УСАГБ "СЕЛЕНА" - гр. Пловдив - ТЕМА 24

  • 79 994
  • 1 351
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 21 282
Звъннах им току-що - 2200 лв е станало.

# 736
  • Мнения: 167
Вече са ги вдигнали цените,  2200лв е.


[/video]

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 52
А вярно ли е, че за пристъствие на бащата по време на раждане се доплащат 1000лв?

# 738
  • Мнения: 21 282
А вярно ли е, че за пристъствие на бащата по време на раждане се доплащат 1000лв?
Да,пише го в ценоразписа на сайта им.

# 739
  • Мнения: 171
При мен присъстваше мъжа ми по време на секциото. Беше притеснен преди това, но сега казва, че това е най - хубавото изживяване. Живот и здраве, ако имаме второ детенце отново иска да бъде до мен. Нищо не се вижда, той стоеше до главата ми и си говорихме, буквално за 4-5мин извадиха бебчо. 😇

# 740
  • Мнения: 445
Някоя от вас посещавала ли е психоложката в Селената? Доволни ли останахте ? Знаете ли каква е цената на консултацията?

# 741
  • Мнения: 150
Аз преди няколко месеца имах нужда, но в панела за записване на часове не открих психолог и се насочих към психоложката, която преди знаех, че работи в Селена (вече не е там).
https://superdoc.bg/lekar/maria-vladimirova
При мен се оказа, че не е удачно да се започва терапия в момента, тъй като бях в средата на бременността.

# 742
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз съм Десислава, приятно ми е. Нова съм във форума. Въпросът ми тук е: за добър репродуктивен специалист в гр. Пловдив?

# 743
  • Мнения: 23
Здравейте! Аз съм Десислава, приятно ми е. Нова съм във форума. Въпросът ми тук е: за добър репродуктивен специалист в гр. Пловдив?
Д-р Даниел Ставрев с две ръце!

# 744
  • Мнения: 374
Някой да е правел инвитро тази година , може ли да ми кажете цена всичко колко ви е излезнало .

# 745
  • Мнения: 276
Здравейте! Имам въпрос, на който сигурно е отговаряно, но няма как да прочета цялата тема. Та- имате ли представа дали помагат при първа смяна на памперс, кърмене и тн. Или, ако бебчето е при мен и примерно през нощта плаче много, има ли от кого да поискам помощ?

Благодаря предварително.

# 746
  • Мнения: 67
По всяко време на денонощието може да звъните в детска стая , за мляко , ако нещо стане с бебчето или да го оставите при тях

# 747
  • Мнения: 13
Здравейте!
Някой дали има актуална информация за цената на цветна снимка на тръби?

380лв. платих началото на този месец с упойка 🙂

# 748
  • Мнения: 374
420 е цветната снимка правих преди 3 седмици .

# 749
  • Мнения: 13
420 е цветната снимка правих преди 3 седмици .

С кръвните изследвания излизаше толкова ,права сте !

Общи условия

Активация на акаунт