Пъзели 45: "Ку-ку и приятели"

  • 23 012
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Някой редил ли е пъзелите на хеликон книжарниците - Magelando? Много ми хареса Етъра, и се чудя дали си заслужава високата цена.
Да, vox беше редила и каза, че е много доволна от качеството.

# 721
  • Мнения: 4 032
Мона Лиза, може ли пъзели 1 и 3 за мен? Г-жа Шантал, имах такава папка и я продадох веднага след като я отворих. Това е нещо огромно, не се лъжи. Трябва ти отваряне на горе, не на страни.

# 722
  • Мнения: 1 979
white duckling, редила съм само един пъзел на Magelando, с добро впечатление съм. Ето коментарът ми и снимки.
Скрит текст:
Показвам Античен театър в Пловдив.

Magelando, 1000 части.

По мое мнение, качеството е отлично. Добре изрязани частички, без прах в кутията. Хубава сглобка, успях да вдигна целия пъзел нареден. С голямо удоволствие го редих! Heart Eyes
Скрит текст:

# 723
  • Мнения: 454
Някой редил ли е пъзелите на хеликон книжарниците - Magelando? Много ми хареса Етъра, и се чудя дали си заслужава.

Аз. Имам този, и е разкошен. Показвала съм го вече. И споделям последното мнение, вдигам целия пъзел без проблем.

# 724
  • Мнения: 1 406
Г-жа Шантал, аз имам такова огромно чудо на Джъмбо. Моята е за 1500. Вече ѝ свикнах на размерите и ми е удобно.
Въпрос на вкус и място.

Аз определено ще пропусна на този етап😬

Bella, пиши и на vartoglava дали иска загадката;)
За коя загадка става дума? Нещо съм отървала ли?

# 725
  • Мнения: 6 938
Аз редя предимно на земята и в този смисъл май няма значение накъде се отваря, стига да може да се затваря, за да е защита срещу малки вредители 😃
Вратът и гърбът ми жадуват за статив, ама надали.

# 726
  • Мнения: 6 904
vartoglava, при нас духа ужасно много винаги. Докато беше топло вечер след работа като излизахме беше супер, никога не е било горещо. Един ден слязохме в морската и щях да умра от жега там.
Сега е кучи студ. Вчера отново замръзнах подобаващо.

Йоана, твоята схема много сложна стана, то трябва повече билети да се купят Smile Ако някой държи да измами със сигурност ще намери начин, едва ли е невъзможно.

Моят пъзел за състезанието е пристигнал Blush Сега само чакаме неделя(както и да заредят кобъл хил, просто вече като използвам думата чакам тя е задължително обвързана с кобъл Joy). Довечера е тестовата вечер.
Надявам се да се класирам на финала само за да имам още един ден тръпка Joy Иначе както казах ми е ясно, че шансове нямам. С дантеленото момиче също няма да се справя. Той е от тези пъзели дето....и пак да го наредя няма да смъкна много от времето.
Чудя се малко дали да взема някой все пак да тренирам за финала. Но ще действам както го чувствам след като мине неделя. Проблемът ми е, че има някои, които ми харесват и бих ги взела да си ги имам, но тези, които мисля, че ще се паднат не са те Joy Все пак като махнем квалификационните ще останат по-малко възможности, ще видим.

# 727
  • Мнения: 422
Г-жа Шантал, аз имам тази папка. Свикнах с нея, незаменима ми е, но наистина е голяма. С тази, за която казва Йоана предполагам, че ще можеш да редиш на дивана. Не знам дали позата ще е по-подходяща отколкото на земята, но сякаш е една идея по-добре за гърба и врата.
Бухтичка, замислих се какво ли е да имаш неразопакован и невидим пъзел около себе си и как се изтрайва това нещо Simple Smile Но отговор не намерих Joy
Предпромоционално се сдобих с това:




Нали обещах да мирясъм. Е, успях за цееели три седмици! Заслужавам си наградата! Joy

# 728
  • Мнения: 1 979
За феновете Simple Smile


Baby Yoda
Schmidt,1000 части

# 729
  • Мнения: 2 374
Vartoglava, този, но да знаеш, че е с 2 липси
Скрит текст:

Vox, много сладурски!
Neita, готини придобивки;)

# 730
  • Мнения: 4 032
Аз вече се прибрах от море. Днес ми е и първи работен ден. Нямам търпение да отворя вече някой пъзел, направо ме сърбят ръцете. Големи красоти показвате. Neita, много ми хареса първия с музикантите.

# 731
  • Мнения: 6 904
Помните ли Enjoy пъзелите?
Много се надявах този месец да отидем до Букурещ, но май няма изгледи да стане засега.
На мен ми се струва, че има нови, поне в категориите, които аз гледам - https://enjoy-puzzle.com/collections

Забелязах, че има някои в немския сайт - https://www.puzzle-offensive.de/index.php?seite=29&suchwort= … erbar=1&sse=0
Поне са на нормална цена.

# 732
  • Мнения: 320
Готова съм с оригамито. Голямо удоволствие ми достави реденето му Grinning
Мона Лиза, благодаря! Hug


Vox, страхотнен е Heart Eyes

# 733
  • Мнения: 124
Само гледам в темата какво качвате и не намирам време да пиша. Ама ето, преди да сте започнали нова да се отчета със снимки на последните, наредени от мен, пътуващи.

Пръв е Слънчогледът, личният ми Еверест в пъзелореденето. Повече (толкова) едноцветни пъзели - не! Не знам как си ги причинявате тия криптове. Аз щом и на жълтото се изнервих, не са за мен тия работи. Благодаря на vox за възможността да го наредя, все пак е много красив нареден!

Скрит текст:
Ето къде приключих (горе вдясно), а докато го разделях за Мона Лиза, забелязах, че повечето приключили са в долната зелена част. Имаше даже две надписани едно до друго, но мина време и вече не помня кои бяха. 

Докато пиша, виждам, че NalSi качи оригамито Joy И на мен също ми достави голямо удоволствие! Прекрасен пъзел и определено Ravensburger се затвърждава като любимата ми марка. Благодаря и аз, Мона Лиза!

Скрит текст:
А ето тук завърших, с доволно място за писане. Grinning

Иии последно да се отчета, че наредих единия дървен пъзел и съм преполовила втория. Този на Trefl по-бавно ми върви.

# 734
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Vox, много е сладък!

Медчо Пух, аз нямаше да мога да го наредя Слънчогледа, ако не беше така добра да го разделиш на две, това твоето си е абсолютно геройство.

Общи условия

Активация на акаунт