Размяна на бяла и декоративна козметика - 13

  • 33 707
  • 297
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 5 762
Търся:
CHOCO
Suntan & Body Oil

# 181
  • Мнения: 456
Разменям стик фдт на Криолан- TV paint stick, използван е 2 пъти, закупен от магазина на фирмата в София преди 2 седмици, цветът не е моят. Приемам всякакви предложения за размяна.

# 182
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Разменям тези три крема. При интерес ще проверя кой точно колко е ползван, но не им липсва много.

Търся с предимство околоочна грижа (без продукти в бурканчета), както и демакианта с мед на Нукс. Евентуално може също за лице ексфолианти и маски.

# 183
  • Мнения: 2 718
Здравейте, току що получих прочутия гел за вежди на NYX в цвят ash brown, който е неоткриваем.
https://www.nyxcosmetics.com/eye/eyebrow-makeup/zero-to-brow-lon … gel/NYX_1064.html
Търсих го сума време, намерих го на късмет и се оказа, че не е моят цвят. Тъмен ми е. Даже няма нужда да го слагам на веждите.

# 184
  • Мнения: 796
Здравейте!
Разменям тези четири червила,чисто нови,подходящи и за подарък.
1.Clarins Water Lip Stain 03
2.Dior Rouge Velvet - 999
3.Guerlain KISS KISS Tender Matte - 940
4.Guerlain KISS KISS Liquid L366

# 185
  • София
  • Мнения: 66
Здравейте!
Разменям:
1. Allies of Skin. 20% Витамин С Депигментиращ + Стягащ Антиоксидантен Серум/30ml нов, годен до 05.01.26г
2. Eucerin Oil Control Tinted Оцветен слънцезащитен гел-крем за мазна и акнеична кожа тъмен нюанс SPF50+ х50 мл, пробван веднъж, отворен преди три седмици
3. Paula's Choice Skin Recovery Измивен Крем /237ml, използван 2 пъти, годен до 05/25

# 186
  • Washington,USA
  • Мнения: 1 021


Разменям трите продукта за сенки за очи на Morphe или други на BH cosmetics.

# 187
  • Мнения: 1 786
Clarins joli rouge crayon - номера 742 и 744, купувани от Дъглас, онлайн . Само пробвани. 742 ми идва твърде червено, а 744 много тъмно.

# 188
  • Мнения: 1 142
Търся! 😊

# 189
  • Мнения: 115
Здравейте!
Преди няколко месеца докато бях в Англия си купих два фон дьо тена ,уж ме гримираха ,уж цветове избирахме - и сега като си дойдох в бг ..амииии ,не са моите цветове .
Разменям ги ,ако някоя жена си ги хареса . Много са хубави ,плътни ,особено този на Clinique .
Снимам и кои номера са :


# 190
  • София
  • Мнения: 1 637
ПОДАРЯВАМ!

Розовата вода е нова, серума се вижда колко е използван - на д-р Дерм са от една кутия.
Нещата на Катрис ги купих, за да помогна на приятелка която фалира и разпродаваше нещата. Пудрата е отворена, светла е. Аз хода на маникюр, лаковете детето ги  беше отворило докато се усетя, че доста време е тиха, не са ползвани. Слънцезащитата е оцветена/ не знам къде съм гледала/. Книгите не се подаряват !:joy:
Нещото на Лореал беше в кутия с боя, доколкото разбрах се нанася преди боята за да защити косата. Аз ходя на фризьор,  боядисвах се сама инцидентно и няма да го ползвам.


Изпащам всичко заедно с куриер, за да се компенсира доставката която е за сметка на получателя.

Обещани са!

Последна редакция: нд, 08 окт 2023, 16:31 от Алекс:)

# 191
  • Асеновград
  • Мнения: 1 390
Разменям, фдт е чудесен, 2в1 се води, пробвала съм го веднъж но ми е тъмен, купуван е от нотино и това беше най-светлия цвят, явно аз просто съм много бяла. С леко матов финиш е.





А пилинга е пробван 1-2 пъти но не се разбрахме нещо с него а и нямам време да го ползвам.

# 192
  • Мнения: 2
Предлагам за размяна тези две неща от кутията на Кибрит
крема е без аромат само е пробван.


праймера не съм отворила т.к не ползвам

Бих заменила за продукти за коса и др.

# 193
  • Мнения: 447
Здравейте, разменям този бронзант за лице, използван наполовина.

# 194
  • Асеновград
  • Мнения: 1 390
Търся продукти на Sol de Janeiro.

Към размяната по-нагоре ще добавя и:

Общи условия

Активация на акаунт