Възраст за първо дете

  • 5 143
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 232
На 27 години първото.Мисля, че точно на време се появи.

# 61
  • Мнения: 1 800
Родих преди 17 дни-на 27 години съм.

# 62
Първото на 26,второто на 31.Ще поискам трето само ако заминем навън.
А в България се смята поради други причини че 40 год вече са много Примерно на нас Българките нервичките ни заминават малко по ранжко.Както казваше личния лекар на двете щерки след 50-те вече нервите издържат по-малко на бебешки рев.Мъжа ми навърши 40 когато се роди мъника и той мисли същото,че покрай суровата действителност у нас и на него нервите му са по зле в сравнение с преди 5 г когато се роди каката.
Ха сега се сетих и нещо друго майка ми е на 65 ако ме беше родила на 50 значи аз сега щях да съм на 15 и да я вкарам скоропостижно в гроба с днешните тинейджърски изпълнения.Пък и не знам как е при вас ама като се огледаш как са  повъзрастните около вас (над 60),ами те с извинение са се вбебешорили.Как ще гледат малки деца

# 63
  • Мнения: 2 807
Родих първото на 25.

# 64
  • Мнения: 1 616
Родих на 28. Не мисля,че ми е било късно- изкарах много лека и хубава бременност, раждането също мина безпроблемно. Иначе съм чувала какви ли не приказки- че по-младите жени понасят по-леко бременността и раждат по-лесно, ама по тая логика дай да бременеем и раждаме на 14, че да ни е по-лесно..Природата си знае работата..

# 65
  • Варна
  • Мнения: 42
Родих на 21 г. дъщеря си, а на 26 г. сина си Simple Smile

# 66
# 67
  • Мнения: 1 032
Почти на 24г-месец преди да ги навърша.

# 68
  • Мнения: 228
Родих на 22,без два месеца,много лека бременност и безпроблемно раждане имах,пожелавам го на всеки. Grinning

# 69
  • София
  • Мнения: 754
Аз съм от групата на болшинството - родих на 28г.

# 70
  • Мнения: 2 040
Родих на 24 години - най- лекото и безпроблемно нормално раждане. Желая на всички такова!

# 71
# 72
  • Мнения: 444
Първото почти на 21, последното почти на 34.

# 73
  • Мнения: 272
аз родих на 24 и може ди заради възраста , но изкарах много лека бременност. Мъж ми даже ме питаше: ти няма ли да повръщаш?" И си ходех на бач до края. пожелавам на всички така леко да им минат 9-те месеца в очакване!!!

# 74
  • Габрово
  • Мнения: 402
Аз започнах с опитите за бебе на 20, но в крайна сметка родих на 22  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт