МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 53

  • 28 350
  • 400
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 483
Аз съм ползвала и съм много доволна от продукта за вежди, който е в този комплект:
https://www.cultbeauty.co.uk/anastasia-beverly-hills-brow-studio … des/13459453.html
(в сайта не го намерих да се продава самостоятелно). Вече 2 пъти го купувам.
Аз също, но му намерих много успешен аналог на Nyx:
https://www.notino.bg/nyx-professional-makeup/nyx-professional-m … duct_list-product
Купувам за втори път! Уникална е четчицата му!

# 31
  • Мнения: 651
Момичета, как да процедирам с коректор на Tarte, който се оказа по-тъмен отколкото исках? Явно се подведох от консултантката и светлината в магазина, но като сложа фон дьо тена на Estee, коректорът изглежда една идея по-тъмен, леко оранжев, трябва доста да си поиграя, за да се слее някак с останалото по лицето... Много ме е яд Sad

# 32
  • Мнения: 297
Не знам дали тук е правилното място, но имам код за 15€ отстъпка в немския mac при поръчка над 31€, валиден до 31.10. Ако някой има желание, да ми пише на лв Simple Smile

# 33
  • Мнения: 101
Здравейте, рядко пиша, но Ви следя.
Преди време бях поръчала четки от Инглот, от които останах възхитена. Миналата седмица си поръчах още една за пудра и бронзър, днес получих пратката. Вътре освен четката имаше и подарък палитра със сенки.
Толкова голям подарък от друг бранд не бях получавала досега, освен тестери при поръчки на по-големи суми.
Та исках да споделя и с Вас. Не че при всяка поръчка трябва да се очаква подобен жест, но..
Това е палитрата

# 34
  • Мнения: X
Здравейте.Използвали ли сте пенливия почистващ гел на Lankome Miel -en -mousse? Какво ви е мнението?

# 35
  • Мнения: 872
Привет, търся идеи и препоръки за балсам за устните. Искам да омекотява, за да не изглеждат изпръхнали, както винаги. Предпочитам да е по-висок клас и да може да се поръча.

# 36
  • Мнения: 1 609
Аз много харесвам този на Nuxe:


Много добре ми омекотява, въпреки че съм с мнооого сухи устни.

# 37
  • Мнения: 1 746
Здравейте.Използвали ли сте пенливия почистващ гел на Lankome Miel -en -mousse? Какво ви е мнението?

Да, в момента го използвам. На моята суха кожа задължително след него трябва да сложа крем, защото ми опъва без него.

# 38
  • Мнения: X

Да, в момента го използвам. На моята суха кожа задължително след него трябва да сложа крем, защото ми опъва без него.
[/quote].   Самодостатъчен ли е за почистване на лицето без гел,пяна след него?Направо да се премине към серума и крема за лице?

# 39
  • Мнения: 3 342
Ако някой проявява интерес към новата палитра на Urban Decay  и пазарува от Германия, има повече от чудесна оферта - може би става въпрос за грешка, така че може всеки момент да променят цената - палитрата заедно с базата за очи е на цена 24.95 евро (при положение, че само палитрата е 44.80). Освен това има и подарък червило на марката.

Бих се възползвала само заради червилото и базата, които харесвам, но палитрата категорично не предизвиква интереса ми - така че аз лично ще се въздържа.

Ето линк

# 40
  • Мнения: 22 945
Вече я няма Simple Smile

# 41
  • Мнения: 5 720
Здравейте!
Искам да си поръчам от червилата sephora cream lip stain , обаче нещо не се ориентирам по суочовете в интернет. Колебая се между цветовете 72 и 76. Много бих се радвала ако някоя от вас има някое от тези червила да покаже реалния цвят.
Благодаря!

# 42
  • София
  • Мнения: 1 611
Писах сигурно 20 минути и накрая сайтът зацикли и всичко отиде на кино....
Ще се пробвам пак.

Има много нови лансирания напоследък, ако искате да ги обсъдим.

Започвам с Коледната колекция на Dior, която, според мен, ще е една от най-желаните за празниците.
Вече се продава в Англия (ексклузивно в Selfridges), очакваме я скоро и тук. Аз много харесах двата ружа, като вече поръчах по-тъмния.
Има и сет с червила в нещо като клъч. Цената му е 195 лири и предполагам няма да се продава в България.





______________________________

На пазара са вече и новите палитри на Huda Beauty и Anastasia Beverly Hills.




Пробвах и двете, като втората особено много ми хареса. Учудващо за мен успях да се въздържа от покупка, но може би това е защото с нетърпение очаквам новата малка палитра на бранда, която изглежда като идеалната палитра за ежедневието. Тази, с която никога не можеш да сбъркаш, но винаги ще имаш красив резултат.

Оставям видео с нея:



______________________________

Докато съм на тема сенки, споделям и празничните палитри на Pat McGrath



Аз поръчах една от малките, но доставката винаги се бави много, та още я чакам.

_______________________________

Включвам и новите предложения от Charlotte Tilbury. Има всякакви сетове с мини-продукти, подходящи за проба, както и нови палитри за лице, нови сенки и една впечатляваща (за мен) очна линия.






_______________________________

И последно включвам новия глос на Fenty


Купих го и го ползвам с уводолствие. Няма уголемяващ ефект, но има приятен охлаждащ ефект и грижа.

P. S. За коледната колекция на Chanel чакам да излезнат по-качествени снимки.

Последна редакция: ср, 12 окт 2022, 11:00 от Elle-même

# 43
  • Мнения: 31 207
Страшно ми харесва коледната колекция на Диор и ще купя със сигурност руж и палитра, а може и повече неща.
Коледната на Шанел също ме съблазнява и имам планирани покупки.
На Анастасия нищо не ме грабва и не купувам от години, на Шарлът също, като нейни продукти почти нямам.
Новата палитра на Худа е много златна и топла за моя вкус и не ми хареса, но купих Дрийм на Наташа Денона и ме вдъхновява силно.
На Пат всичко е уау, но там и цените са уау и вероятно ще се въздържа.

# 44
  • Мнения: 7 576
Много,много съм доволна от , и балсамът в тубичка на MAC.

Последна редакция: ср, 12 окт 2022, 11:29 от Candy_girl

Общи условия

Активация на акаунт