Всичко ми е каша. Трябва да споделя

  • 9 305
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 579
Очевидно ти липсва близост. Но и любов. С любовника можеш да си набавиш дозички близост, но сам ти е казал, че не може да се разчита на нещо повече. Ако нещата със съпруга не могат да се закърпят, освободи се от него и си търси нов обект на чувства.
Толкова ли е счупено всичко между вас, че да не можеш да му дадеш шанс? Току-виж освежите отношенията.

# 16
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Жалко за децата... За съжаление, децата не могат да избират родителите си.
За всички останали герои в пиесата: всеки е изиграл някаква отрицателна роля (кой по-голяма, кой по-малка). Сега остава единствено да се научат да живеят с последиците от изборите си.

# 17
  • Мнения: 3 591
Съфорумки продължават да се размножават с мъже, с които не се виждат в бъдеще още при забременяването. Имам предвид конкретно второто дете. Why?
Да, жалко за дечицата.

# 18
  • Мнения: X
Тоя колега го отпиши .. Как виждаш той да се грижи за децата ти ? Ти си му за забавление и нищо повече .
Поговори с мъжа си все пак имате не 1 ,а 2 деца. Може пък след като поговорите нещата малко да се оправят. То никъде не е идеално. Пък и как с 2 деца и мъж имаш време за такива глупости .. За едното *бане не си разваляй семейството. Помисли и за себе си дали ако се разделите ще можеш да се справяш сама с децата.
Бъди разумна !!!!

Едно време бабите ни и дядовците ни да не мислиш , че са били влюбени като по филмите.
Ама са били заедно не заради едното ***не, а заради децата си . Мъжа ти иска да се оправите поговорете кажи си проблема и той неговите и се постарайте да оправите нещата. Защото сама с две деца не е много лесно .
Кво искаш децата ти един ден да се чудят на Великден или на Коледа, къде да идат. Или да се чудят при кого да прекарат рожденните си дни .

Последна редакция: пт, 26 авг 2022, 16:53 от Анонимен

# 19
  • Мнения: 261
DA   то и бившата " тъка на няколо стана " дорде я освободих да се чуства свободна и тогава всичките ебачи излетяха като птичка , то ипри теб така ще стане

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 14 630
Бягай още сега от любовника, колкото и да е трудно, колкото и да е тръпка. Късай и чакай да мине достатъчно време, за да ти мине тръпката. Като ти мине, виж пак с мъжа ти дали можеш да живееш, или не. Поне аз такъв съвет бих дала. Ако пък е непоносимо да живееш с него и да мислиш за любовника, разделете се, може и временно.

# 21
  • Мнения: 29 695
Щом мъжът ти има желание да оправите проблемите в семейството си, защо не му дадеш още един шанс? Но трябва и ти да го искаш наистина. И да приключиш страничната връзка от раз!
Ясно е, че си увлечена по младия любовник, но той няма изобщо сериозни намерения към теб.

Ако пък всичко е необратимо, просто се разведи.

# 22
  • Мнения: 3 750
Бягай още сега от любовника, колкото и да е трудно, колкото и да е тръпка. Късай и чакай да мине достатъчно време, за да ти мине тръпката. Като ти мине, виж пак с мъжа ти дали можеш да живееш, или не. Поне аз такъв съвет бих дала. Ако пък е непоносимо да живееш с него и да мислиш за любовника, разделете се, може и временно.
Ей така виждам нещата и аз. Изобщо любовта не пита, ни теб, ни мъжът ти.

# 23
  • Сф
  • Мнения: 10 690
Любовника не го бъркай в плановете ти. По- млад, колега, ориентирал се към връзка ( да речем) без усложнения. Нищо не можеш да очакваш от него като ангажименти или помощ. Играеш игра , която не разбираш и се тормозиш "за лудо". Реши как е най- добре за теб и децата да продължиш напред. Но не играй
двойни игри задълго , защото от два стола се пада най- лесно.

# 24
  • Мнения: 6 609
Чета поста ти и ми става много мъчно за теб. Имаш огромна нужда от любов, но я търсиш по толкова неподходящ начин! Най-добре прекрати тия отровни и унизителни отношения с любовника. Ти се надяваш на близост и чувства, а той се държи отварително и неуважително към теб, но поне е откровен, та можеш и сама да го прецениш какъв е.

Толкова ли са изчерпани нещата с мъжа ти? Аз на твое място не бих го зачертала с лека ръка, още повече, че той има желание да възродите отношенията си.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 14 630
Ей така виждам нещата и аз. Изобщо любовта не пита, ни теб, ни мъжът ти.
Така е, не пита и не зависи от нас да я спрем, но в същото време замъглява преценката - като отмине, нещата могат да изглеждат много различно.

# 26
  • Мнения: 4 968
"Аз съм по чепатия характер. Лошото е че никога не съм го обичала "като по филмите". С годините се отчуждихме доста и започнахме да живеем като съквартиранти. Нещата се "счупиха" някъде преди да се роди малката"

Хем се счупили нещата, хем ново дете..А малко след това и любовник.
Какво има за оправяне?! Тя изобщо не приема съпруга си като мъж. Търпи го, защото отсреща не са и предложили..

# 27
  • Мнения: 60
Чета поста ти и ми става много мъчно за теб. Имаш огромна нужда от любов, но я търсиш по толкова неподходящ начин! Най-добре прекрати тия отровни и унизителни отношения с любовника. Ти се надяваш на близост и чувства, а той се държи отварително и неуважително към теб, но поне е откровен, та можеш и сама да го прецениш какъв е.

Толкова ли са изчерпани нещата с мъжа ти? Аз на твое място не бих го зачертала с лека ръка, още повече, че той има желание да възродите отношенията си.
Какво ще рече унизително да се държи любовникът? Напротив, казал си й нещата директно. Той как да я вижда, като е жена на друг. Въобще не знам какви си ги мислят хората с любовници. Поради каква причина някой любовник трябва да гледа на обвързания с най-любящ поглед?
Като цяло това е пълна каша. Остани си с мъжа си и гледай да не разбере. Дай някакво време и тогава мисли какво да правиш.

# 28
  • София
  • Мнения: 62 595
Любовникът поне е бил достатъчно честен, за да каже какви са границите на връзката и какво може да очаква и за какво хич да не си помисля.
Чакам след два месеца тема "Бременна съм, но не зная от кого. Какво да правя?"
Няма да пусне мъжа си, но ще гледа да задържи и любовника, поне докато не забременее случайно.

# 29
  • Мнения: 6 196
Ми обикновено любовника е за кефа, много малко ще си окачат две деца на готово и целия филм покрай тях. Интересното ще стане когато рогатия си усети придобивката, демек рогата, тогава много неща изведнъж рязко се изясняват.

Общи условия

Активация на акаунт