Размяна на бяла и декоративна козметика - 13

  • 33 711
  • 297
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 403
Разменям серум Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin Drop 35 ml.
Налични са около 30 мл.
Търся руж в прасковен или блед розов цвят. Предпочитам да е като стик или да се нанася с пръсти.

# 196
  • Русе
  • Мнения: 681

 
ФДТ Laura Mercier ,1N1,липсват 4-5 помпички.

Търся: палитра сенки Natasha Denona ,АBH
Парфюми: Hermes Jour'd Hermes edp/absolu,Mugler Aura edp

# 197
  • Мнения: 4 195
Разменям Lakme K 2.0 терапията, пробвана само веднъж с малко количество.

# 198
  • Мнения: 116
Здравейте Simple Smile
Предлагам за размяна два фон дьо тена на YSL .
Само са пробвани ,за съжаление не са моя цвят.

Прикачвам снимките .


# 199
  • Мнения: 3 640
Разменям.

Сенки, очевидно 😀, не търся. ФДТ също. Бих се поинтересувала от база за грим (за суха кожа...), спирали или корейска козметика.

# 200
  • София
  • Мнения: 202
Разменям фон дьо тен dior forever undercover в цвят номер 20. Липсват 10%.
И матираща база make up for ever Step 1 Primer Shine Control 15 ml чисто нов само пробван.

# 201
  • Мнения: 447
Разменям този прозрачен гланц на MAC, ползван веднъж с четка. Повече за продукта може да се види примерно в канала на paintedbyspencer в youtube.

# 202
  • Мнения: 34
Здравейте!
Разменям тези сенки за очи на ланком, чисто нови са, не са пробвани!
Сенките са ми подарък, но не са моите цветове.
Търся палитри най вече на Natasha Denona, но ще отговоря на всяко предложение.

# 203
  • Мнения: 558
Разменям фон дьо тен Armani Power Fabric + цвят 5.5 за друг вид продукт в по-светъл цвят.

# 204
  • Плевен
  • Мнения: 339
Предлагам за размяна чисто нова палитра сенки Huda beauty Empowerd

# 205
  • София
  • Мнения: 1 637
ПОДАРЯВАМ !


1. Слънцезащита 50 фактор, на д-р Дерм, използвана 3 пъти. Лека е, попива бързо, не оставя мазен филм, но не се разбира с любимия ми фон дьо тен. За три часа оксидира до цвят морков. С другите ми два фон дьо тен-а, се разбира, но тях ги нося лятото, а крема вече го отворих и му тече срока на годност. За месец и половина от както го отворих го ползвах три пъти.

2. Слънцезащита на Скин1001  с азиатска центела, 50 ти фактор. Крема се води тониран, не е бял, но и не съм забелязала да ми изравни много тена. Носих го през летните ваканции. Крема на моята кожа остава усещането за влажна кожа и така изглежда. Не съм слагала грим върху него, не зная дали ще се разбира гримовете и не съм го носила зимата, не знам как ще се държи в студените дни.

3. ВВ крем на Миша № 22, 50 ти фактор. Това е най-светлия крем който съм си купувала. Купих го онлайн, плътен и покривен е, но е за по-светли  снежанки. За да го нося го смесвах с тестери на DW, които ми бяха супер тъмни. Двата продукта добре се разбираха, но тестерите свършиха, а самостоятелно не мога да го нося. Ако беше два нюанса по-тъмен, щеше да ми е перфектен, но не е .

4. Серум с витамин С - чисто нов, чаках да мине лятото за да го ползвам, но петната ми изсветляха до невидими и нямам нужда от него.

5. Синята тубичка е маска, която нямам спомен да съм пробвала, беше ми подарък към покупка.

Изпращам на първата дама, която си ги познае.
Изпращам с Еконт или Спиди за сметка на новата притежателка.
Предпочитам да изпратя всичко заедно.


Обещани са

Последна редакция: пн, 27 ное 2023, 15:56 от Алекс:)

# 206
  • София
  • Мнения: 1 114
Разменям фдт Виши, цвят 20 Ванилия. Тестван няколко пъти, тъмен ми е. Приемам всякакви предложения

# 207
  • Мнения: 1 786
LES BEIGES TOUCHE DE TEINT
WATER-FRESH
COMPLEXION TOUCH
B20

Вижда се колко съм използвала. Много е хубав, но не е моят цвят.

# 208
  • Асеновград
  • Мнения: 1 390
Разменям







# 209
  • Мнения: 285
Разменям фдт NARS
PURE RADIANT TINTED MOISTURIZER, цвят ALASKA, само пробван , за жалост ми е тъмен . Приемам всякакви предложения.

Общи условия

Активация на акаунт