Отговори
  • Мнения: 275
Здравейте! Много трудно намирам дрехи (дънки и панталони)за моето момче, висок е 1.85м., но е слаб, на 15г. е и много бързо се издължи.  Ако са добре в талията, са къси, а ако на дължина са добре, горе са за двама като него. Моля майките на високи, стройни младежи за съвет от къде да търся подходящи дрехи, които да стоят добре на такава  фигура. Последните дънки, които вече му окъсяха са размер 30/34, не стават за носене.

# 1
  • София
  • Мнения: 35 332
В LC Waikiki има размер 27- 28 с дължина до 36.
Трудно, но може да се намери.

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
В сходна ситуация съм, ама имам мома Blush
Дълги са дънките в Pull&Bear  и случайно попаднахме на удължени в Bershka.
Дано и с мъжките модели да е така. Успех с търсенето Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: сб, 13 авг 2022, 15:31 от Mopsy

# 3
  • Мнения: 1 539
Вижте в AboutYou, H&M, но сайта. Аз съм от другата страна - търся къси, но в тези сайтове намирам.

# 4
  • София
  • Мнения: 14 878
Не ги ли носи с голи глезени? В същата ситуация съм, на 15 г. и 195 см., слаб като щиглец, но моя ги носи окъсели, даже и ги навива над глезените. От Резервед купувам и от Абаут Ю.

# 5
  • Мнения: 41 974
36-та дължина с добро качество и разнообразни кройки и модели има в Пийк енд Клопенбург и в "Ред стар" - на партера в Скай сити мол.

# 6
  • Мнения: 275
Не ги ли носи с голи глезени? В същата ситуация съм

Би ги носил и така, но предпочитам да има поне едни нормални:) Пък и като захладнее не върви да ходи с голи крака, поне аз не искам. А зимата как се облича вашето момче?

# 7
  • София
  • Мнения: 14 878
Не ги ли носи с голи глезени? В същата ситуация съм

Би ги носил и така, но предпочитам да има поне едни нормални:) Пък и като захладнее не върви да ходи с голи крака, поне аз не искам. А зимата как се облича вашето момче?
По същият начин, с голи глезени. 😂 Само в най-големите студове обува дълги баскетболни чорапи, иначе с къси за маратонки, да се виждат пищялите. 😃 Отговорът на дудненето винаги е - "От студ умри, гъзар бъди".
По-често ходи с анцузи - Найк имат удължени серии, водят се S Tall.

# 8
  • Мнения: 4 841
Имам същият проблем, и другият огромен проблем е, че не живеем в София. Дългокрак младеж на 12г. Висок е 174см, кльощав. Тази пролет един консултант с Спорт депо отказа да ми даде едно долнище за проба с мотива, че било скъпо. Купих все пак понеже няма с какво да влиза по физическо. Сега вече му е късо. Бяха ме насочили към Зара. Напоръчах една камара долнища с надежда, че все някое ще стане. Дори дами от групата ми съдействаха с размери. Е, върнах цялата поръчка. Отчаяна съм. Петела е без гащи. Дори от чужбина съм съгласна да поръчам само и само нещо да му стане. Лятото беше лесно, но сега за есента и зимата детето няма долнища, ни дънки. В уайкики имаше размери за дължина, но явно модата сега е да се носят над глезена и последно като рових нямаше като за него. На талия е 27ми р-р, но за дължина ми трябва поне 30,31. Долнищата обаче нямат такива размери, а на място в магазина дори и слим моделите му са торбести и къси. Дайте линк моля към някой модел ако сте намерили. С дънките някак ще се справя, но с долнищата...
Търсих и на Найк s tall, но онлайн не ми излиза нищо.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Моят е малък, но със същата клечеста фигура - 156 см, 33 кг. Анцузи му взех от Декатлон, най-евтините модели от синтетична материя (комплект горнище и долнище), заспаха му. Всякакви други долнища му стоят по описания в първия пост начин, включително ХМ, Уайкики, Зара и подобни. Дънки миналата година му взех от Зара, суперскини. Тази есен гледам уж скини и в Зара, и в ХМ, ми нищо скини не виждам - широки на кръста, широки на таза, чак долу се стесняват. Тъпа история. Днес му взех един баскетболен клин от Декатлон - ми отгоре се налага да го свия с 4 пръста, в същото време долу на пищялите тесен, ако взема по-малък номер ще е къс. Писна ми от тоя зор за свестни дрехи, всичко му седи като подарено. То и аз съм със същия проблем, ама това е друга тема.

# 10
  • София
  • Мнения: 14 878
Имам същият проблем, и другият огромен проблем е, че не живеем в София. Дългокрак младеж на 12г. Висок е 174см, кльощав. Тази пролет един консултант с Спорт депо отказа да ми даде едно долнище за проба с мотива, че било скъпо. Купих все пак понеже няма с какво да влиза по физическо. Сега вече му е късо. Бяха ме насочили към Зара. Напоръчах една камара долнища с надежда, че все някое ще стане. Дори дами от групата ми съдействаха с размери. Е, върнах цялата поръчка. Отчаяна съм. Петела е без гащи. Дори от чужбина съм съгласна да поръчам само и само нещо да му стане. Лятото беше лесно, но сега за есента и зимата детето няма долнища, ни дънки. В уайкики имаше размери за дължина, но явно модата сега е да се носят над глезена и последно като рових нямаше като за него. На талия е 27ми р-р, но за дължина ми трябва поне 30,31. Долнищата обаче нямат такива размери, а на място в магазина дори и слим моделите му са торбести и къси. Дайте линк моля към някой модел ако сте намерили. С дънките някак ще се справя, но с долнищата...
Търсих и на Найк s tall, но онлайн не ми излиза нищо.
От сайта на Найк, иначе във физическите магазини почти не зареждат S Tall. https://www.nike.com/size-fit/mens-bottoms-alpha

https://www.nike.com/w/mens-big-tall-pants-tights-2kq19z42ttlzau499znik1

# 11
  • Мнения: 275
Аз го пратих с баща му по мъжки да търсят гащи и са намерили в Кенвело точно като за щъркели- 2 чифта различни цветове дънки и един анцуг, много съм доволна. Не са му къси за сега.

Общи условия

Активация на акаунт