Пъзели 45: "Ку-ку и приятели"

  • 23 501
  • 754
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 938
HighSpeed, дали няма шанс да са в друг плик?

Много е красиво сърцето на Галисън, жалко за качеството отново Confused

Asmegin, моят 13-хилядник още не е готов. Иначе аз съм мерила, ще имам място да ги съединя вкъщи парчетата. За по-големите според мен вариантът е някъде навън, вярвам, че все ще се намери място. Например майка ми живее в къща, някакъв вариант е на двора там. Но аз лично и на обществено място си го представям, просто на не супер оживено място.

Във Варна съм. Ако теоретично завърша 13-хилядника тази година може някой от големите да е проекта за 2023 Satisfied Да, цената е солена. Аз съм навита конкретно за тези на Графика.

Йоана, моята идея не е аз да го наредя и после да го дам. Идеята ми е да го разделим наполовина, всяка си реди и после се събираме за финалното съединяване на отделните части.
Та ако ти се участва по този начин може и на 3 да го разделим, хем ще стане още по-бързо. Но не съм сигурна как ще може да пренесеш сглобените части до тук.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 36 832
Не, не са. Другите са ок.

# 92
  • Мнения: 7 051
И при нас вали, нямаме никакво търпение за пъзелите, обаче пусто никакво подходящо място няма в тукашния апартамент, а и осветлението е отврат, така че ще трябва да почакаме още малко.

# 93
  • Варна
  • Мнения: 36 832
При нас се кани ама още не е започнало. Утре обаче май няма да ни се размине.

Озонци нещо проверяват по моя казус, да видим кога и какъв отговор ще ми върнат. Някаква девойка Вили ми се падна.

# 94
  • Мнения: 6 938
HighSpeed, аз имам горчив опит с тази дама, но дано за твоя казус да няма проблем.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 36 832
Ами, Бухтичка, какво по-лошо може да стане от това да ми откажат замяна? Няма да е края на света. Надявам се обаче да реагират адекватно.

# 96
  • София
  • Мнения: 8 603
Как какво - да те ядосат/обидят и да ти откажат замяна! Нас последните две седмици Вивкаом ни направиха не на маймуни, ами на сбъркани маймуни някакви. Ние се натискаме да им дадем пари (и не малко), те все едно не ги щат и само отлагат и ни лъжат, ама ядосващо тъпо ни лъжат... Разгеле, оправихме се, ама що нерви и гориво похабихме - ей това е по-лошоият вариант, според мен.
Очаквма да ти заменят пъзела от Озон = досега са заменяли, защо да отказват сега... не вреди да споменеш и форума с темата Wink

# 97
  • Мнения: 2 014
На мен не са ми заменяли, но ми изпратиха пъзел с уговорката да си намеря липсващата част и след това да им го върна. Куриерските такси бяха за тяхна сметка.
Два пъти ми се е случвало досега.

п.п. Не знам обаче как процедират, ако пъзела вече е изчерпан.

# 98
  • София
  • Мнения: 8 603
Е, те и на мен така ми казаха, но не търсих частта, ами просто им дадох моя пъзел, а аз задържах техния. За тях едва ли има разлика, даже си ги бях предупредила, че така ще направя и агентът каза, че е окей.

# 99
  • Мнения: 2 014
Ами ако и този, който ти изпращат има липси?

Сега се сетих, че единият път ми дадоха право на избор: да ми заредят пари във виртуалният портфейл(не помня точната сума) или да ми изпратят да си намеря парченцето.

# 100
  • София
  • Мнения: 8 603
Е, тогава вероятно просто нямат такъв без липси Simple Smile

# 101
  • Варна
  • Мнения: 36 832
Не е изчерпан, първо това проверих Simple Smile Аз бих сменила направо торбичката с Пролетта и да им върна моята. Но май първо ще я наредя за да съм сигурна, че и там няма липси.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 939
Вчерашния ден много ми хареса.
Бухтичка благодаря за Мистериозната кутия, много се забавлявах и докато не приключих не си легнах.
Йоана пиша ти за Мистериозната

За Крайбрежния следващите са Анита7 и Криси ако видят да ми пишат

# 103
  • Варна
  • Мнения: 36 832
Писаха ми. Ще ми изпратят нов за да си набавя частите.

# 104
  • Мнения: 713
HighSpeed, и аз ще гледам да наредя Горските сезони, да няма неприятни изненади, когато вече го нямат на склад.

Честит празник Успение Богородично, и най-хубавите пожелания за всички Марии, не са ни малко.



Изумена съм колко много ми хареса тази Едука, бях супер предубедена, а тя талкова лесно се нареди, май ми става от любими и не беше хлабава сглобката на този пъзел. Може би има различни партиди? Какъв е вашият опит с Едука,  качеството постоянно ли е или варира?

Общи условия

Активация на акаунт