С колко кг напълняхте по време на бременността?

  • 4 472
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
  • в стаята
  • Мнения: 469
13кг.

# 91
  • Мнения: 6 443
Момичета,как напълнявате с толкова малко?Аз съм наполовината на бременността и вече съм +11!

# 92
  • Мнения: 3 089
предполагам, че кльощавите девойчета първо наваксват килограмите до препоръчителната нормална цифра и после започват 'да бременеят'. а аз съм висока и едра жена (не дебела, де) и е нормално да не кача много. освен това засега ям с охота само портокали и мандарини.

# 93
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
16 кг, не съм се ограничавала с храната.
При излизането ми от болницата бях с 6 кг по-малко, останалите 10 свалих в продължение на година /също не съм се ограничавала в яденето и без да спортувам/.

# 94
  • София
  • Мнения: 3 882
С 15 кг.

# 95
# 96
# 97
  • Мнения: 1 975
18 и сега си нося още 8 Cry, но да е жива и здрава, ще го свалим няма страшно Peace

# 98
Едва в шестия месец съм, а вече качих 10 кила! Чувала съм, че колкото си качила до седмия месец, още толкова ще ти се "лепнат" до края! Как ще ги свалям не смея и да си помисля като още сега се чувствам като тирбушон!

# 99
  • Мнения: 616
30 кг. с първата си бременост и макар че оставих 18 в болницата повече не свалих сега още не съм почнала да слагам килограми но се надявам и да не надам много че старта ми е много висок.

# 100
Първата 25кг.втората 18кг. третата 20кг.Сега съм на килограми между първата и третата.

# 101
  • Мнения: 37
Всичко е строго индивидуално, зависи и от гените. Аз качих 13 кг., но никога не съм се ограничавала от абсолютно нищо, особенно от сладките неща, които обожавам. Бях 54кг. преди да забременея /1.69см съм висока/, а после станах 67кг в края на деветия месец, но от Родилния дом излязох  с  девет килограма по-малко. Сега имам 2 кг отгоре, но предполагам ще е така докато кърмя, което е съвсем нормално.

# 102
  • София
  • Мнения: 3 452
20.
Но съм много слаба, висока съм 173 и съм 50 кг.
Три месеца след раждането бях в старата форма.

# 103
  • Мнения: 831
С оървата бременност без 53 килограма и станах 75 (на 21 години)
Сега тръгнах от 63 и в момента съм в 9-ти месец 83 кг........ама и аз мисля, че е строго индивидуално. После се връщат килограмите, макар и бавно при някой жени. А и мисля, че зависи и от възрастта????
Лека бременност! Simple Smile

# 104
  • софия
  • Мнения: 1 745
22  Mr. Green!

Общи условия

Активация на акаунт