Добре дошли в Люлин! Тема 33

  • 23 859
  • 359
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 2 050
Здравейте, търся маникюристка, която по възможност да извършва и медицински маникюр. Или поне да разбира в тази насока. Може и да не е от района. От коя сте доволни, телефон и адрес, цени ориентировъчно, благодаря ви! Blush

Stasi_13, мога да предложа д-р Владимир Петков от клиника"Ден", работи и със ЗК, но е в центъра. Другата, от която съм доволна е д-р Диманова, платено. За съжаление, не са в Люлин...

# 121
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Цялото семейство ходим само при доктор Маринов в блока във втори мр до поликлиниката. СТрахотен лекар!
https://www.facebook.com/drmitkomarinov/

# 122
  • София
  • Мнения: 1 677
Привет! Ансамбъл Люлин функционира ли?

# 123
  • Мнения: 240
Здравейте,

Някой с мнение за басейна в 90-то, Люлин 2? Водата какво градуси е, съблекалните как са?

# 124
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Здравейте,

Някой с мнение за басейна в 90-то, Люлин 2? Водата какво градуси е, съблекалните как са?
Разкошен! Нов, чист, треньорите са готини (при почти всички съм била), момичетата на рецепцията също. Водата рядко е студена, по-скоро има обратния проблем - топла е  и турдно се плува, особено ако го правиш бързо. И друг минус - напоследък има много, много хора, а така се разваля голяма част от кефа. Има много часове за плуване с треньор за деца и само по един час за възрастни на ден. Обаче в часовете за възрастни има и деца в коридорите и става пълна лудница. За свободно плуване - когато има друга дейност, трудно ще се вредиш. В останалото време пак има много хора. Лятото и до този януари ходех през уикнедите сутрин от седем на свободно плуване и бях или сама или с още един мъж. Днес в 7 часа бяхме по двама във всеки коридор. Не знам вечер как е през укинедите...ако някой е ходил, моля да сподели. През седмицата е пълно с хора, дори от девет часа вечерта.

# 125
  • София
  • Мнения: 7 995
Здравейте, може ли някой да ми помогне с информация за това кои са учителите, водещи лятната школа по математика в 56-то? Ако имате и координати, ще е супер. Предварително благодаря, ако някой може да помогне с информация.

# 126
  • Мнения: 120
Някой знае ли какво строят в Люлин 3 на изхода към магистрала Люлин

# 127
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 857
А някой да знае какво се строи между двата високи блока до 96-то непосредствено до червената къщичка с нон стопа ? Няма инфо табела.

# 128
  • Мнения: 175
Здравейте,
Моля да препоръчате къде в Люлин правят хубави вежди, мигли,добри процедури за почистване на лицето и фризьор за ламиниране на коса с кератин.
Благодаря предварително!

# 129
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 034
Някой знае ли какво строят в Люлин 3 на изхода към магистрала Люлин
Кауфланд.

# 130
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Здравейте! Имам направление за ехография на млечни жлези, къде в Люлин има рентген, работещ и след 18 часа?

# 131
  • София
  • Мнения: 2 050
Моята лична ми каза в 12 поликлиника. Но и аз още не съм го пробвала. Не знам с какво работно време е.
Ще се радвам да споделите ако проверите.

# 132
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Аз пък търся читав гинеколог с добър ехограф, пак след 18ч. Опуках си отпуската, за да ходя при лекари с часове 9.40-16.40!

# 133
  • София
  • Мнения: 2 050
Аз ходя при Иван Димитров в Люлин мед. Но май няма вече часове по каса.

# 134
  • София
  • Мнения: 939
Аз пък търся читав гинеколог с добър ехограф, пак след 18ч. Опуках си отпуската, за да ходя при лекари с часове 9.40-16.40!

В Люлин мед-Анита Гановска или Милка Йонкова.

Общи условия

Активация на акаунт