Бучка в интимните части

  • 917
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте. Наскоро се хванах с един колега. Миналата седмица след няколко дни почивка правихме секс. По време на интимните игри използва моя партньор и пръстите. Малко след това усетих болка при уриниране и тази болка продължи няколко дни. Вчера усетих една болка в областта на косъмчетата на интимните части. След като пипнах усетих, че има една бучка. Веднага отидох да си взема направление за гинеколог но часа ми е чак за петък, а в момента са притеснявам. На какво се дължи тази болка и бучка?

# 1
  • Мнения: X
Здравей . Бучката голяма ли е ? Да не би да е някое обърнато косъмче ? И на мен така ми се получама по някога тъй като косъмчетата са по - твърди . Аз преди година имах парене при уриниране. Вземи си Фитолизин паста. Разрежда се във вода по 2 3 пъти дневно и до дни ще ти мине . Дано бучката не е нещо сериозно .

# 2
  • Мнения: 3 190
Болка при уриниране е вероятно цистит, може при секса да се е позамърсил входът на уретрата, влизат бактерии от ануса. Бучката вероятно е врастнал косъм или запушена пора. Обикновено се оправя само, не го стискай.
Най-вероятно партньорът ти няма много общо, ако го подозираш, че ти е лепнал нещо. Ползвай презервативи и спазвайте хигиена с партньора. Разбира се, гинекологът ще е по-знаещ. Успех.

# 3
  • Мнения: 1 073
Врастнат косъм, гадория, вероятно от триенето се е възпалило там и е станало красота. Може и съвпадение да е било. Не мисля, че има повод за големи притеснения, дископфорт е, няма спор. Относно другото, парене и тн.:
1- протриване
2- цистит
3 - някаква инфекция
Гинекологът ще каже, но пак, нищо страшно. Тежките полово предавани болести са с по-коварни симптоми и по-труднозабележими.
Ако е някаква бактерия, кажи на колегата да се чисти и той, че ако пак правите секс всичко ще се върне. Успех Simple Smile

# 4
  • Vienna
  • Мнения: 519
Вероятно е запушена Бартолинова жлеза. Честo се запушват и може да стане абсцес. Локална терапия с антибиотичен крем или нещо десинфekтиращо, но да я види гинекологът в петък.

# 5
  • Мнения: 24
Благодаря много за отговорите.

# 6
  • Vienna
  • Мнения: 519
И какво се оказа в крайна сметка? Как е сега?

Общи условия

Активация на акаунт