Изпитани сайтове за парфюми - септември 2022

  • 68 882
  • 654
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 220
Не искам да чуя повече за дискавъри сетове 🙃
Carrhuisa е единствената марка на която имам и нося три парфюма, най-често ми харесва един парфюм на марка и дотам, а от много марки нула и всички тия сетове подарих на дами от форума с послание "предай нататък", за да се запознаят повече хора.

Последната ми стрелба в мрака беше супер успешна - Datura Blanche на Keiko Mecheri и сега очаквам с нетърпение Черния петък, за да си избера нещо интересно и да си купя ново шишенце от Carnal Flower

# 16
  • Мнения: 5 060
Не купувам дискавъри сетове, освeн 1 на MFK и един от Вълшебна приказка. Не харесвам повече от 1-2 парфюма на бранд, така че нямам интерес от пробване на цели линии.
Благодаря за новата тема,  колкото по-късно се впише човек, толкова по-добре за портфейла му, но нА - изтърпях да го отложа само 1 ден 🤣
Всичко (не)желано си накупих миналия месец, нищо не търся. Искам стара Инсомния, ако смятате, че някъде би стоял из рафтовете, моля за насочващо инфо.

# 17
  • София
  • Мнения: 730
И аз по-скоро не бих купила такъв сет, толкова трудно харесвам парфюми, че най-вероятно ще е разочарование и пълна загуба на средства.

# 18
# 19
  • Мнения: 919
Благодаря за темата! Накупих няколко дискавъри сета докато схвана колко с ненужни. Предпочитам да си взема отливка от конкретен аромат.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 184
Благодаря за новата тема. Аз харесвам дискавъри сетове, мога да се запозная така с повече аромати. Поръчвала съм от Нотино. За населени места където няма бутици, където да се пробва, е добър вариант.  Gift Heart

# 21
  • София
  • Мнения: 229
Дискавъри сет съм купила веднъж на Amouage. От него харесах 3 парфюма. Иначе си поръчвам мостри основно на ниш, неща които няма къде да се тестват. Избирам ги по пирамидите и вече почти знам кое би ми харесало и кое не. Общо взето ми спестява слепи покупки и разочарования.

# 22
# 23
  • Мнения: 71
И аз благодаря за темата, защото много съм умувала дали да похарча пари за дискавъри сет, или направо да стрелям насляпо. Всъщност, само веднъж купих официален сет, на Carner Barcelona, като едновремнно с това пълноразмерен Tardes насляпо. Накрая се оказа, че от 6 (или 8 бяха?) мостри 4 са ми приятни, но не бих си ги купила, а тази, която наистина харесах, вече имах, а именно Tardes.
В сравнение с тези сетове, 10ml -ровките са ми фаворити за тестване на аромати. Вярно, че излизат най-скъпо от всички възможни разфасовки, но в повечето случаи са на поносими цени, ако  не е моят аромат, мога да го разменя, да го подаря, даже да го продам, а не да размятам мострички насам-натам, които вече като са пробвани, са почти празни. В повечето случаи, когато съм се чудила дали да поръчам дискавъри сет, съм проучвала посочените парфюми в него, и освен един-два аромата всичко в него не ми е било по вкуса. И не на последно място, в нашите онлай магазини много рядко има такива комплекти, сиреч трябва от магазините на марката или чужди сайтове, там има чакане, цени на доставки... повечко хамалогия, та... с две думи: не съм фен на дискавъри сетовете!

# 24
# 25
  • Мнения: 6 930
Много обичам discovery sets и при удобен случай купувам, ако дадена марка ме интересува към момента. Често после има и код за отстъпка от бутилки. Предочитам ги в пъти пред отливки,  защото едни 2мл са ми напълно достатъчни да реша искам ли бутилка или не.
Да се оплача, че тестерът на ананаса на Dolce&Gabbana от  parfium.bg от оня ден се оказа неналичен и ми отказаха поръчката.

Последна редакция: чт, 01 сеп 2022, 12:02 от tuali

# 26
  • Мнения: 483
Благодаря за темата! Рядко купувам сетове, най-често търся отливка от това което смятам,че ще ми хареса по пирамида.

# 27
  • Мнения: 84
Не съм купувал сетове до момента, но според мен са добър начин да се пробват повече неща.

# 28
# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Благодаря за новата тема! Оформена е прекрасно, както винаги.
Радика, благодаря за труда да събереш всичката тази информация на едно място, систематизирано!

Поръчвам дискавъри сетове, но само на марки, които много ме вълнуват, за които съм чела доста ревюта и смятам, че ще ми харесат. Имам такива на Мемо, Рамон Монегал, MFK, Ланком (той беше подарък). Този на Мемо го бях поръчала от makeup и сега чакам нов от essenza-nobile с малко по-различни от другия сет аромати.

Много хубави цени на Мемо в Parfumdreams, но аз не успявам да пусна поръчка от тях - плащам с българска кредитна карта, но какъвто и адрес да сложа на превозвач, не го приема. Мисля, че няма опция и за доставка до България, така че този сайт тотално ми отпада от списъка.

Общи условия

Активация на акаунт