Абонаментни кутии в България - Тема 25

  • 59 385
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 117
Опаковката изглежда луксозна, но и аз за пръв път я чувам.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 2 352
Формата на балсама за устни е готина.

# 722
  • Мнения: 18
Здравейте, показвам ви кутията, която получих от Frenchboxbg. За пръв път поръчвам от тях и съм доволна от продуктите

# 723
  • Мнения: 2 579
Този крем на Леония би трябвало и в Кибрита да го има.

# 724
  • Мнения: 18
Този крем на Леония би трябвало и в Кибрита да го има.

Да, месечната кутия на Кибрит за м.ноември ще включва марката Leonia

"🇫🇷 В кибритчето ще откриеш страхотни нови брандове, сред които изключително нежна и луксозна френска козметика за лице от 𝐋é𝐨𝐧𝐢𝐚 𝐏𝐚𝐫𝐢𝐬. 🍃"

# 725
  • София
  • Мнения: 1 708
Frenchbox с каква цена са? Трябва ли абонамент?

# 726
  • Мнения: 18
Frenchbox с каква цена са? Трябва ли абонамент?

Не трябва абонамент. Цената на месечна кутия е 40 лв с включена безплатна доставка. Нямат уеб сайт, а само фейсбук страница и оттам се поръчва,

# 727
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Този душ гел всички кутии го ползват за пълнеж май май 🤨

# 728
  • Мнения: 63

Goodbox разкриват какви продукти да очакваме 😍
Обаче съм малко объркана?!  Пише " 6 натурални козметични продукта и 1 шоколадова вкусотийка и освен тях 1 допълнителен бонус продукт"  в описанието което са пуснали сега има само 3 написани продукта + 2 разкрити + 1 бонус и 1 за хапване.

# 729
  • Варна
  • Мнения: 28
Здравейте,

Ето я и моята тиквена кутия от Lady box. Ако трябва да съм честна другата е по-хубава, но беше изчерпана.






# 730
  • Мнения: 388
Frenchbox с каква цена са? Трябва ли абонамент?

Не трябва абонамент. Цената на месечна кутия е 40 лв с включена безплатна доставка. Нямат уеб сайт, а само фейсбук страница и оттам се поръчва,


Може ли линк към страницата?

# 731
  • Мнения: 85
Thinkingа дали някой си взе днес Prettybox - а ?
интересно ми е какво има- обявена е само с бг продукти че ще е тои месец, и има бройки още .... Thinking

# 732
  • Мнения: 754
Кибрит вече са започнали с разпращането на кутиите за ноември. Трябва да пристигнат в периода 8-12 ноември.

# 733
  • Мнения: 205
При мен Кибрит пристига винаги първият от обявените дни, което е супер 😄 Тъкмо тази вечер привърших серума за мигли на Melusine, абсолютно никакъв ефект няма при мен. Има ли някой доволен?

# 734

Общи условия

Активация на акаунт