Проблеми с бъбреците и пикочните пътища - 4

  • 44 192
  • 317
  •   1
Отговори
# 150
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Май сбърках изобщо като пуснах последния си постинг. Съжалявам много. Няма никакъв проблем. Не е нужно да давате повече пари за доц. Минков. Още повече хората които не са имали никакъв досег с него. Истина е че преди празниците много от нас са затруднени финансово и е трудно да отделят пари за кауза която не е свързана със спешно набиране на средства. Аз също предпочетох да дам там по-малко пари за да мога да отделя за Дарина и Данко. Исках да пратя подарък и на едно момче с бъбречни проблеми от ломско село, но отложих за след празниците.

# 151
  • Мнения: 128
Не се конфронтирайте, доброто дело вече е сторено и това е най-важното, само вчера пристигнаха 6 пощенски записи, сигурна съм, че за скромния жест, който направихме парите не са от толкова голямо значение! Мъчно ми е, че толкова много деца се нуждаят от помощ и то животоспасяваща, а ние сме толкова малко, а и не разполагаме с много средства!
Пожелавам ви весело посрещане на Новата Година и около вас да греят много детски усмивки!
 

# 152
  • София
  • Мнения: 7 097
Наистина, тъпо е да оставаме с лошо чувство! Всяка от нас знае какво е да имаш болно дете в къщи и затова се опитваме да помагаме и на други дечица, които се нуждаят от това. Нека всеки го направи според възможностите си.
Искам да пожелая на всички весело посрещане на Новата година и нека 2007 ни донесе здраве, щастие, късмет и много обич  Praynig

martisun, радвам се, че се запознахме вчера на форумската среща  Grinning

# 153
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Весело посрещане на Новата година и от нас!!!
На вас и семействата ви желая много, много здраве и щастливи мигове.
Ivetunka, радвам се че поне за малко дечицата са били щастливи. И аз съм убедена че не парите а мига щастие който са им донесли тези играчки са важните в случая.

# 154
  • Мнения: 5 531
 GrinningВесело посрещане на Новата 2007 година и от нас. Пожелавам на всички много здраве, щастие, късмет и сбъднати мечти. По - малко здравословни проблеми с дечковците и повече белички и усмивки. Heart Eyes

# 155
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Май сбърках изобщо като пуснах последния си постинг. Съжалявам много. Няма никакъв проблем. Не е нужно да давате повече пари за доц. Минков. Още повече хората които не са имали никакъв досег с него. Истина е че преди празниците много от нас са затруднени финансово и е трудно да отделят пари за кауза която не е свързана със спешно набиране на средства. Аз също предпочетох да дам там по-малко пари за да мога да отделя за Дарина и Данко. Исках да пратя подарък и на едно момче с бъбречни проблеми от ломско село, но отложих за след празниците.

РАЗИБРА СЕ ЧЕ НЕ СИ СБЪРКАЛА!
КАзапх че и ние въвъ др тема събирахме пари за наши съфорумки и дори и на мен са ми правени подаръци
САмо казах, че сравнението "вашите деца... пък неговите" е неуместно
Отдавна следя и сама съм пускала тнеми за помощ и просто съм чувствителна към начина на изказване.
Мартисън пусна чудесна идея и тя бе подкрепена защото бе формулирана добре
НО иде "вижте се пък погледнете еди кой си колко е зле" звучат малко ... изнудвачески.

# 156
  • Мнения: 1 802
Здравейте!
Включвам се и аз само за да ви пожелая весело посрещане на новата 2007! Повече усмивки във новогодишната нощ!

 newsm24

# 157
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Но това за стила е вярно
Просто обаче има хора, които инстинктивно ще реагират като мен... и може вместо да дадат да се откажат
Както и да е - нещо спора стана като за световно
Ясно е, че който иска ще даде - дори може би без значения от начина на изказване
Хубаво е че е факт че са събрани пари - надявам се това да е внесло светлинка в дните на децата

Весело посрещане на Новата година.
Желая ви здрави деца. Това преди всичко - другото се постига с пари, пхриятели или и двете Wink
както и с упорит труд
Желая ви винаги да имате приятел до себе си когато иматге нужда от помощ
Желая ви да намерите правилния доктор който да помогне на детето ви и тук да пишем вече само ежедневни проблеми а не за болести
ЦЕлувки на всички и ви и нека има щастие и любов в домовете ви, както и само и много детски смях

И нека тези дето не са с нас по една или др причина - са добре... където и да са

# 158
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА! ПОЖЕЛАВАМ ВИ НОВАТА ГОДИНА ДА ВИ ДОНЕСЕ МНОГО РАДОСТ, ЩАСТИЕ И ЗДРАВЕ, ЗДРАВЕ, ЗДРАВЕ! ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ВЛИЗАНЕТО В ЕС ДА ДОНЕСЕ ПО-ДОБРО БЪДЕЩЕ ЗА ДЕЦАТА НИ!

Нати, аз също се радвам и съжалявам че не успяхме да си поприказваме.

# 159
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ!

И вземете да се разпишете че то срамота - сама си изпращам тук старата година и си посрещам новата Mr. Green

# 160
  • София
  • Мнения: 2 262
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА и от мен!
Аз не успявам много да пиша тук, но ви чета редовно!
дано през новата година има само хубави новини!
За сега при нас микционната снимка не установи нищо(вече не помня писах ли за това), което е много притеснително за мен! Ще пускам стерилна урина на Лъчо след празниците дано е чиста и не са му вкарали нищо със катетъра! А иначе исках да питам, някой знае ли дали важи направление за урина, издадено декември и през новата година?

# 161
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! Много здраве,щастие и сбъдване на най-съкровенните ви мечти.Нека тази година донесе на всички дечица много усмивки, щастие,ЗДРАВЕ и много весели игри.Нека растат бодри,весели,засмени под безкрайното синьо небе.

# 162
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Много, много здраве и щастие желая на дечицата ви и на  вас. Laughing


Ние посрещнахме НОВАТА ГОДИНА предимно около масата. Вики издържа геройски до 1ч., и цяла вечер дори и след 12ч. повтаряше само "НЯМА СПИНКАМЕ ЧАКАМЕ НОВА ГОДИНА". Така и не разбарх какво си мислеше че чакаме толкова. 35
Mama Igi нямам представа дали направлението важи и за следващата година - според мен би трябвало. newsm78 А защо те притеснява микционната, на нея преди всичко се вижда има или не рефлукс. Така че това че не се е установило нищо, според мен е хубава новина.

# 163
  • София
  • Мнения: 7 097
А защо те притеснява микционната, на нея преди всичко се вижда има или не рефлукс. Така че това че не се е установило нищо, според мен е хубава новина.

Да, и според мен не би трябвало да си притеснена  Naughty

Честита Нова Година!
Нека 2007 да е по-хубава във всяко едно отношение за всички нас и най-вече здраве за децата ни!
  bouquet

# 164
  • Мнения: 5 531
           Честита Нова година и от нас.
         Пожелаваме Ви живот, здраве, късмет и благополучие във всичко.
         Весела Нова 2007 година, с по-малко проблеми и много усмивки!


 Иги, не говори ли с лекар след като направиха снимката на Лъчко? Наистина не би трябвало да се притесняваш щом на МЦГ не се вижда рефлукс.

Общи условия

Активация на акаунт