Абонаментни кутии в България - Тема 25

  • 59 188
  • 737
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 2 627
Момичета, кой месец беше beauty rituals на Кибрит? Март? Изкушава ме, но ме притеснява годността на продуктите. Някой, ако я има, ще се радвам да сподели.

# 361
  • Мнения: 152
Момичета, кой месец беше beauty rituals на Кибрит? Март? Изкушава ме, но ме притеснява годността на продуктите. Някой, ако я има, ще се радвам да сподели.
Да, март бяха. Wooden Spoon и Milanesi съм изхвърлила опаковките, ако някой ги пази да каже, Saff e до 01.2024, маската за коса е до 01.2025,  Jorgobe е 12 месеца след отваряне.  Wooden Spoon беше съвсем нов продукт, така че има още една година поне срок.

# 362
  • София
  • Мнения: 2 627
Супер, значи са си съвсем ок. Благодаря! Като се изключат картите другите продукти звучат много добре.

# 363
  • Мнения: 40
Някой поръчвал ли е кутия на pickndazzle? Интересува ме устройството на Reduit.
Аз, но все още чакам кутията 🤗

# 364
  • Мнения: 889
Заради многото препоръки и аз си взех кутията с кафе. Пробвах почти всичко и засега съм много доволна. Единственото, което не е моето е масажното масло - не ми харесва аромата и не хидратира особено добре. Затова пък, неочаквано много харесах пяната за лице - ухае страхотно, не пресушава кожата (моята е суха). След маската и шампоана, косата ми е много мека. Скрабът си свърши чудесно работата. Все още не съм пробвала крема за лице, но след седмица ще стигна и до него и ще споделя.

# 365
  • Мнения: 532
Очаквам отзив. 😊 Аз му се чудя и защото кърмя, писах им на лично, но казаха, че не знаят. Да съм питала педиатър. 😁
Някой поръчвал ли е кутия на pickndazzle? Интересува ме устройството на Reduit.
Аз, но все още чакам кутията 🤗

# 366
  • София
  • Мнения: 1 687
Той пък педиатърът ще знае.. По-скоро фирмата производител бих питала.

# 367
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Той пък педиатърът ще знае.. По-скоро фирмата производител бих питала.
Те ще кажат да се консултирате с лекуващия/наблюдаващия лекар.
Ако не са правени проучвания с кърмещи жени,нищо не могат да отговорят.
Вероятно ще посъветват да не се използват продуктите в такъв период.

# 368
  • София
  • Мнения: 1 687
Може и да са тествали с кърмещи жени, макар че това си е чувствителна група, също като бременните и се съмнявам, но не пречи да пита.

Аз също съм го поръчала и ме чака да го взема тия дни, но при мен проблемът е, че тръгвам с голям ентусиазъм да ползвам такива неща и след кратко време започва да ме помързява и зарязвам. 😕

# 369
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Взех си Лейди бокса вчера, доволна съм от продуктите, без да е нещо УАУ. за тези пари - толкова 😁

# 370
  • SF
  • Мнения: 21 167
Покажи ни какво има в кутията.

# 371
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Не мога да снимам сега, че съм на работа. Но има маска на Миша, една лист маска, серума за устни, хелоуински чорапки, антицелулитен крем и две мостри на парфюми.

# 372
  • Мнения: 1 336
Edit: Магнитната маска е със срок до края на годината. Много неприятно. Редно ли ви се струва това? Момичета, ето я моята хелоуинска Лейди бокс. Еми страхотна е! Някой друг взе ли я? Чудя се дали са еднакви. Бих си взела още една.

Последна редакция: пт, 07 окт 2022, 13:07 от OliaMirchovska

# 373
  • София
  • Мнения: 1 034
Някоя от кутиите имаше ли нещо като коледен календар миналата година? Пак си беше кутия, но с номерирани продукти. И дали тази година ще има..

# 374
  • INFJ
  • Мнения: 9 355
Не мисля, че е имало.
Wooden spoon са пуснали календари. Цените им са потресаващи.

Общи условия

Активация на акаунт