Мамо, ти бамбуча ли си???

  • 1 856
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978
Рекламите не знам..но че е попивателна и то голяма оооо да, да Party Laughing Whistling

Зачуч=заключ...да не говоря много Rolling Eyes
Без БЕ мамо Naughty Laughing

Като се сетя още ще допълвам!

# 16
  • Мнения: 1 680
Това за "БЕ"-то явно не е само при нас " А бе мамо, колко пъти съм ти казвал да не казваш "БЕ" бе?

Жори говори като възрастен и изражението на лицето му е строго:" Хайде Ева в ъгъла наказана, наказана си ти казах"

За рекламите: Душата ми извади да му купя Кубети, като му купих, заяви че са гадни и тея от телевизора лъжат. Всеки път като гледа рекламата и им вика "Лъжци такива"

# 17
  • Мнения: 3 861
напоследък новият хит е в 3 през ноща да се буди и крещи за "супа Магииии" #Crazy

# 18
  • Мнения: 2 109
ние за това си нямаме телевизор вкъщи. крехък опит да поддържаме семейното общуване неопетнено.
да видим до кога ще удържим фронта.

# 19
  • Мнения: 410
Дааа,
и у нас така се случва с рекламите. Или филма на баба "Бързост и красота"
Но Борис предпочира Анимал Планет и Дискавъри и се е научил и там какви са рекламите  Mr. Green

Колкото до забележките:

"Мамо, не пей, казах ти не пей, не пей... Embarassed"
и т.н.


мдааа, и при нас така  Embarassed

ДА, особено ако ние си говорим, работи телевизор и той почва да вика "Мъкни, не говори, не говори мамо..."

# 20
  • София
  • Мнения: 92
Ние сме на фразата ..."Кажи баба thank you!".....въпреки че вече не я дават   Crazy
а за "бе"-то, минахме го този етап.....  за ФАНТА....пеем го цялото Laughing
Няма начин, вижда реклама на вафла или шоколад и казва...."мамо искам да ми купиш това...." Rolling Eyes като се прави, че не знае или пита "..мамо, какво е това...?"
Мда-а-а, ама това си е в реда на нещата, рекламите са за това, може би спасението ни е да гледат по-малко телевизия...аз се опитвам да контролирам, но таткото разваля дисциплината за съжаление, много се дразня като се бърка Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 3 861
хаха, като каза за "Кажи баба thank you!" се сетих, че имаше един период, в който като го питаме как се казва баба и той отговаряше "Кажи баба thank you!"  hahaha hahaha hahaha

# 22
  • Мнения: 2 978
А слагат ли ударението на странни места? newsm78

Колата се счупА Laughing и тем подобни Laughing


п.п. А това за мъжете май няма средно положение...Или държат на прекалената дисциплина или я развалят newsm78 Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 92
Уф...това с дисциплината, то си е за нова тема направо, но примерно аз се боря с някой гаден навик и постигам успех, идва таткото и ни връща в стартово положение, без дори да се замисля дали детето трябва да прави това нещо или не,(пример давам с телевизията), за да го остави на спокойствие му пуска Discovery  Chanel  и детето може да стои с часове да зяпа как "... ЛъФъ Фапе, каФичката..."  tooth Аз съответно изкрейзвам особенно ако преди това съм му казала, че не може да гледа smile3511 и винаги , аз съм лошата.... #Puppy dog

Общи условия

Активация на акаунт