Подготовка за IELTS

  • 1 015
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, аз съм на 18 и ми предстои да кандидатствам в Нидерландия. За тази цел, аз трябва да изкарам сертификат по английски на IELTS с резултат над 6.5

Има ли някой, който може да помогне с това. Да каже например сайтове, от които мога да се подготвя или безплатни pdf книги, за самоподготовка. Също се питам, дали трябва да започна курсове за подготовката, но те са малко скъпи и са с много малко часове. Ще се радвам ако споделите вашия опит и полезни материали относно тази тема.

# 1
  • Мнения: 35 962
британика предлагат/ха едногодишен курс, не са с малко часове
но да, излиза по-скъпо от самостоятелна подготовка

# 2
  • UK
  • Мнения: 957
Едно време в замунда имаше един торент пълен с ресурси за подготовка. Нямам достъп, за да видя дали още съществува.
В ютуб има много материал.

# 3
  • Мнения: 3 200
Курсовете за IELTS са, за да покажат тънкостите при провеждане на изпита.
Ако английският ти е на ниво, курс би ти свършил идеална работа. Добре е да го караш в месеците непосредствено преди изпита.
Интернет е пълен с материали за тренировка/подготовка

# 4
  • Мнения: 4
cool_witch Бихте ли споделил някои?

# 5
  • Мнения: 35 962
също провери за онлайн курсове

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
Моят син и доста негови приятели взеха сертификата, всички ходиха на курсове или уроци за около 6-12 месеца, но предполагам, че и сам може да се подготви човек, все пак е важно какво е началното ниво, моят син изкара 8, а негов приятел от английска гимназия, който очаквахме, че ще е по-добре - 6.5, мога да кажа само ние кой учебник купихме

# 7
  • Мнения: 3 200
cool_witch Бихте ли споделил някои?
О, не помня с точност, но има много.
Торентите със сигурност.
Отделно едно търсене "IELTS download practice materials for free" в Google

Къде учиш?

# 8
  • Мнения: 4
cool_witch Бихте ли споделил някои?
О, не помня с точност, но има много.
Торентите със сигурност.
Отделно едно търсене "IELTS download practice materials for free" в Google

Къде учиш?

Намерих торентите, но нещо не се теглят.

Аз уча в МГ"Акад. Кирил Попов", град Пловдив

# 9
  • Мнения: 22
За материали виж в Library Genesis, там са качени тестовете на Кеймбридж и всякакви други помагала. Виж също https://ieltsliz.com, ютуб е много полезен за устната част, намери си примерни есета и т.н. Всичко има ако се разровиш.
Подготовката зависи изцяло от нивото ти, ако си добре с езика курсът би те ориентирал върху какво да наблегнеш. Както казаха, има тънкости. Аз ходих при частен учител в Пловдив, но доколкото си спомням цената излиза приблизително колкото един курс.

Последна редакция: чт, 04 авг 2022, 02:01 от VermiIion

# 10
  • Мнения: 4
Благодаря ти VermiIion

Общи условия

Активация на акаунт