FASHION DAYS, ТЕМА 4

  • 87 101
  • 791
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11
Здравейте ,исках да питам дали сте имали подобен случай? Поръчах чанта последна бройка преди да пуснат новото намаление. Сега виждам ,че другите десени от чантата са много намалени. Ако върна тази ,която поръчах и се появи отново с по-голямо намаление ще е супер . При някой получавало ли се е да проработи тази тактика  Simple Smile

# 721
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 115
Поръчваш си тази, която ти харесва, другата не я взимаш, отказваш я или я връщаш.

# 722
  • Мнения: 1 141
Здравейте ,исках да питам дали сте имали подобен случай? Поръчах чанта последна бройка преди да пуснат новото намаление. Сега виждам ,че другите десени от чантата са много намалени. Ако върна тази ,която поръчах и се появи отново с по-голямо намаление ще е супер . При някой получавало ли се е да проработи тази тактика  Simple Smile
Наскоро и аз поръчвах едни маратонки, на следващия ден бяха намалени с около 40 лв. отказах поръчката и ги пуснах с новата цена 😁 не съм имала проблем, даже бях платила с карта и много бързо ми върнаха парите.

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 9 786
При дамата става дума за последна бройка. Не е просто да поръча сега пак, а пътуващата да я откаже. Според мен няма гаранция, че тази бройка ще се върне навреме, за да попадне в намалението. Но може да се пробва.

# 724
  • Мнения: 273
Нещо изгодно открихте ли?

# 725
  • Мнения: 11
Да ,много благодаря 😘

# 726
  • Мнения: 1 790
Момичета, нямаше ли някакъв код за 10% до ноември, че четох доста назад темата, но всички кодове ми дава, че са използвани.

# 727
  • Варна
  • Мнения: 10 675
Момичета, нямаше ли някакъв код за 10% до ноември, че четох доста назад темата, но всички кодове ми дава, че са използвани.
При мен работи този

4328-9404-7730-6948

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 3 380
Наближава времето за нова тема. Ще помоля в първи пост да се публикува горния код, който е валиден до края на октомври,  за да не се пита за код на всяка страница...
4328-9404-7730-6948

# 729
  • Мнения: 2 702
Аз опитах да го ползвам, но ми изписа "вече сте използвали този код", а не съм. 🙄 По принцип еднократен ли е или е някакъв бъг?

# 730
  • Мнения: 386
Бъг, влез и излез от профила няколко пъти, пробвай приложението и през браузър, малко търпение и ще се получи. Описано е назад в темата, а на мен ми се случи вчера.

# 731
  • Мнения: 8
Доволен съм от сайта. Доставките са бързи.
Поръчах един панталон и дойде за един ден, като използвах опцията да ми го доставят в кутия.

# 732
  • Мнения: 29
Здравейте, не съм поръчвала скоро от ФД и искам да попитам дали е възможно връщане на 1 или няколко артикула от поръчката, а не на цялата поръчка (т.е. да си оставя два артикула, а да върна само другите два от поръчката)? Имам спомен, че последния път като връщах нямаше опция да избвра частично връщане. Все още ли е така?

# 733
  • Мнения: 386
От години поръчвам, няма проблем да се върне само част от поръчката. Това, за което пишете, наистина е било много отдавна Simple Smile

# 734
  • Мнения: 3 064
Здравейте, не съм поръчвала скоро от ФД и искам да попитам дали е възможно връщане на 1 или няколко артикула от поръчката, а не на цялата поръчка (т.е. да си оставя два артикула, а да върна само другите два от поръчката)? Имам спомен, че последния път като връщах нямаше опция да избвра частично връщане. Все още ли е така?
Миналата седмица поръчах 4 артикула в една поръчка. И четирите дойдоха опаковани като 4 отделни поръчки и имах преглед - ако реша след прегледа, че даден артикул не го искам, просто не го вземам. При мен опцията да върна само 1 артикул от поръчка с повече артикули, е активна, не съм имала проблем.

Общи условия

Активация на акаунт