Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 3 092
Аз в школо виждам само другото дете, при това от доста време, насам. Но в заявките за достъп изобщо не фигурира 18СУ, така че явно в новото училище на наборката се ползва друг дневник (може да се окаже и аналогов). Родителската е на 20.09 и вероятно тогава ще стане ясно, то няма и елемент на спешност това. Щерката ходи един ден да си засича време до училище и да оттренира маршрута и питала в канцеларията за служебните бележки. Казали ѝ, че ще ги раздават на родителската среща и ѝ хлопнали вратата. А тя и други въпроси имала, но я досрамяло пак да почука. Не се е метнала на майка си, няма и ниската точка на кипене на брат си, та си тръгнала леко притеснена. После ми казва "мамо, аз много учтиво попитах, не съм ги притеснила много. Защото така излезе, че не е трябвало изобщо да почукам". Викам - не е винаги в теб проблемът, маме, може жената да е била ядосана нещо, не го мисли, следващият път ще е усмихната и отзивчива. Sunglasses

# 676
  • София
  • Мнения: 5 183
Какво има на 05.10?
Когато децата бяха по-малки правехме с тяхна помощ много хубави цветя от оризова хартия. Ние режехме, те основно оцветяваха. Много сме подарявали, ставаха изключително красиви. Доскоро още имах бучнати 2-3 в една саксия. Сигурно 10 години престояха там. Сега вече нищо такова не се хващат да правят. Особено големият толкова много твореше докъм 7-8 годишна възраст. После постепенно спря. Сега само от компютрите и телефоните се интересуват.
Аз съм утре вечер на родителска. Снощи се обади новата класна по телефона, за да даде указания.
05.10. е Международен ден на учителя.

# 677
  • Мнения: 1 641
Ползвахме Школо до 4-ти клас, после бяха на One book. Сега влязох в Школо със старото потребителско име и парола и ми излезе новото училище с класен р-тел, децата в класа и т.н.

# 678
  • Мнения: 796
Аз със Школо се справих някакси. Влизам си с досегашния мейл и парола. Отивам си на профила, подменю "права на достъп", там натикам "заяви достъп". Попълват се училището., имената и класа на ученика и се подава заявка. Вече виждам профила в новото училище.
обаче на мен ми изписва- вече сте родител на...
 Ние сме в същото училище обаче. И мисля само трябва да чакам училището да подаде данните?
При нас има апел да не се носят цветя, а парите за цветя да се дарят на наводнените села.

Аз си влязох със старото потребителско име и парола, без да правя нищо вече виждам детето в новото училище + общежитието, където явно също ще има оценки за хигиена. Не виждам обаче малкия, но тук сме мноооого бавни.

# 679
  • София
  • Мнения: 3 534
Ползвахме Школо до 4-ти клас, после бяха на One book. Сега влязох в Школо със старото потребителско име и парола и ми излезе новото училище с класен р-тел, децата в класа и т.н.
А къде в Школо се виждат децата в класа?

# 680
  • Мнения: 28
Ползвахме Школо до 4-ти клас, после бяха на One book. Сега влязох в Школо със старото потребителско име и парола и ми излезе новото училище с класен р-тел, децата в класа и т.н.
А къде в Школо се виждат децата в класа?
Няма такава опция в Школо

# 681
  • София
  • Мнения: 3 058
Ползвахме Школо до 4-ти клас, после бяха на One book. Сега влязох в Школо със старото потребителско име и парола и ми излезе новото училище с класен р-тел, децата в класа и т.н.
А къде в Школо се виждат децата в класа?

Има опция в дясно, падащо меню - мисля, че беше Администрация - там са децата и учителите.

# 682
  • София
  • Мнения: 3 534
Ползвахме Школо до 4-ти клас, после бяха на One book. Сега влязох в Школо със старото потребителско име и парола и ми излезе новото училище с класен р-тел, децата в класа и т.н.
А къде в Школо се виждат децата в класа?

Има опция в дясно, падащо меню - мисля, че беше Администрация - там са децата и учителите.
Много ти благодаря! Видях ги.

# 683
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 794
Но в заявките за достъп изобщо не фигурира 18СУ, така че явно в новото училище на наборката се ползва друг дневник (може да се окаже и аналогов).
18-то са Админплюс, голямата е там.

# 684
  • София
  • Мнения: 1 638
Току що ми преведоха социалната помощ, 150лв.
Колко време мина, откакто подадохте документи?

Две седмици. На 31.08.

# 685
  • Мнения: 4 236
Вляво? И е списък на всички в обща група- учители, деца, родители? Или е нещо друго?

# 686
  • Мнения: 8 276
Вляво? И е списък на всички в обща група- учители, деца, родители? Или е нещо друго?
По спомен се виждаха всички имена. Отделно пише каква роля изпълнява - ученик, родител, учител. Всичко това е само през десктоп версията, на мобилната го няма.
Още няма нищо актуализирано в Школо при нас. Все така са в седми и девети клас.

# 687
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 920
Я, никога не съм знаела за тази опция в Школо! Благодаря! Видях ги децата. Филтрираш по паралелка и после по роля - ученик. Брей, по 13 момичета и момчета са в класа точно.

Последна редакция: вт, 13 сеп 2022, 18:05 от Светлица

# 688
  • Мнения: 8 694
Наборката взе много да се вълнува - за новият клас, предмети, учители. Днес даже отиде да си купи тетрадки, въпреки че ѝ казах да изчака.
На първият учебен ден ще е с черен карго панталон и розов потник (нямаме униформа). Същото имаме призив да дарим парите за цветя на пострадалите.
Относно класа са повече момичета. От 26 деца, момчетата са 9.
В Школо все още нямаме актуална информация.

# 689
  • Мнения: 486
Синът не показва да се вълнува, но мисля че всички деца се притесняват от тази промяна. Знаете - нов клас, нови съученици, дали ще успеят да си намерят приятели, дали ще ги приемат, как ще са учителите. Спомнете си, на тази възраст, колко важно е било за нас одобрението на околните. Сигурна съм, че всички много се притесняват.
Иначе, родителската среща мина добре, още на 08.09.2022г. Класът е голям, ще имаме едно или две деца над обявената бройка. Училището, на пръв поглед ми хареса доста - хубава, чиста и добре поддържана сграда и двор. Мястото е ок. Входът е откъм квартал Редута, който аз лично харесвам много. Насреща е МОЛ Сердика и Оборище. Има къде да обикалят децата след часовете. Хубаво е и че тази година ще сме само първа смяна.
Класната ни е много млада, току що завършила, това е първия ѝ клас. Дано да са си на късмет. Сигурна съм, че децата много ще я харесат.
Имаме 11 момчета и останалите са момичета, така че няма да е женски клас.

Общи условия

Активация на акаунт