Лакове за нокти - 161

  • 42 876
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 725
Вяра, благодаря за комплимента. Purple Heart
Шарките правя с тънки четки, които купувам от Алиекспрес.
https://www.aliexpress.com/item/1005002813182017.html?spm=a2g0o. … gUid=0mm1VLpA432P

Всъщност всичко купувам от там за нокти - пили, декорации, четки, инструменти за рисуване.
Точките са направени също с инструменти, ето такива:
https://www.aliexpress.com/item/1005003468556172.html?spm=a2g0o. … gUid=FVg1v14RS1EK

В предните теми съм виждала много момичета, които използват печати и все повече се замислям, дали да не си купя. Имам 2 плочки с декорации печати вкъщи, които съм купувала преди 10 години, но почти не използвам.

One_Love, има лакове на Essie в makeup.bg. Тази седмица пуснах поръчка на 5-6 лака на марката и са в Спиди. В понеделник ще ги взема и ще споделя снимки. Цените им бяха много добри между 7 и 10 лв. си намерих хубави цветове.
https://makeup.bg/search/?q=essie

Последна редакция: сб, 20 авг 2022, 12:22 от Момичето.и.морето

# 61
  • Мнения: 2 258
One_Love, аз ги взимам от Нотино като са на промоция Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 222
Essie-та предимно от Нотино и Емаглам.
От днес следобед и аз съм в отбора на "копчетата" Hug Joy Счупих вдъно нокът на палец, но не страдам - бяха твърде дълги и ми пречеха.


# 63
  • Мнения: 533
На 5г.,има мерак да си слага лепенки и да има лак.Нормално за едно дете.Взехме.детски лакове(при всяко миене пада от водата),и на мама ваденките.Аз и разрешавам,защото си яде непрекъснато ноктите и са станали...копчета.Сама си избира всичко,и кое къде да е.Аз само помагам.Дали.това.ще помогне да не ги яде?Само да вметна,че това желание се появява на няколко месеца веднъж.

# 64
  • София
  • Мнения: 246
Пампита, ще споделиш ли как е трайността на strawberry fields?
За сега е наред, но аз си го сложих на 19ти. Много зависи и от топ лака и от нокътната плочка. Ще ти пиша пак, когато реша да го сменя какво е положението.

# 65
# 66
  • Мнения: 533
Perfect 56 или 65 после ще се видя

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 762
CO nail's effect neon 07 и ciate mini antique brooch

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Никога не ми се получават подобни шарки и уж лесни маникюри на пръв поглед, но цветовете тук са светли и не личи толкова некадърността ми. 🙄🤭

# 69
  • Измир
  • Мнения: 657
Ивче, много добре си е.
И другите красоти, които сте показали момичета са чудесни.
Честити нови лакове и чакам с нетърпение да видя всеки един от тях на нокти.

Пастел 344

# 70
  • София
  • Мнения: 1 193
Opi Ink от мен Heart Eyes

Докато се намотам трябваше да го снимам на лампа, утре ще снимам на дневна, пък ако има и слънце....

# 71
  • Мнения: 4 309
От кои заздравители сте доволни? Ноктите ми са много меки и лесно се чупят и си търся хубав такъв.Преди бях супер доволна от гела с калций на Перфек,но май е развален вече.Преди за две седмици благодарение на него ноктите ми станаха супер големи и бяха много здрави, а сега си се чупят все едно нищо не ползвам.

Последна редакция: пн, 22 авг 2022, 01:12 от Morkovelka99

# 72
  • София
  • Мнения: 246
От кои заздравители сте доволни? Ноктите ми са много меки и лесно се чупят и си търся хубав такъв.Преди бях супер доволна от гела с калций на Перфек,но май е развален вече.Преди за две седмици благодарение на него ноктите ми станаха супер големи и бяха много здрави, а сега си се чупят все едно нищо не ползвам.
Ползвам заздравителя на Римел от години и съм много доволна. Освен, че заздравя ноктите и ги предпазва от оцветяване, като база.

https://makeup.bg/product/407788/

# 73
  • София
  • Мнения: 1 409
Имам един въпрос.Мога ли на обикновен лак за нокти да приложа UV/LED лампа за по-бързо и добро изсъхване на лака?
Значи, лакирам ноктите и винаги стават на балончета/надраскват се/остават отпечатъци. Искам качествен и гладък маникюр, като вашите!
Благодаря.

# 74
  • Мнения: 1 301
Морковелка, на мен ноктите ми заздравяха от витамини за коса, кожа и нокти, които пия. Страшно съм доволна.
От мен любима Ралица на СНБ 🙂

Общи условия

Активация на акаунт