Отговори
# 1 155
  • Мнения: X
Сексапилът е много повече от просто дрехи по принцип. Много ограничено е да се редуцира до това.

# 1 156
  • русе
  • Мнения: 647
Точно обличам се за себе си, той моя мъж съм си го впечатлила когато е трябвало😀

# 1 157
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Сексапилът е излъчване,Може да бъде усмивка, поглед жест.

# 1 158
  • Мнения: 5 751
Има пълни дами с повече сексапил от много веяни скумрии, моля ви.
Точно, за всеки влак има пътници.

# 1 159
  • Мнения: 2 939
Е-ха, тука е жувнало. Simple Smile
Ако се съобразявам с това какво облекло харесва ММ ще трябва денонощно да ходя по къса поличка/панталонки и потниче без сутиен. А ако пък трябва съвсем да му угодя, все трябва да си ходя по евин костюм. Joy
Напоследък все недоволства, че съм си купувала цитирам - "неподходящи за фигурата ми" дрехи. Не ме харесва в свободни и това е! Ама на мен хич ми не е зор.

# 1 160
  • Мнения: 11 036
Точно обличам се за себе си, той моя мъж съм си го впечатлила когато е трябвало😀
Е, не така Simple Smile звучи малко като хванах си мъж, вече няма защо да се старая.

# 1 161
  • Бургас
  • Мнения: 2 121
И аз не бих се съобразявала с вкуса на някого, но бих потърсила такъв, чиито вкус съвпада с моя. Съгласна съм с  Sl, сексапила е далеч от тяло и обличане  Дискусията е чисто теоретична, имам си мъж и дори не си правя труда да привлека нечие внимание

# 1 162
  • Варна
  • Мнения: 2 787
Аз пък се съобразявам с мнението на моя мъж. Често му слагам "на сергия" няколко неща и се доверявам, като ми каже с кое ме харесва най-много.

# 1 163
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Сексапила е далеч от кльощава фигура с впити дрехи, но и едва ли някой мъж би се впечатлил от рокля тип балон с кецове...
Зависи кой какво иска да привлече.Поглед и кратковременен интерес, докато се появи нов обект на внимание  или  да  го накара  той да  направи усилия  да привлече вниманието на дамата върху собствената си личност.

# 1 164
  • Мнения: 5 751
Точно обличам се за себе си, той моя мъж съм си го впечатлила когато е трябвало😀
Е, не така Simple Smile звучи малко като хванах си мъж, вече няма защо да се старая.
ама аз се старая и се харесвам. Мисля, че съм адекватна на обкръжаващата ме среда. И не, не бих си търсила мъж по критерий еднакви вкусове за облекло, друго ми е важно

# 1 165
  • Мнения: 2 804
Ех, как сте се разписали ..... не мога да изчета всичко Joy

Обещавам утре сутрин да пусна октомврийска тема.

Защо ми се струва, че темата започва да излиза от зрелия и положителен тон, характерен за разговорите ни тук?
Съмнявам се жена на 40+, каквито сме болшинството, да се чувства красива в плътно прилепнала рокля/дънки и високи токчета Thinking Съмнявам се и да се интересува от това какво мислят мъжете с подобно разбиране за красота.
Не, че пишещите тук не сме суетни, но все пак си даваме сметка че отдавна не изглеждаме като 20 годишни девойки и не съм забелязала някоя от нас да държи да се докарва като карикатура.
Ако човек сам харесва това, което вижда в огледалото, той и излъчва спокойствие и увереност, които неизменно привличат околните.

Последна редакция: нд, 02 окт 2022, 00:43 от Light Beam

# 1 166
  • Мнения: X
Напоследък все недоволства, че съм си купувала цитирам - "неподходящи за фигурата ми" дрехи. Не ме харесва в свободни и това е! Ама на мен хич ми не е зор.

И моя така, не харесва свободни неща, имало време да ги нося като надебелея един ден. Но на мен си ми харесват. Единственото, за което се съобразявам са две рокли - на едната не му харесвала комбинацията черно и розово, циганска му била, другата е на един десен като на точки, но по някаква причина му напомняла на животинска шарка, което пък му било селско. Та си ги нося като не съм с него, че ми надува главата иначе. Едната рокля даже според мен я саботира нещо, не знам на каква програма я беше пускал, но се сви малко 😂 добре, че ми беше широка, сега ми е точно.

# 1 167
  • Мнения: 14 473
Изобщо не е една възможността. Всеки се облича, както намери за добре, както го изисква обстановката, както се харесва или както му е удобно.
И ако ми позволите да отворя една тема - интересува ли ви какво харесват мъжете? Т.е. бихте ли носили прилепнала рокля/джинси и високи обувки, ако нова е по-привлекателно за мъжете отколкото нещо друго - широко и удобно, каквото и да е+ равни обувки.


Разбира се,че ми интересува какво харесват мъжете.Първо гледам да ми е удобно и после да гали окото и на околните.За протокола стремглаво наближавам 60...

# 1 168
  • Мнения: 7 898
Изобщо не ме интересува какво харесват мъжете, макар че дори и да облека анцуг пак докарвам прилично визия Wink.

# 1 169
  • Бургас
  • Мнения: 2 121
Light beam, това звучи ужасяващо. Жена на 40+ не означава лелка 100кг. Всъщност кг нямат значение, според мен е нормално и на 40+, 50+, 60+ жената да иска да се чувства привлекателна и желана, както от мъжа до себе си, така и от останалите. И какво значи карикатура? Може да изглеждаш смешно и на 25г в прилепнала рокля, ако не е подходящаза твоята фигура. А това, че не изглеждаме като 20 годишни, не означава, че не изглеждаме добре. И според мен е нормално да обръщаме внимание на това какво мислят околните. Може да не плащаме данък "обществено мнение" но не сме саможиви.

Общи условия

Активация на акаунт