Комплексират ли се мъжете, ако жените ги превъзхождат?

  • 3 300
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 948
ДА  Peace

# 16
  • Мнения: 750
svil, да не си кривим душата и да кажем, че все- пак има и жени, които могат да бият и определени мъже във едигането на тежести от лежанка  Wink И тези мъже ще се комплексират, сигурна съм.

# 17
Преди известно време с група приятелки спорихме по въпроса "Мъжете комплексират ли се от преуспели жени". Моето мнение е, че си зависи от мъжа. Все пак има различни хора, но мисля и, че повечето мъже се радват точно "с половин уста" на женския успех. Въпреки, че вече сме 21 век, жените отдавна гласуват и заемат високи постове, дори в политиката,  има група мъже, които все още си живеят в 15 век и въпреки, че казват, че нямат нищо против жените да се конкурират с тях в дадени области, ако дама ги победи и демонстрира повече умения ще ги заболи не толкова от това, че са загубили, а от това, че загубили именно от жена. Вече не живеем в патриархата. Жените работят, но голяма част от мъжете в България не биха искали за президент жена, защото според тях жената не би могла да управлява добре, защото имала по-малко лидерски качества от мъжете. Само 8 % от господата мислят, че би ги представлявала по-добре дама. Естествено има и големи изключения. Има мъжете които се радват на женския успех. А и всъщност когато се замисля се сещам само за няколко жени, които са се издигнали много, особено в политкато, но тяхното положение е по-скоро не благодарение на мъжете. Такива примери са жени като Мишел Бачлет, Тара Халонен, Елън Джонсън-Сърлиф, Вере Вине-Фрайберга, Мари Макалийз, Сеголен Роаял, Нанси Пелоси и естествено канцлера на Германия Ангела Меркел и Кондолиза Райс. И въпреки тези имена пак си мисля, че мъжете се комплексират от женските успехи и когато чуят за преуспяла жена веднага тръгват ръзсъжденията с кого е спала за да стигне до там.

# 18
  • Мнения: 1 451
svil, да не си кривим душата и да кажем, че все- пак има и жени, които могат да бият и определени мъже във едигането на тежести от лежанка  Wink И тези мъже ще се комплексират, сигурна съм.
Виж сега, в залата, я която тренирах дълги години имаше една мома, дето вдигаше 120 килограма от лежанка. Само, че тя си е била повече стероиди, отколкото щангистите на Абаджиев. Така, че това не е показателно. Говорим за естествени възможности и предели на организма.
Като цяло дамите много присърце сте взели тази тема и себедоказването си. Успокойте топката, от конфронтации на тема мъже срещу жени, полза няма. Стига сексизъм.

# 19
  • Мнения: 116
Засъжаление МЪЖЕТЕ са ужасно комплексирани същества!!!  Sick Sick Sick

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Зависи от мъжа, но в повечето случаи- да!

# 21
  • Мнения: 3 835
ДА!!!! Без значение дали го показва, или не. Без значение дали жената се изтъква или не. Комплексират се. Някой по-малко, други повече. Тъпо е, но е факт.

# 22
  • :)
  • Мнения: 337
Ami spored men- DA. Vse pak ima i znachenie kakuv e muja, edin umen muj ne bi triabvalo da se kopleksira, che do sebe si ima inteligentna jena- naprotiv. No mai v povecheto poznati sluchai  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт