Климатици не обичам. Въртят един мръсен въздух и започвам да се душа само като си го помисля, че е затворено отвсякъде. Айде, ако температурит еминат навън 35 градуса, ще го понеса. Иначе течение и сянка вършат работа при мен.
//
Добър ви ден, бе.
Аз съм и днес на черешата. Надявам се, докато сляза да мърдам още.

# 336
  • Мнения: 6 416
Климатикът да охлажда до 26 градуса /на термометър/. Щото иначе с 35 градуса навън и с под 26 вътре - се трупясвам. Такава разлика не е добре за никого. Шок за тялото. Кофти рабута. Grinning

Аз бях 2 деня на черешата, на работата. Днес по-спокойно. Качвам се само от време на време. Joy

# 337
  • Мнения: 9 975
Кой разбрал, кой се минал Trollface

# 338
  • Мнения: 4 817
И дано тогава само мързеливи да има наоколо,  че да ти помагат да за почиването 😁😁😁 ако не ги домързи де😉
Честито на празнуващите🍹

# 339
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
В моя офис лете и зиме си седи на 22. Екстра ми е. В къщи са по на 24 и през двата сезона.

# 340
  • Мнения: 9 975
Мързеливите, ако помагат, то е с акъл, Цвет. Ама българинът акъл не ще Wink

И в офиса, и в къщи, съм Повелителката на климатика. Топло не търпя.

Как ви мина срядата? Мен толкова "прекрасно", че смятах, че е четвъртък.

# 341
  • Варна
  • Мнения: 36 775
Натоварено, но забавно. Имам си ухажор на работа, носи ми кафе Simple Smile

# 342
  • Мнения: 9 975
Ехеее, това е новина! Дано е някой роднина на австралийските пожарникари Stuck Out Tongue Winking Eye

# 343
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Айде малко след работно "Саша стайл" с една хапка сладолед:

Скрит текст:
Дзак

Последна редакция: чт, 11 авг 2022, 11:15 от Sashka93

# 344
  • Варна
  • Мнения: 36 775
Че каква новина е това, сигурно всяка от нас тук си има по няколко Simple Smile

Тц, не е. Едно младо момченце, чак му се чудя на акъла баш на мен да се усмихва. Но ми прави деня Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт