Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 8 тема

  • 28 166
  • 781
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 595
Тадаааам! Дори и да я нося чак другото лято не ми пука, много е красива! И презрамките се регулират, връзват се където пожелаете, не ми виси така под мишниците както яхтената, тази е доста по-добре, май мога и без да я коригирам в горната част, има съвсем лек луфт, но не се вижда. Материята е същата като на другите им дълги рокли разбира се. Леко е умалена, но не колкото тази с бръмбарите и сега се чудя с ХС ли да си остана или да взема С, но май няма да я сменям, защото С ще ми е широка под мишниците.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 123
Море, прекрасно ти стои роклята. Остани с този размер, мисля че S ще ти бъде широка в бюста и талията.
Честито! 😀

# 32
  • Мнения: 278
Идеално ти седи 🥰. Няма така да ни изкушаваш, да харчим пари.
Тадаааам! Дори и да я нося чак другото лято не ми пука, много е красива! И презрамките се регулират, връзват се където пожелаете, не ми виси така под мишниците както яхтената, тази е доста по-добре, май мога и без да я коригирам в горната част, има съвсем лек луфт, но не се вижда. Материята е същата като на другите им дълги рокли разбира се. Леко е умалена, но не колкото тази с бръмбарите и сега се чудя с ХС ли да си остана или да взема С, но май няма да я сменям, защото С ще ми е широка под мишниците.

# 33
  • Мнения: 3 391
Наистина е разкошна. Не я заменяй.
Аз мисля обаче , че ако се сложи цветно коланче ,примерно розово или синьо,  ще стои завършена визията. Обаче май няма гайки на тази рокля ?
Караш ме да се замисля дали и аз да не взема роклята !

# 34
  • Мнения: 1 595
Наистина е разкошна. Не я заменяй.
Аз мисля обаче , че ако се сложи цветно коланче ,примерно розово или синьо,  ще стои завършена визията. Обаче май няма гайки на тази рокля ?
Караш ме да се замисля дали и аз да не взема роклята !
Не, няма гайки. То дългите им рокли нямат. Аз много и се радвам на роклята, нали взех и розовия колан с розовата матова катарама, ама не сетих да го сложа да видя с него как ще, но смятам, че ще е добре. Яхтената стои супер с колан, защо и тази да не?

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Носи си я с кеф! Мен и сега ми се вижда сякаш, че има много лек луфт на мишниците. Ако вземеш С ще трябва да я стесняваш. Аз, какво винаги, само ще ѝ се радвам отдалеч и не бих си я взела, но на теб ми харесва как стои.

# 36
  • Мнения: 831
Роклята е супер. И аз се чудех за нея, но така и не я поръчах…

# 37
  • Мнения: 391
Някой да е виждал такава рокля в сайта?
По кройка прилича на undefined in fashion. Ако я имаше  за продажба щях да я взема 😃

# 38
  • Мнения: 278
All I Want Is A Yacht Bodycon Рокля - Green print — Alessa https://alessa.bg/all-i-want-is-a-yacht-bodycon-roklya-green-pri … _category=dresses eто я тази рокля.
Някой да е виждал такава рокля в сайта?
По кройка прилича на undefined in fashion. Ако я имаше  за продажба щях да я взема 😃

# 39
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Е не е тя, тази е с ръкав.

# 40
  • Мнения: 2 913
Това отдолу може да е нещо друго в същия принт и да изглежда като ръкави  , иначе рокля с ръкав такава няма .

# 41
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Ааа може, може, да. Викам да не са издали някаква специална за някоя вип особа.

# 42
  • Мнения: 278
Гледах сторито. Не е ръкав. Отзад не е напълно закопчана и пада напред, заради това изглежда все едно има ръкав. Същата като от сайта си е.
Е не е тя, тази е с ръкав.

# 43
  • Мнения: 218
Ако някой си е поръчал Keep your focus розов неон, да знаете, че пуска когато се пере.

# 44
  • Мнения: 636
Ако някой си е поръчал Keep your focus розов неон, да знаете, че пуска когато се пере.
   
Не изглеждат такава материя :/ Аз го имам,но  още  се чудя дали да не върна целия сет,доста  е уголемен.Иначе стават малко на топчета,поне екрюто ,че  него съм носила.

Общи условия

Активация на акаунт