Какви симптоми имахте преди положителния тест за бременност ? ☺

  • 17 745
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 24
И какво общо има със заглавието на темата... Expressionless

Мила какъв ти е проблема?
Задала съм в въпрс и хората са отговорили защото се заяждаш с хората като ти не изнаса не чети мойте постове!😆😉🤨

# 46
  • София
  • Мнения: 13 217
За да не се заяжда никой, добре е да се спазват правилата на форума, а да пишеш на правилното място и да задаваш конкретни и ясни въпроси е едно от основните.

# 47
  • Мнения: 1 007
И какво общо има със заглавието на темата... Expressionless

Мила какъв ти е проблема?
Задала съм в въпрс и хората са отговорили защото се заяждаш с хората като ти не изнаса не чети мойте постове!😆😉🤨

МИЛА, никой не се заяжда с теб.. Обясняваме ти с думи прости, че въпросът ти не е за тук. И повярвай ми, чета ти постовете, не защото си нямам друга работа, а защото ми излиза нотификация в темата Simple Smile
(Макар, че с този "правопис" изпитвам силни затруднения да чета за "оволацияга" ти)

# 48
  • Мнения: 13 817
Всички бременности имах симптоми 4-5 дена преди датата на цикъла. Оказа се че е защото имам ранна овулация - 8-9 ден от цикъла. С цикъл от 28 дена, тестът показваше две черти още на 22 ден. Симптоми бяха гадене, повръщане, болки в гърдите, придръпване. По принцип имах токсикози всяка бременност, които продължаваха почти през целия период и само като почваше да ми се гади знаех че съм бременна и без тест.

# 49
  • Мнения: 13
Здравейте
Някоя от вас имала ли е симптом киселини, дори преди да разбере, че е бременна?

# 50
  • София
  • Мнения: 1 718
Няма как, киселините почват след 6-7 ми месец от бременността, когато матката се е качила достатъчно, че да надига други вътрешни органи като стомах и хранопровод.
Преди закъснение на Ц единствените симптоми често наподобяват ПМС и няма как да се знае освен редки случаи цитирани тук с мн ранна овулация.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 515
Боляха ме гърдите, получих единия ден доста болезнено стягане в матката, изядох всичко на света на което имаше халапеньо и започна да не ми харесва да ям неща, които бях ядяла преди - стана ми странно лошо от миризма на свински пържоли и като ядох пиле на морска сол ( и преди съм яла и обичам)им ах усещането че ям солта директно с лъжица и не можех изобщо да го изям и на другия ден ( в който вече трябваше да ми дойде) реших да направя тест и излезе положителен веднага.

# 52
  • Мнения: 130
Здравейте, в 5г.с. съм
 чувала съм от много момичета  че имат засилено бяло течение и повечето пишат ,че това е нормално , а  аз нямам  или ако имам то многооо малко та въпроса ми е  моето дали е нормално ?😆надявам се да ме разберете просто във всичко се заглеждам и стресирам😵‍💫

# 53
  • Мнения: 1 007
Дали е нормално или не, не може да ти отговорим. Трябва лекарят ти да те види, микробиология и така. Иначе на мен ми се струва раничко за такова течение

# 54
  • Варна
  • Мнения: 515
Здравейте, в 5г.с. съм
 чувала съм от много момичета  че имат засилено бяло течение и повечето пишат ,че това е нормално , а  аз нямам  или ако имам то многооо малко та въпроса ми е  моето дали е нормално ?😆надявам се да ме разберете просто във всичко се заглеждам и стресирам😵‍💫

Когато отиде на преглед не ти ли пуснаха микробиология? Аз като отидох за констатиране на бременност веднага ми пуснаха изследвания.

# 55
  • Мнения: 673
Няколко дни преди да ми дойде,гърдите започнаха адски много да ме болят.Много по-болезнени от обикновенно.Другото е температурата-правила съм си много опити да разбера дали наистина температурата остава висока при ранна бременност.И наистина.В деня  на МЦ или ден  реди това,пада до 36,5 някъде.Два или три дни преди МЦ,се почувствах  адски зле-страшно главоболие.Помислих,че се разболява,езмерих Т-37,5 Flushed  На следващия ден нищо ми няма,а Т още висока.И така я мерих до закъснението и наистина не падна.И се оказаха наистина бременна.Разбира се,това не е сигурен знак,може и да е настинка,грип.За друго не се сещам.Преди много пъти съм мислила,че съм бременна,но все не бях.Постоянно си намирах разни симптоми,но фалшиви.

# 56
  • Мнения: 1 496
Няколко дни преди да ми дойде,гърдите започнаха адски много да ме болят.Много по-болезнени от обикновенно.Другото е температурата-правила съм си много опити да разбера дали наистина температурата остава висока при ранна бременност.И наистина.В деня  на МЦ или ден  реди това,пада до 36,5 някъде.Два или три дни преди МЦ,се почувствах  адски зле-страшно главоболие.Помислих,че се разболява,езмерих Т-37,5 Flushed  На следващия ден нищо ми няма,а Т още висока.И така я мерих до закъснението и наистина не падна.И се оказаха наистина бременна.Разбира се,това не е сигурен знак,може и да е настинка,грип.За друго не се сещам.Преди много пъти съм мислила,че съм бременна,но все не бях.Постоянно си намирах разни симптоми,но фалшиви.
Две мои приятелки  също имаха подобна температура и се чувстваха отпаднали все едно пред разболяване . Оказаха се бременни 😊

Общи условия

Активация на акаунт