Болезнена овулация!?:-((

  • 6 937
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Флаш - 10х..така си и знаех, че ще ти се отговори.  Crossing Arms
Все пак да чуеш, че си наред в тази област си е направо върха - радвам се за теб.  Heart Eyes
Лятото ще се отдам и аз на този род прегледи  Flutter
Поздрави - кажи в понеделник за цитонамазката!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 027
И аз имам такъв проблем.Започна миналата зима, ходих на преглед, но се оказа че нищо ми няма.Боля ме 4-5 месеца.Лятото проблема ми изчезна Confused: И есента пак ми се появи.Много странно ми се струва, някой да има влияние така от времето?Иначе ме боли цялата област долу, а не яйчниците конкретно, и не мога да си седна на д-то.Така ме болеше при идване на мензиса преди да родя, сега пък не ме боли като ми идва, а при овулация Sad

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
И аз да се включа в групата на "овулационните" страдащи. Sad
Адски неприятно е, но и на мен са ми казвали, че се взимат само обезболяващи. При мен болката понякога е 2-3 дена.
Най ми беше кеф, когато пиех противозачатъчни, но то е ясно защо.  
Освен това имам доста сраствания, защото съм оперирана много пъти ( 4 ! ) в коремната област, и се случва често почти постоянно да чувствам дискомфорт в тази област.
Абе, женски мъчения, ужасТ.

# 18
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Даже и по-силни, bubolina. Sob

# 19
  • Мнения: 5 539
И аз да се разпиша във вашата група Grinning
От няколко месеца насам забелязвам, че по средата на цикъла понякога ме болят яйчниците. Не силно, съвсем търпимо е. Мислех си какво може да е и се канех да отида за всеки случай на преглед, но явно че е от овулацията.
Дори в момента съм в овулация, боли ме отдясно, значи десният яйчник е овулирал този месец:lol:
Искам да ви питам нещо: имате ли болки по време на секс през овулацията? Embarassed Защото мен тогава здраво си ме наболява Sad

# 20
  • София
  • Мнения: 4 027
Цитат на: lilita
И аз да се разпиша във вашата група Grinning
От няколко месеца насам забелязвам, че по средата на цикъла понякога ме болят яйчниците. Не силно, съвсем търпимо е. Мислех си какво може да е и се канех да отида за всеки случай на преглед, но явно че е от овулацията.
Дори в момента съм в овулация, боли ме отдясно, значи десният яйчник е овулирал този месец:lol:
Искам да ви питам нещо: имате ли болки по време на секс през овулацията? Embarassed Защото мен тогава здраво си ме наболява Sad[/quote]

Да Sad

# 21
  • Мнения: 4 358
Цитат на: lilita
Искам да ви питам нещо: имате ли болки по време на секс през овулацията?

Пий но-шпа, иначе сигурно е мъчение  Confused

# 22
  • Мнения: 426
сякащ описваш моята овулация. азсъм така от 5 години ,точно така и заченах Максим защото знаех кога ми е овулацията както и мъжът ми който е потърпевшият Rage  newsm66  newsm29незнам на какво се дължи.по птенцип ову.е промяна в хормоналните нива ,но може това да бъде(болката)отключено от някаква промяна или стрес(разсъждавам на глас) newsm78

Общи условия

Активация на акаунт