Кпоп и нашите музикални пристрастия

  • 24 205
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 311
Видях го ,Профи, той е една смела душичка, пак намери сили да си покаже хубавата усмивка Sob Макар че беше честен и си каза,че е тъжен и просто е принуден да мине през това, което изобщо не иска. Но пък и каза,че все пак ще има подкрепата на ДжейКей .

 

  И аз много се радвам ,че до последно намират начин да са заедно , даже Шуга се появи за пръв път от както влезе

   Е, утре за Джимин и Куки няма да са всички ...

    Последна редакция: пн, 11 дек 2023, 17:08 от araselia

    # 721
    • Мнения: 640
    Оф егаси, как хем се ядосвам, хем ми е тъжно. И аз видях снимките от изпращането на V и RM
    Джимин с ей това трябва да се занимава.


    Ама на...

    # 722
    • Мнения: 9 311
    Ядосвам се и аз Лъчи, точно BТS толкова да са направили за държавата им , и като финанси и като престиж и популярност,смятам че са заслужили да не преминават през това . Техните войни са успешни на друг фронт ,безмислена е тая принуда 😕

    Намжун с тоя дъждобран...





    И Тае ☹️

    Последна редакция: пн, 11 дек 2023, 18:06 от araselia

    # 723
    • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
    • Мнения: 12 028
    Този дебат раздели корейското общество на две. Момчетата предпочетоха да изпълнят този дълг вместо през останалата част от живота им все да се намери някой готов да ги посочи с пръст като скатали се. Така затвориха устите на критикарите, които хич не бяха малко.
    Да сложа и Джунгкук с остриганата глава, че досега знаем как ни я "показваше". Утре е техният ред с Джимин.


    А най-добре 2 в 1 - Тае и Куки -

    Последна редакция: пн, 11 дек 2023, 20:19 от profi_1

    # 724
    • Мнения: 9 311
    Щото сега пак няма сочене с пръст ... Аман от предразсъдъци, кел файда какво ще кажат хората когато човек е нещастен . Нищо по-важно няма от щастието на един човек. Съжалявам, но това е моето мнение .

    You know it all
    You’re my best friend
    The morning will come again
    No darkness
    no season is eternal


    Последна редакция: вт, 12 дек 2023, 06:12 от araselia

    # 725
    • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
    • Мнения: 12 028
    You know it all
    You’re my best friend
    The morning will come again
    No darkness
    no season is eternal


    Любимо Purple Heart

    Липсваш ми ...

    (За първи път мега-хитовата песен на BTS от 2017 г. „Spring Day“ се изкачи на върха на класациите на iTunes в САЩ, заемайки първо място шест години след издаването си.)

    С полицейски ескорт ги изпратиха.

    Последна редакция: вт, 12 дек 2023, 08:42 от profi_1

    # 726
    • Мнения: 9 311
    Още малко снимки за последно

     



    Да,Спринг Дей изпревари Марая Кери

    Последна редакция: вт, 12 дек 2023, 09:52 от araselia

    # 727
    • Мнения: 640
    Уф, като ги гледам знаете ли какво си мисля - " Джимин защо е без яке?" - обажда се мамата в мен
    Джей Хоуп е направил бузки  - доволна съм, видяхме и очите на Шуга.
    Все пак няма да са в казарма като нашата едно време, вижте вчера какви дъждобрани им дадоха понеже валеше.
    А песента Spring day сега ли се е изкачила в класациите? Това им е най-тъжната песен...

    # 728
    • Мнения: 9 311
    Лъчи, тъжна, но много актуална със случващото се. Аз за нея се сетих първо, явно не само аз

    Хоби наистина е позагладил косъма , и перчема пуснал Hands Ok Hand , в първия момент не го познах с маската Blush

    Джимин без яке - и на мен като ми е притеснено ми става горещо, а очите му как са подути, доста си е поплакал Sad

    # 729
    • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
    • Мнения: 12 028
    Редактирах!
    -----------------------------------------------------------------
    Ох, цял ден не бях влизала във форума и поглеждайки първо това, ревнах.
    Миличките! Няма кой друг да го направи, последни останаха.
    Иначе много се зарадвах, че Шуга е успял да е с тях. Джей Хоуп направо не го познах!

    Още съм на работа, но до час ще съм у нас. Евентуално ще редактирам, ако не сте писали нещо през това време.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Имаме тийзъъъъъър!
    Heart Eyes

    Последна редакция: вт, 12 дек 2023, 20:57 от profi_1

    # 730
    • Мнения: 9 311
    Профи, и аз много ходих по улиците днес, чак сега виждам тийзъра 😍

    Шуга си е взел два свободни дни да изпрати момчетата, много си ги обича той, особено най-малкия ,все до него залепен.

    Редактирам ----------------------------------------------

    продължаваме със сълзите

    Тае се извинява на Джимин ,че няма да може да го изпрати , а Джимин му казва - за какво се извинява като влиза пръв





    Последна редакция: ср, 13 дек 2023, 12:41 от araselia

    # 731
    • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
    • Мнения: 12 028
    Ари Hug, сложила си видеото. Purple Heart
    От мен промо на новата фотокнига - https://twitter.com/bts_bighit/status/1734951320434479240?ref_sr … obook-day-meet%2F

    # 732
    • Мнения: 9 311
    Ще се справят, момчетата. Физически с тези сложни хореографии са оттренирали такова кардио, че не могат да ги стигнат. Допълнително тренировки бокс на Джей-Кей ,а и Джимин . Психически също са силни , толкова ангажименти и натоварена програма са имали, че не може напрежение да ги събори. Аз се успокоих ,малко Simple Smileкато видях усмивката на остригания Джимин и за последно вдигнатия палец , а и с Джей Кей ще са си опора. Джей Кей е такъв талант, и военните истории ще ги овладее за нула време. Четох, че нарочно са избрали точно 5та дивизия на Джин, ще се виждат поне съботите и неделите с него Hands Ok Hand

    И не мога да не отбележа влизането в казармата с раница и суичер Диор Sunglasses , генералния посланник на Диор стилен до последно Simple Smile





    Сега в петък чакаме видеото на Джей-Кей и Ъшър. Другите също са приготвили разни неща.

    Редактирам ……………......…........…....

    Джин -"мислех ,че ще е забавно , а то сълзите... "😭

    Последна редакция: чт, 14 дек 2023, 13:39 от araselia

    # 733
    • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
    • Мнения: 12 028
    Хайде на клипаааа Heart Eyes

    # 734
    • Мнения: 9 311
    Страхотни са Ъшър и ДжейКей 👌👏😍

    И бихайн дъ сцена

    Общи условия

    Активация на акаунт