Да простя ли изневяря? Въпрос от мъж

  • 3 881
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Кофти тръпка,съжалявам. Прясна изневяра по време на брак и прошка смятам ,че решението е само твое.Успех.

# 46
  • Мнения: 633
Имаш желание да пробваш, значи пробвай. Продължете си, пък времето ще покаже дали можеш да живееш с това.

Но да, изглежда, че или си някой параноик, който държи жената изкъсо и тя не е издържала на натиска, или има причина, поради която е искала да знаеш и затова е позволила да проличи, че нещо се е случило. На мен честно казано ми се струва, че връзката ви като цяло се развива бавно. Може и да греша, вие си знаете и всеки има своето темпо, но за 9 години сте на етап, който повечето хора достигат доста по-бързо. Това притеснява някои жени и може да ги накара да се съмняват в партньора. При всички положения, нещо й липсва на твоята жена и е добре да разбереш какво.

# 47
  • Мнения: 2 135
Може да простиш и да продължите заедно, но няма да го забравиш. Доверието отива на кино.
Ако се разделите и е свястна жена, може един ден да съжаляваш, че не сте продължили. Следващата ще знаеш ли с колко мъже е спала, и ще те спре ли ако е била с пет да речем.
Нямате деца, цялата атмосфера е сгувнясана така че може да си вземете малко почивка - дайте си един, два, три месеца ако трябва. Ако усетиш, че ти липсва - седнете и поговорете. Ако и тя  все още иска да сте заедно - опитайте. Без "Прости ми", без "Прощавам ти". Все едно тръгвате отначало.
Ако усетиш, че си изстинал, или ако тя е загубила тръпка - всеки по пътя си.

Последна редакция: пт, 26 авг 2022, 03:24 от Абуто

# 48
  • Мнения: 1 033
Всеки човек е инвидуален, някой ще прости и ще забрави, друг ще прости, но цял живот ще се измъчва, трети ще приключи "на време". Отговорът е в теб, ти от кои си? Другото, което ми направи впечатление е "алкохола". Да ти кажа напивала съм се до припадък, когато бях на 16г, докато баща ми и майка ми ме питаха какво съм пила, аз много добре си разсъждавах и лъгах до край "мъртво пияна". Не вярвам на хора, които "не знаят, не помнят, тежко им е."

# 49
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 431
За мен лично изневяра е = на край.
След като се е стигнало до там, път назад много рядно има.
Не бих простила и не очаквам и на мен да ми бъде простено подобно нещо
Алкохолът не е извинение и оправдание, като не си знаеш мярката- не пиеш.
Да спиш с друг човек не е "инцидент". Упс, залитнах и паднах във вагината или върху члена на мъж.
Там някъде по пътя си имал време да не си сваляш дрехите и разтваряш краката.
Да си признеш за да ти олекне на теб пък да прехвърлиш цялата тази болка на човека, който уж много обичаш пък е свръх тъпотия. Обикновенно го правиш когато се надяваш да те зарежат.

# 50
  • SF
  • Мнения: 21 093
Съгласен съм с вас. Описанието е кратко тук, но ми беше обяснено в детайли какво и как е станало. Не ми беше спестено нищо, най - малкото и аз исках да знам какво се е случило. Как, кога, защо, какво е направил въпросният мъж.

Как ти се слуша всичко това!!!
Никога не бих изслушала как е преминал актът. Никога не бих разказала на никого как е протекло едно такова нещо.
Предполагам, че е като при другите хора, нищо по-различно.

Естествено, че нищо не е станало!! Естествено, че другият е кофти любовник, а тя е била притеснена и не е могла да се отпусне....

Изневерила е заради алкохол, лични проблеми и не помня какво е третото.
Ами в бъдеще също ще има лични проблеми, особено след като връзката вече не е същата и доверието вече не е доверие. Ще има и купони, и алкохол, и подпийнали мъже около нея, на които не им пука коя е женена и коя не...

# 51
  • Мнения: 1 325
Съгласен съм с вас. Описанието е кратко тук, но ми беше обяснено в детайли какво и как е станало. Не ми беше спестено нищо, най - малкото и аз исках да знам какво се е случило. Как, кога, защо, какво е направил въпросният мъж.
И, като знаеш, по-добре ли ти е?  Продължете и ще се види дали ще ви бъде или не. Така, наизуст никой не може да каже.

# 52
  • София
  • Мнения: 13 030
Колко трябва да си извратен, че да ровиш за подробности как друг е таковал човека до теб!?
Психопатско и за слушащия, и за разказващия.
Всъщност, изходът е да си останете заедно,тя да си ходи по чуждо и после да ти разказва приятелски.
То пък бива мазохизъм,че и подробности.

# 53
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 431
+1 за горното мнение
Пич, не знам как имаш стомах да слушаш в детайли какво и как е станало
Да не говорим, че едва ли ти е казано истината, а някаква олекотена версия.
"Просто секс, който дори не се е получил", какво очакваш да ти каже "беше супер и много ми хареса" ?
Тоест разбила е връзка градена гонини при това за скапан секс.
 Да бе, повярвах....

# 54
  • Мнения: 18 295
Сещам се за онази тема, дето жената беше изневерявала Х години, но любовника бил с малък инструмент и всъщност не й харесвало. Grinning

# 55
  • Мнения: 105
Сещам се за онази тема, дето жената беше изневерявала Х години, но любовника бил с малък инструмент и всъщност не й харесвало. Grinning
по-добре малък в ръката, отколкото голям в небето Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 56
  • Мнения: 6 105
По добре малък, но свой и отпред, отколкото голям, ама чужд и отзад....

# 57
  • София
  • Мнения: 4 285
Aз по принцип изневяра не прощавам, може  би има един-единствен начин - ако го разбера от партньора .
Навярно наистина е било моментно и сега съжалява. Но дали да простиш решаваш ти. Обаче простиш ли - забравяш го!

Последна редакция: пт, 26 авг 2022, 09:59 от Светулчица

# 58
  • София
  • Мнения: 12 599
Имам дежа вю... Наскоро пак един мъж се оплакваше от изневяра, и пак обясняваше как само на лично ще дава подробности.

# 59
  • София
  • Мнения: 35 059
Всички рибки на дансинга, опс, на лични Wink

Общи условия

Активация на акаунт