Прибиране на корема след раждане със секцио

  • 34 757
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 711
И моя почти се е прибрал, а не съм правила нищо по въпроса, защото още кърмя.

# 16
  • Мнения: 4 621
Мазах се с крем за стягане, ползвах колан и правих коремни преси. След около 2 месеца корема ми се прибра изцяло Peace

# 17
  • Мнения: 135
Едно дететнце, което два месеца беше със зверски колики, сега пък не спира - все пълзи и шава...и нямам и спомен от корем, влизам си във всички дрехи отпреди бременността...а с тия темпове може и скоро да ми станат широки  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 089
коремът ми не се прибра. за което много помогна скорошна втора бременост Simple Smile
пъпът засега си е на мястото си. но това скоро ще се промени Simple Smile

# 19
  • Русе
  • Мнения: 111
След първото секцио /преди 12 години/ коремът ми хлътна още в болницата. След второто секцио обаче /преди година и нещо/ коремът ми все още не се е прибрал. На 40-тия ден след раждането започнах усилени коремни преси и каланетика и операцията ме сряза ужасно! Повече не съм правила упражнения - а имам още 2 - 3 килограма да сваля, за да си върна предишната форма.  bouquet

# 20
  • Мнения: 37
При мен корема се прибра до 40 ден от раждането. След два месеца почти нямаше и спомен от него, не съм полагала никакви усилия, освен, че кърмех, но мисля, че всичко е от структурата на организма.

# 21
  • Мнения: 2 956
Зависи и според мен от кг,които си качила. Аз качих 40кг ,от които остават 10-ина за сваляне ,но корема ми се бееш прибрал с 3 месеца спортуване. Сега пак го имам,но ме рязаха отново,а и не мога да спортувам.

# 22
  • Мнения: 407
Аз също родих секцио и моя корем не се е прибрал както трябва.
Взела съм си гащи за прибиране на корема, незнам дали обаче има някакъв ефект или просто започва малко от малко да се прибира, НО малко.
Иначе са минали 6 месеца от операцията.
Чувала съм, че 2 години след раждането може да видиш корема си прибран.
Ужасно звучи нали! Моя позната е така, от нея виждам и чувам.

# 23
  • Мнения: 407
а моят пъп се прибра почти както преди раждането със секцио,

# 24
  • Мнения: 155
Не съм правила никакви упражнения, нито съм се мазала с нещо. Коремът ми се прибра напълно около 40 ден след раждането. Сега изобщо не личи, че съм била бременна. А се бях уплашила, че ще ми виси като торба за цял живот. При мен кърменето много помогна за бързото възстаовяване. При кърмене матката контрахира и се връща в нормалните си размери в пъти по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт